Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Najlacnejšia operácia obidvoch očí excimerovým laserom!

4,9 / 5 3F - Mikrochirurgia oka Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Martin

Prajem dobrý deň
Uvažujem o tejto operácii ,mám obe oči –2,75 je vhodná táto operácia aj pre mňa

MUDr. F. Daboczi

Je veľmi pravdepodobné, že operácia pre Vás vhodná bude ak sĺňate ostatné podmienky. Hodnota dioptrií je takpovediac ideálna, lebo z medicínskeho pohľadu je realizovateľná bezpečne a efekt je veľký, lebo pri týchto dioptriách je už zrak bez okuliarov výrazne znížený.

Majka

Ja som bola na kontrole, teraz v pondelok, nevedela som ze ked mam dioptrie + oparacie nie je mozna, dost by to pomohlo ostatnym ludom keby ste to tam napisali, lebo potom sa clovek tesi a nakoniec je z toho velke sklamanie. takue ti ktori rozmyslate o zakupeni a nosite dioptrie + pre vas tato operacia nie je vhodna

MUDr. F. Daboczi

Je pravda, že operácia plusových diptrií metódou PRK nie je vhodná. Tieto vady operujeme iným spôsobom, sú však aj iné kritériá napríklad vek, kedy naopak ako pri PRK je vyšší vek skôr indikáciou ako kontraindikáciou

Andrea

Dobrý deň,
počula som, že po operácii očí nebudem môcť rodiť prirodzene. Je to pravda? Ďakujem

MUDr. F. Daboczi

Nie je to pravda. Operácia sama o sebe takýto následok nemá. Hodnotíme len poškodenie periférie sietnice.

Ingrid

Dobry vecer, chcela by som sa opytat, ci je operacia vhodna ked mam plusove dioptrie (+3,50 a +3,50),
AKR PO: +4,25 dsph +1,0 dcyl os 58 st
ĽO: +4,00 dsph +1,0 dcyl os 109 st
VOD:20/60 c.c.20/30
VOD:20/60 c.c.20/30
IOT o.dx.:14,0
IOT o.sin.:15,0
Dg: Astigmat. o.u
Hypermetropia o.u.
Ďakujem.

MUDr. F. Daboczi

PRK excimerovým laserom vhodná nie je

Lukas

Dobry den. Je mozna operacia pre pacienta s kardiostimu­latorom ?

MUDr. F. Daboczi

Áno operácia je možná

Zuzana Smereková

dobry den, chcela by som sa opytat, ci sa da odstranit aj tupozrakost, dakujem

MUDr. F. Daboczi

Tupozrakosť sa operovať nedá

MUDr. F. Daboczi

Tupozrakosť sa operovať nedá

Martina

dobry den,
je pre mna vhodna operacia pri dioptriach –1,50 na obidvoch ociach?

Dr. Ferková

Dobrý deň, áno, je vhodná.

Juraj Talda

Dobry den, chcem sa spytat, ci sa na operaciu vztahuje aj dozivotna (alebo daka kratkodobejsia) zaruka alebo nie. Dakujem

Dr. Ferková

Dobrý deň, ak Vám zostanú po operácii zvyškové dioptrie, ich odstránenie budete mať zdarma.

Martin

Dobrý deň,
v tomto roku budem mať 40, mám na oboch očiach –3 dioptrie. Je pre mňa vhodná operácia? Moj očný lekár mi povedal že po operácii budem skor potrebovať okuliare na blízko a že po 40-ke sa mi začne krátkozrakosť zlepšovať aj bez operácie.
Aký je Váš názor?
ďakujem

MUDr. Daboczi

Prvá časť je pravdivá, je viac ako pravdepodobné, že po operácii by ste potrebovali okuliare na blízko. Druhá časť bohužiaľ je mýtus. Okuliare do diaľky sa spontánne neupravia.

Lenka

ake su moznosti pri kratkozrakosti u vyssich dioptrii, konkretne 7,5 na jedno oko a 8,5 na druhe ?

MUDr. Daboczi

Pri dostatočne hrubej rohovke je možné bezpečne realizovať LASIK, ďalšou možnosťou je implantácia umelej šošovky do prednej komory oka.

Magdaléna

Dobrý deň, chcem sa informovať či je pre mňa vhodná operácia ak mám dioptrie –0,50 a –0,75, cylinder na oboch –0,50. A v šere vidím veľmi slabo. Ďakujem.

MUDr. Daboczi

Áno

Zuzana

Dobrý deň, Ja by som sa chcela opýtať či ešte budete niekedy takúto zľavu na túto operáciu ponúkať, povedzme tak na další rok? Som totižto v maturitnom ročníku a tento termín mi už momentálne veľmi nevyhovuje. Ale mala by som záujme. Ďakujem .

Zlavomat.sk

Dobrý deň Zuzana. Neviem Vám povedať či sa zľava bude opakovať. Môžem iba dúfať:)
Možno by stálo za opýtanie priamo na číslach:
055 / 285 17 21
055 / 285 17 20.
prípadne emailom na: 3f@stonline.sk
či by sa to nedalo vyriešiť tak, aby ste šli na predoperačné vyšetrenie aj s kupónom v rámci jeho platnosti a operácia by sa uskutočnila aj neskôr (po Vašich maturitách) Je to, ale iba moja úvaha.
Pekný deň

Stefan Kuban

dobry den chcel by som sa opytat ci po operacie nedavate dake kvapky od bolesti aby sa to dalo vydrzat dakujem......
musi byt zrak ustaleny?!

Dr. Daboczi

Zrak ustálený byť musí, kvapky proti bolesti sú vpooperačnom období kontraindikované, pretože spomaľujú prehojenie peitelu

Viera Cubova

Mam vysoke dioptrie –12,56rokov,je mozne ma operovat

MUDr. Daboczi

U vás je vhodnejší zákrok pri ktorom sa vymieňa šošovka. Excimerový zákrok nie je najvhodnejší, ale možný je.

Eva Kolpáková

Zdravím......
môžem sa opýtať či môže byť urobená operácia ak mám dioptrie –1,5 na obe oči ??? okuliare používam len na telku aj šoférovanie…pomohlo by mi to ??? Dakujem Vám za odpoved Eva

MUDr. Daboczi

Dobrý deň, máme vnútorné pravidlo, kedy doporučujeme operáciu vtedy, ak sa operáciou stav zlepší o tri riadky na optotype. Je to intenzívne vnímateľná zmena a vtedy zákrok má význam.

Katarína

Dobrý deň, ja by som mala podobnú otázku ako moji predchodcovia. Mam dioptrie +4.50 cylinder –1.25( os 20) a na druhom oku +4 a cylinder –1.25( os 90). Podľa mojej očnej lekárky operácia nie je vhodná, máte rovnaký názor?? ´Dakujem za odpoved

MUDr. Daboczi

Excimerovým laserom operácia nie je vhodná.

Sisa

Dobry den,momentalne je uz len 10 volnych voucherov… a mne sa da platit len prevodom a ten môže trvať aj dlhsei…ako sa postupuje ak by ma tí co zaplatili kartou predbehli.....ale mne by medzitym uz boli peniaze z uctu na ceste…

Zlavomat.sk

Dobrý deň Sisa. Hneď ako kliknete na zelené políčko kúpiť za..... ráta sa s jedných voucherom pre Vás. Nejde ani tak o to kedy zaplatíte ani či Vás tí platiaci kartou predbehnú, ale o to aby ste stihli kliknúť na to políčko a voucher si objednať :)
Pekný deň

Daša Stanová

Dobrý deň.
Chcem sa informovať,či táto operácia sa dá absolvovať aj v Banskej Bystrici pri zakúpení kupónu so zľavou.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Dáša.
Operácia sa dá absolvovať iba v Košiciach.
Pekný deň :)

Vlado

Dobry den, mam 45r. a tuto operaciu som absolvoval pred 11 – rokmi. 10 rokov mi nic nebolo a dnes mam 1,5 na obidvoch ociach.
Je mozne podstupit tuto operaciu znova a ci je nejaka zaruka ze sa to nevrati. Dakujem, Vlado.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Vlado.
Ak sa jedná o plusové dioptrie (nevidíte do blízka) touto metódou nie je možné operovať oči.
Pekný deň prajem

Dano

Dobry den zaujimalo by ma ako je to s tymi slnecnymi okuliarmi polaroid .Su nejake na vyber alebo nie ? Ak ano do akej sumy ? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Dano, na výber sú viaceré okuliare. Ich hodnoty sa pohybujú od 80–100€. Pekný deň

eva

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či môže operáciu absolvovať aj syn, ktorý až v apríli bude mať 18 rokov. Príjemný večer

Zlavomat.sk

Dobrý deň Eva. V priebehu dňa budete mať odpoveď na emaile od pani doktorky. Pekný deň prajeme:)

sisa

dobrý den, včera som si zaplatila zlavu na operáciu, aký je postup po dostaní voucheru? dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Sisa. Stačí ak sa objednáte na predoperačné vyšetrenie pri objednávaní nadiktujete číslo voucheru. Taktiež si ho vytlačíte a prinesiete na vyšetrenie so sebou.
Pekný deň

Viera

Chcem sa opytat na platnost voucheru.
Ak si ho zakupim teraz, dokedy najneskor je potrebne sa Vam ozvat a zarezervovat termin.
A je mozne sa objednat napr. az na april?
Dakujem

Dr. Ferková

Ozvať sa je potrebné čím skôr, aby sme mohli dohodnúť termín vyšetrenia a operácie. Kupón je možné uplatniť len do konca februára.

Zuzana

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako to vlastne funguje. Ako a kde mi tá zľava príde. A ak by som nemohla ísť náhodou na tu operáciu tak kde a ako by mi tie peniaze vrátili. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Zuzana. Voucher Vám príde na emailovú adresu, ktorú zadáte pri objednávke voucheru. Na vouchery budete mať napísaný aj postup ako ďalej. V prípade, že sa zistí, že nie ste vhodný pacient na operáciu napíšete nám na zlavy@zlavomat.sk a my Vám vrátime naspäť peniaze. Samozrejme ak to nebude po skončení platnosti kupónu.
Pekný deň

Gabina

dobrý deň prosím Vás chcem sa opýtať či je u Vás operácia možná aj na splátky a ak náhodou tak ako? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Gabina. Ak máte záujem využiť túto zľavu je potrebné zakúpiť si kupón v plnej sume. Nie je možné zaplatiť zaň na splátky,
Pekný deń

Lucia

dobry den, ja by som sa chcela opytat ci by sa tatoo zlava nedala uplatnit aj v Oftum Banska Bystrica, nakolko im je daleko dochadzat do Kosic. Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lucia. Bohužiaľ zľava sa vzťahuje iba na Košice.

jozef

Dobrý deň prajem,


píšete, že máte najnovší laser na Slovensku. Rovnakých strojov je ale na Slovensku minimálne 5 čo som našiel na internte.
Posledný bol kúpený na pracovisko CORNEA v Bratislave. 


Nie je to neseriózne ak takto zavádzate pacientov?
Dr. Daboczi

Nemôže byť 5 najnovších laserov. Jeden z nich misí byť najnovší, najmladší ak chcete. Ten ktorý spomínate je t.č. neaktívny. Ak sa spustí prevádzka zariadime sa podľa podľa toho.

Viera

Môžem túto akciovú zľavu 680 eur využiť len v Košiciach? Nedá sa to v Bratislave, keďže som od Trnavy? Vďaka.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Viera. Zľava platí na operáciu očí excimerovým laserom v Košiciach. Pekný deň

richard

Dobra deň,
chcem sa spýtať, ci je operácia vhodná aj pre pacienta s dg.diabetes melitus a odstráni poruchy zraku spôsobené touto dg.

Dr. Daboczi

Poruchy spôsobené ochorením na diabetes mellitus nie je možné odstrániť excimerovým laserom.

Zuzana

Dobry vecer, chcela by som sa opytat, ci je operacia vhodna aj ked mam plusove dioptrie (+2,50 a +2,75), dakujem

Dr. Daboczi

Operácia metódou PRK pre Vás vhodná nie je

Katka

Chcela by som sa este spytat ci prebieha sucasne operacia oboch oci?znama podobnu operaciu absolvovala v BB a medzi jednotlivymi zakrokmi mala asi mesacnu prestavku, kym nedoslo k zahojeniu oka, az potom bolo zoperovane dalsie oko.

Dr. Daboczi

Prebieha operácia oboch očí súčasne

Katka

O operacii oci rozmyslam uz dlho, no mam obavy zo samotneho zakroku a aj z pooperacnych bolesti, moja chyba je dalekozrakost ale viem ze je tam este nejaky „bonus“ pre ktory napr. nie su pre mna ani vhodne sosovky..neviem , ci by som bola vhodny pacient na operaciu. Je tam 100 % garancia vratenia penazi ak by som nebola ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Katka. Samozrejme ak nebudete vhodným pacientom na operáciu peniaze Vám vrátime naspäť. Pekný deň

lucia

Dobrý deň, zabudla som ešte jednu otázku môžem ísť na operáciu ak mám 21r? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lucia, môžete ak budete vhodná pacientka. Čo sa zistí pri vyšetrení. Pekný deň

Jozef

Dobrý večer, mám dve otázky:
1, ak na tretí, alebo štvrtý deň po operácii môžem nastúpiť do práce je možné vykonávať fyzickú prácu ?
2, Je nutné sa vyhýbať prašnému prostrediu (ak je v práci) ?

Ďakujem za odpoveď.

Dr. Daboczi

Fyzická práca aji prašné prostredie ak sa nejedná o nejaký extrém nie je problémom.

lucia

Dobrý večer, chcela by som si zakúpiť voucher ale chcem sa informovať ked sa operácie robia len v piatok, tak do mesiaca by som na tú operáciu mohla ísť? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lucia. O voľných termínoch a obsadenosti sa prosím informujte priamo v zariadení: 055 / 285 17 21
055 / 285 17 20
3f@stonline.sk.
Pekný deň

Helena

prosím, z akého dôvodu je to vekovo ohraničené ?

Zlavomat.sk

Hlavným dôvodom je ten, že sa už okuliarov na čítanie nezbavíte. Tak či tak ich budete musieť nosiť.

Helena

Dobrý deň, chcem sa opýtať či som vhodná na operáciu.
Mám 54 rokov a trápia má oči do blízka, mám 2,5 dioptrie na čítanie

Zlavomat.sk

Dobrý deň Helena. Bohužiaľ operácia je vhodná pre pacientov do 40 rokov.

Peter

Ešte jedná otázočka. Ako sa riešia kontroly, ak by som bol operovaný dňa 21.12.2012 ? To sa potom čaká až do 7.1.2013?
ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Peter. Túto otázku už prosím adresujte priamo na kliniku 055 / 285 17 21
055 / 285 17 20
3f@stonline.sk.
Pekný deň

Peter

Prosím Vás, po akej dobe je prvá a po akej dobe je druhá kontrola? ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Peter. Operácie prebiehajú v piatok. V pondelok je prvá kontrola a o dva týždne druhá kontrola. Pekný deň

kamila

dobry den, chcem sa opytat, ci mozem absolvovat tuto operaciu aj ked kojim, dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Kamila. Nemôžete absolvovať túto operáciu v tomto prípade, ale môžete si kludne zakúpiť kupón. Vstupnú prehliadku absolvovať do jeho platnosti a operáciu Vám urobia aj neskôr keď už kojiť nebudete. Pekný deň

Jarmila

ja s tým mám skúsenosť (ale krátkozrakosť), na operácii som bola vo februári tohto roku, môžem len odporúčať :) oplati sa to

Zlavomat.sk

Ďakujeme za príspevok.
Pekný deň

Peter

Dobrý deň prajem!


Prosím Vás, chcem sa opýtať či pri tomto zákroku bude odstránená aj zraková vada „cylinder“? Môj očný doktor mi povedal, že mám dosť vysoký tj. 0,5 a 0,75 … dioptrie –1 … 


ďakujem
Zlavomat.sk

Dobrý deň Peter. Túto vadu Vám odstráni operácia.

vivien

Ahojte ja som túto operáciu presne cez tento portál v tejto klinike absolvovala v lete, a spokojnosť nadovšetko, kto rozmýšľa nech neváha takáto akcia je super šla by som do toho znovu, 100% spokojnosť a to som mala veľmi vysoké dioptrie do diaľky.. :)

Zlavomat.sk

Dobrý deň Vivien. Ďakujeme za príspevok a prajeme príjemný deň

Pavol

Dobrý deň, po zakroku možem soferovat

Zlavomat.sk

Dobrý deň Pavol. Po zákroku nemôžete šoférovať.

sovka

ma stym niekto skusenost ? hlavne pre dalekozrakost ?

Dr. Daboczi

Operácia krátkozrakosti metódou PRK nie je vhodná

MUDr. Daboczi

Bohužiaľ, omylom sa vkradol do odpovede škriatok. Samozrejme krátkozrakosť je odstrániteľná excimerovým laserom, problémom ostáva ďalekozrakosť. Za chybu sa ospravedlňujem.

Milan

Dobry den. Chcel by som sa opytat, je mozna operacia kratkozrakosti aj pre cloveka, ktory ma glaukom? Dakujem pekne

Zlavomat.sk

Dobrý deň Milan. Pre človeka s glaukomom by bola taktiež vhodná operácia.
Pekný deň

Ivana

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať,či tá cena 680€ sa týka operácie oboch očí naraz alebo len operácie pre 1 oko. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Ivana. Cena zahŕňa operáciu oboch očí. Pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore