Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakej firmy.

Wellness relaxačný pobyt v Hotel Blue Diamond Active Spa**** v Poľsku

4,8 / 5 Hotel Blue Diamond Active Spa**** Podkarpatsko - Poľsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Lenka

Dobrý deň,
nerozumiem presne tomu doplatku 50 pln za večeru. Keď je polpenzia v cene prečo tam máte napísaný doplatok. Ďakujem

Hotel Blue Diamond Active Spa****

do wykorzystania na dobę jest 100 zł / 2 osoby dorosłe. W przypadku przekroczenia kwoty- należy dopłacić różnice przy wymeldowaniu

Dada

Dobrý deñ, máte voľnú 2– lozkovu izbu v termine od 29.3 do 1.4.2018? Ak áno, kolko by stal u vas pobyt na 3 noci s polpenziou? Dakujem

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dzień Dobry, mamy jeszcze ostatni pokój.

Adriana

Dobrý deň chcela by som vedieť cenu pre 2 dospelé osoby a dve deti (0 a 4 roky) termín od 5.3 – 9.3.2018
Dakujem adriams

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dzień dobry,
Uprzejmie informuję, że koszt pobytu w tym terminie to ok 439 euro (kupon 3 dniowy za 239 euro + dodatkowa (4) doba za osoby dorosłe 80 euro + dopłata za dziecko 4 letnie 120 euro, najmłodsze dziecko gratis).
Zapraszamy serdecznie.

Katarína

Dobrý deň, sú na izbách Štandard k dispozícii župany (voucher cez zlavomat)?
Ďakujem

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dzień dobry,

Tak, oczywiście pokoje standardowe są również wyposażone w szlafroki.
W razie dodatkowych pytań służę pomocą.

Katarína

Dobrý deň, chcela by som sa informovať o dostupnosti ubytovania pre 4 člennú rodinu (deti vo veku 19 a 13 rokov) v termíne 26.-29.2.2018 (tri noci). Aké sú možnosti ubytovania? Dve izby, alebo apartmán 2+2 s oddelenými spálňami? Koľko vouherov je potrebné zakúpiť cez zľavomat?
Ďakujem

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dzień dobry,
Uprzejmie informuję, że dzieci w wieku 13 i 19 lat liczone są jako osoby dorosłe, dlatego najkorzystniejszą opcją jest zakup dwóch voucherów. Posiadamy pokoje dwuosobowe, w przypadku zakwaterowania z dziećmi przygotowywana jest dostawka, oraz apartamenty składające się z pokoju sypialnego oraz dziennego, w którym również rozkładany jest narożnik jeśli docelowo zameldowane są 4 osoby.

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji.
Zapraszam serdecznie.

Paula

Dobry den, chceli by sme vyuzit kupony zlavomatu na ubytovanie pre 2 dospelych a 3 deti 14, 16, 17 rokov. Ake mame moznosti ?

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dzień Dobry,

Niestety nie ma możliwości zameldowania tylu osób do jednego pokoju.
Pozostaje wykupienie 2 pokoi 2+1 oraz 2.

Daniel

Dobrý večer chcem sa opýtať či v ponúkanej izbe Standard je aj manželská posteľ alebo iba jednolôžkové postele?

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dzień dobry,
Uprzejmie informuję, że pokoje standard wyposażone są w łóżka pojedyncze i podwójne. Uprzejmie prosimy wpisać który typ Pan preferuje i taki też przydzielimy.

W razie dalszych pytań służę pomocą.
Pozdrawiam

Cangarova

Dobry den.chcem sa opytat ci je u vas mozny pobyt v tejto akcii aj v case velkej noci.29.3–31.3.2018 pre dve osoby.dakujem

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dzień dobry,
Potwierdzam dostępność pokoi oraz możliwość pobytu w tym terminie.
Zapraszam serdecznie.

Anna

Dobrý deň,
Máte volné izby od 28.-31.2018 ? (Nedela-streda)? Pre 2 osoby s manželskou posteľou ?

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dobry wieczór,
Uprzejmie informuję, że posiadamy wolne pokoje w podanym terminie. Serdecznie zapraszamy.

Jaroslava

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je možné použiť gauč ktorý sa nachádza v izbe ako pristelku alebo kolko by bol doplatok za pristelku v izbe. Ešte by ma zaujímalo či su izby s balkónom? Ďakujem

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dzień dobry,
Oczywiście jest możliwość wynajęcia pokoju z kanapą, czyli tak zwaną dostawką. Jest ona płatna dodatkowo 140 zł w przypadku osoby dorosłej. Pozdrawiam.

Anicka

Dobrý deň,
Ak by som si zakúpila pobyt cez zlavomat na 4dni – kolko by bol doplatok za apartmán s presklennou kúpeľnou?
A máte aj v izbe standard vaňu ?
Ďakujem za odpoveď

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dzień dobry,
Wannę posiadamy jedynie w apartamentach. Dopłata za 1 dobę wynosi 350zł.

Nikola

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či dieťa vo veku 17rokov môže využívať ponuky wellness centra čo sa týka sauny atď. A tiež či máte voľný termín 24–25 marca. Vďaka

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dobry wieczór,
Dziecko w wieku 17 lat może korzystać ze wszystkich dostępnych obiektów obejmujących strefę relaksu. Jednocześnie potwierdzam dostępność pokoi w dniach 24–25 marca. Serdecznie zapraszamy.

Michal

Dobrý deň, chcem sa opýtať, aká by bola cena pre 2 noci/2osoby v izbe s presklennou kúpelňou. Vztahuje sa aj na tú izbu zľava ( voucher ) ktorý ponúka zľavomat ?

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dobry wieczór,
Uprzejmie informuję, że wspomniana przeszklona łazienka znajduje się wyłącznie w apartamentach. Istnieje możliwość pobytu jednak wiąże się to z dopłatą ok 50 euro do kuponu o wartości 179 euro (2 noce). Podsumowując – 3 dniowy (2 noce) pobyt w apartamencie wynosiłby ok 229 euro.
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.
Pozdrawiam

Nikola

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či dieťa vo veku 17rokov môže využívať ponuky wellness centra čo sa týka sauny atď. A či máte voľný termín 24–25 marca. Vďaka za odpoveď

Peter

Dobry deň , chcel by som 4 izby na datum 16.2.2018–18.2.2018 s pol­penziou , ale jednu izbu potrebujeme suitu deluxe je v ponuke aj takato izba na zlavu? Dakujem

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dzień dobry,
Z przyjemnością informuję, że mamy dostępne pokoje w podanym terminie.
Zapraszamy.

Anicka

Dobrý deň,
máte ešte volné izby od 2.1.-5.1.2018? Zakúpila by som si pobyt cez zľavomat na 4 dni.

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dzień dobry,
Potwierdzam, mamy dostępne pokoje w terminie 2–5.01.2017r.

Zapraszamy.

Jakub

Dobrý deň.máte voľné izby v termíne 10.1. do 13.1.2018? Služby cez týžden su rovnaké ako cez víkend? Ďakujem

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dzień dobry,
Z przyjemnością informuję, że w podanym terminie mamy dostępne pokoje. Usługa jest taka sama jak podczas weekendu.
Zapraszam serdecznie

Slavka Tothova

Dobry vecer sa chcem sa opytat ci mate volne v termine od 15.12 do 17.12.2017 pre 2 osoby na 2 noci?

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Z przyjemnością informuję, że mamy dostępne pokoje w tym terminie

Amália

Dá sa objednávka izby zamerať na tie izby s presklenými kúpeľňami?

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dzień dobry,

Istnieje możliwość rezerwacji Apartamentu przeszklonymi drzwiami, za dodatkową opłatą.
Normalna cena za Apartament Premium to 700 zł.
Pozdrawiam,
Edyta Zych

Amália

Dobrý deň, aké izby sú v ponuke cez objednávku cez zlavomat? Máte fotky izieb?

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dzień dobry,

Zdjęcia pokoi znajdą Państwo w podanym linku:
http://www.bluediamond-hotel.pl/pl/lab42/gallery/260
Pokoje dostępne przez portal Zlavomat to „pokoje Standard“

Pozdrawiam,
Edyta Zych

Michal

Dobrý deň, chcel by som sa informovať, ku ktorému typu izby z ponuky hotela sa vzťahuje ponúkaný Wellness relaxačný pobyt. Ďakujem.

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dzień dobry,

Dokonując rezerwacji przez portal Zlavomat, rezerwują Pańśtwo pokój Standard.
W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Zapraszam,

Edyta Zych

Palo

Dobrý deň chcem sa opýtať či máte voľný termín 25.10 na dve noci ďakujem

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dobry wieczór,

Informuję, że dysponujemy na chwile obecną pokojem od 25.10 na 2 doby

Lenka Pohlova

dobry den, nikde som nenasla fotky detskeho kutika. Vedeli by ste mi ich poslat? Dakujem :-)

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dobry wieczór,

niestety nie posiadamy wielu zdjęć z naszego Diamentowego Kącika Malucha.
http://www.lokale-wesele.pl/blue_diamond_hotel_wellness_spa__trzebownisko_l2966.html#lg=1&slide=14

Kącik mieści się przy recepcji i w chwili obecnej ma dużo więcej zabawek oraz kolorowe ściany.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.
pozdrawiam

peter

Pozdravujem
chcem sa spytat na obsadenost hotela v termine 17– 19.11 2017.
Dvaja dospely a dve deti 9 a 14 rokov
dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel. Ak by ste však mali problém s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk. Radi Vám s rezerváciou pomôžeme. Prajem pekný deň.

Ján

Dobrý deň, mali by sme záujem o termín 15–17. 9. Máte ešte voľné izby?
Ďakujem

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dobry wieczór,
Tak, potwierdzam, dysponujemy wolnymi pokojami w podanym terminie.

Pozdrawiam
Ewelina Rembisz

Paula

Dobry mate volny pokoj od 15.9 do 17.9 pre 2 osoby? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom dostupnosti termínov Vám odporúčam kontaktovať priamo hotel. Ak by ste však mali problém s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk. Radi Vám s rezerváciou pomôžeme. Prajem pekný deň.

Jozef

Dobry den prajem,
Chcel by som sa informovat ohladom ubytovania na 5dni(4noci) dasa objednat od 23.10 do 27.10. (Oktober 2017)
Cez zlavomat ? Co by to stalo ?

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dobry Wieczór,

W podanym przez Pana terminie nie posiadamy wolnych pokoi. Czy interesuje Państwa może jakiś inny termin?

Marketka

Dobrý deň, máte volne ubytovanie pre 2 osoby na tri dni od 24.08 do 27.8.2017? Ak nie môže byť aj iný termín
Chceli by sme využiť zľavomat. Ďakujem

Hotel Blue Diamond Active Spa****

Dobry wieczór,
W podanym przez Pana terminie na chwilę obecną dysponujemy 3 pokojami premium. Jeśli jest Pan zainteresowany innym terminem uprzejmie proszę o podanie przykładowych dat i chętnie odpowiemy czy posiadamy wolne pokoje.
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore