Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Jeseň v Białke Tatrzańskej: neobmedzené wellness a možnosť polpenzie

4,5 / 5 Penzión Burkaty *** Poľské Tatry - Poľsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Soňa Kriššáková

Ahoj,ďakujem za odpoveď…rezervovať by sme teda potrebovali 1 izbu s polpenziou od 17. do 19.11.pre dve dospelé os. a 1 izbu od 18.do 19,11. s polpenziou pre dve dospelé osoby.Platí sa len kartou online vopred a tým to máme rezervované, alebo by sme mohli rezervovať a zaplatiť na mieste?2 noci-135,– a 1 noc?platí sa polovica z ceny?Ďakujem:-) S pozdravom Soňa

Penzión Burkaty ***

dobrý deň,

Bohužiaľ sme už majú voľný pok¹a v období od 17. do 19. novembra 2017 ..

Od 24. do 26. novembra máme dve voľné izby.

Máte záujem o Váš pobyt od 24. do 26. novembra?

pozdravy
 Piotr

Soňa Kriššáková

Dobrý večer, radi by sme sa ubytovali vo Vašom penzióne v termíne od 17.11.do 19.11. 2017– 4 dospelé osoby, dve izby s polpenziou. Ako sme sa dočítali, nástup je v deň príchodu od 16,00h. Jednému páru to vyhovuje, ale ďalší pár, z dôvodu ešte pracovných povinností v ten deň, by musel nastúpiť až na ďalší deň(v sobotu),za­čali by raňajkami…bolo by to možné?ako by sme to mohli zaplatiť,keď si objednáme u Vás pobyt?lebo ponuka je na tri dni/dve noci, čo u nich by znamenalo dva dni/jedna noc????

Penzión Burkaty ***

ahoj

Momentálne máme k dispozícii izby.
Pokiaľ chcete v sobotu raňajky, pobyt je už započítaný ako 2 noci.
Ak ste z večera, môžeme počítať 1 noc.
Povedzte mi prosím, kedy chcete.
pozdravy
 Lucyna

Lenka Štěpánová

Dobry den, mate volnu izbu pre 2 osoby v termine od 4.-7. 11.2017 a od 16.-19.11.2017?

Penzión Burkaty ***

vitajte

Máme k dispozícii priestory v čase:
3–5 novembra alebo
9 – 12 a 17–19 novembra
Rezervovali by ste jednu z izieb?
pozdravy
 Lucyna

Roman

Dobrý deň, bolo by ešte voľné niečo tento víkend,teda 13–15 október, pre dve osoby ,najradšej manželská posteľ pre dve osoby? Ďakujem za skorú odpoved

Penzión Burkaty ***

dobrý deň,

Momentálne nemáme žiadne voľné miesta.

Máme voľný priestor pre 2 osoby v období 26–29.10.2017.

pozdravy
 Piotr

Ľubica

Dobrý večer.
Mala by som záujem o pobyt na 4 dni 3 noci v mesiaci október v čase od 28.10.2017 ale s nástupom v sobotu či by to bolo možné.

Penzión Burkaty ***

dobrý deň,

Môžem ponúknuť vám zostať v 27–29.10.2017 (2 noci)

Máte záujem o tento pobyt?

Pozdravujem vás a pozývam vás
 Piotr

Naďa

Dobrý deň, veľmi rada by som navštívila váš penzión, pokiaľ by bol voľný niektorý októbrový víkend, pre dve osoby,ďakujem pekne za vašu odpoveď.

Penzión Burkaty ***

Dobrý deň,

Máme dvojlôžkovú izbu od 6–8.10.2017.

Takýto termín zodpovedá vám?

pozdravy
 Piotr

Mirka

Dobry den chcem sa opytat aka by bola cena pobytu za 3noci pre 2dospele osoby a 3deti (2,5,10 rokov) a aky by bol doplatok za vacsiu izbu. Dakujem

Penzión Burkaty ***

Dobrý den,

Děti do 3 let – zdarma.
Děti do 10 let – 90zł / den / se spánkem

Jaký je váš čas zájmu?

pozdravy
 Piotr

Peter

Dobrý deň. Rád by som zostal v tomto víkende, je to 22.9.2017–24.9.2017.Pre 4 osoby. Za skorú odpoveď vopred ďakujem.

Penzión Burkaty ***

Dobry den,
v termine 22–24.9. Vam mozem ponuknut uz iba pobyt v izbe typu Lux. Navysenie za izbu Lux je 10 eur.

S pozdravom
Krzysztof

Iveta

Dobrý večer,
máte prosím voľné 2 izby s manželskými posteľami v termíne 20. –22. 10.?
Ďakujem

Penzión Burkaty ***

áno máme k dispozícii izby. pozdravy

Nataša

Dobrý deň, rada by som sa informovala, či máte voľnú izbu pre dve osoby s manželskou posteľou v termíne od pondelka 18.9. do 21.9.2017? Ďakujem

Penzión Burkaty ***

Áno, máme k dispozícii tento deň, v tomto čase je možné len raňajkový pobyt. pozdravy

Paula

Dobry mate volnu izbu s manzelskou postelou pre dve osoby od 15.9 do 17.9?

Penzión Burkaty ***

Bohužiaľ v tomto termíne nemáme voľnú miestnosť.

Máme voľnú miestnosť od 14. do 16. septembra.

Taký čas vášho záujmu?

pozdravy
 Piotr

Frederika Lešková

Dobrý večer. Chcela by som využiť túto ponuku a kúpiť ju ale ako darček ako to mam spraviť?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ak chcete voucher kúpiť ako darček pri objednávke zvoľte políčko „kupujem ako darček“. Po úspešnej platbe voucher nájdete vo Vašom profile na Zľavomate alebo v e-maily. Keď si kupón otvoríte, máte možnosť voucher vytlačiť v darčekovej podobe (napísať odkaz, zvoliť darčekový dizajn).
V prípade ďalších otázok nás naváhajte kontaktovať.

Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore