Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Exkluzívny wellness, alebo rodinná dovolenka v hoteli Alexandra***, až 2 deti do 15 rokov zadarmo

4,6 / 5 Alexandra Wellness Hotel*** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Príplatky
Benefity
Soňa

Takže aj 15 ročné dieťa má ubytovanie zdarma?

Katarína Budová/marketing Alexanda Wellness Hotel

Dobrý deň,
deti sú zdarma 14 rokov vrátane, 15 ročné sa ráta ako dospelá osoba. Pekný deň

Pavlina

Dobrý deň, má m dcéru 15– ročnú, a syna 7r.,aká by bola cena? A máte ešte voľný termín od 25.07. 2013?

Katarína Budová/marketing Alexanda Wellness Hotel

Dobrý deň p. Pavlina,
deti do 15 rokov na prístelke sú zdarma doplácajú si len polpenziu 8 €/noc. V termíne od 25.7. už nemáme voľnú kapacitu. Pekný deň

Soňa

Dobrý deň, prosím Vás, koľko by stál pobyt na 3 noci pre dvoch dospelých a 15-ročné dieťa? Ďakujem!

Katarína Budová/marketing Alexanda Wellness Hotel

Dobrý deň p. Soňa,
cena pre dve dospelé osoby na 3 noci by bola 245 €. Dieťa zdarma ubytovanie, dopláca polpenziu 8 €/noc.
Pekný deň

Ani

Dobrý, mala by som záujem o zakúpenie pobytu na 4 noci, pre 2 osoby s troma deťmi /15,13,8/. V ponuke máte 329 eur + 2 deti zadarmo. A tretie dieťa? A máte voľnú rodinnú izbu od 12.8 do 16.8? Vopred ďakujem

Katarína Budová/marketing Alexandra Wellness Hotel

Dobrý deň,
za tretie dieťa by ste doplácali 72 €/pobyt. Bohužiaľ v termíne o ktorý máte záujem nemáme voľnú rodinnú izbu. Najbližší voľný termín od 1.9.2013

Marián Nagy

Dobrý den mám vážny záujem o zakupenie pobytu pre 4osoby/ na 3 noci koľko voucherov musím zakupyt.(2.izby( dakujem za odpoved.

Katarína Budová

Dobrý deň p. Marián,
musíte si zakúpiť 4 vouchery na 3 noci.

Monika

Dobrý deň, mám vážny záujem o zakúpenie pobytu pre 2 osoby/2 noci. Vidím však, že ponuka na zakúpenie pobytu trvá už len 2 hodiny. To znamená že potom už nebudem mať možnosť tento pobyt kúpiť za cenu 169 €? Vopred ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Pekný deň Monika.
Pokojne si môžete zakúpiť tento pobyt. Kým Vám pôjde kliknúť na políčko kúpiť za tak si ponuku zakúpiť môžete.

Martin V

Mám vážny záujem o :
http://www.zlavomat.sk/zlava/97635-rodinna-dovolenka-v-janskej-doline

Chcem sa opýtať na voľné termíny po 22. 7.
(kedykoľvek, nemusí to byť víkend )
Počet nocí : 3
Osoby :
Dospelí 2 + polpenzia
Deti
4r. – s lôžkom bez stravy
6r. a 15r. – s lôžkom a polpenziou
Prosím Vás aj o celkovú kalkuláciu cenu
aj vrátane miestnych poplatkov.
Ďakujem

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Mily pan Martin,prosim Vas,skuste kontaktovat priamo recepciu hotela,urcite Vam povedia,pripadne napisu aktualne volne terminy a tiez vykalkuluju cely Vami pozadovany pobyt. Tel.kontakt: 044 290 1000, recepcia@alexandrawellnesshotel.sk

Janka

Dobry den, sme 4 členna rodina 3 dospeli a 1 dieta do 12 rokov, kolko by nas vyšiel pobyt na 2 noci a kolko na 3 noci? Dakujem

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Mila pani Janka,pobyt na 2noci je pre 2osoby za 169€. Tretia osoba doplaca na mieste 50% z tejto sumy. Cena pre dieta je 8€/polpenzia/1noc/ ,ubytovanie ma zdarma. Ak by to bolo na 3 noci,cena je 245€/2osoby, tretia osoba 50% z tejto sumy doplaca na mieste. Dieta plati polpenziu.

Petra M.

Dobry vecer, chcela by som sa opytat ci na izbe je aj zupan a uteraky???
Dakujem

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Mila pani Petra,ano,na izbe mate aj zupany ,uteraky a osusky.

Michal Gregor

Ďakujem za odpoveď,
môžete mi prosím poslať email na ktorý Vás môžem kontaktovať.

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Mily pan Michal, telefonny kontakt je 044 290 1000 , mailova adresa je recepcia@alexandrawellnesshotel.sk . Pekny den

Michal Gregor

Dobry den,
chcel by som vyuzit Vami ponukany pobyt ale som osoba na invalidnom voziku. Chcel by som sa opytat ako to je s bezbarierovym pristupom u Vas. Podla fotiek kupelna a aj izby vyzeraju dost velke na to aby som sa tam vedel pohybovat. Dakujem za odpoved. Pripadne podrobnejsie informacie mi mozete zaslat aj na moj email michal.gregor@azet.sk.

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Mily pan Michal,nas cely hotel je rieseny bezberierovo,na hoteli mame 1 bezbarierovu izbu. Len je potrebne si upresnit termin,o ktory mate zaujem. Pretoze terminy su uz niektore vypredane.

Petra M.

Dobry vecer Lenka S., prosim vas informujte aj personal v hotely ze postielka je zadarmo.
Dakujem

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Ano,su zdarma a upovedomila som personal recepcie este raz.

viera

Dobry den,chcela som sa opytat,nakolko mam 2 synov 1 ma 18 a druhy ma 13,ci by boli v druhej izbe a ste mi uz napisali ze syn ktory ma 18 rokov by platil 122,50€,nebolo by vyhodnejsie kupit 2 kupony,este mi napiste prosim vas konecnu cenu na 3 noci 3 dospeli a jedno dieta.Dakujem

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Mila pani Vierka,ano,ako som uz pisala,cena pre dospelu 18 rocnu osobu je 122,50.Cena pre dieta je len za detsku polpenziu a to 8€/1noc. Cize celkova cena by bola 122,50€ + 245 + 24€(detska polpenzia)

Eva

Dobrý deň, prosím, ako sa k Vám dá dostať ak nemáme auto? Z L.Mikuláša alebo z L. Hrádku chodí nejaký autobus? Ďakujem.

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Mila pani Evka,ak nemate auto,je velmi jednoduche sa k nam do LM alebo LH dostat . Staci prist na autobusovu,alebo vlakovu stanicu a skoro kazdu hodinu idu autobusove spoje do LJ. Pripadne mozete vyuzit nas hotelovy transfer za 10€. Staci len nahlasit,kedy pridete na stanicu a nase hotelove auto uz bude na Vas cakat.

Eri

Dobrý deň,
náš prípad: 2 dospelé osoby a štzri deti /vek: 4 mesiace, 9,10,12 ročné/. Aká je možnosť ubytovania a celková suma s polpenziou pre deti?
Ďakujem.

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Mily pan Eri,
cena pre 2dospele osoby je standardne podla dlzky pobytu. Co sa tyka deti,deti do 4 rokov ubytovanie zdarma bez naroku na lozko a stravu. V pripade ,ak chcete detsku postielku do izby,je zdarma. Cena pre 1 dieta by bola 15€/ubyt./1noc , detska polpenzia je za 8€/1noc. Ostatne 2 deti maju ubytovanie zdarma,platite len detsku polpenziu podla poctu noci.

jana

dobry den, mam zaujem o pobyt na 4 noci.jedna dospela osoba + 3 deti( 17,15,11) Aka by bola. celkova cena pobytu. vdaka jana

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Mila pani Jana,cena pre 1osobu a 3deti /z toho ma jedno dieta 17 rokov,cize plati cenu ako dospela osoba,ma dospelu polpenziu/ .Cena pre 2osoby je 329€ , cena pre detsku polpenziu je 8€/1dieta/1noc.

Majsa

Dobrý deň,bola by možnostˇ ubytovatˇ sa po 7.6. na 3 noci 2 dospelí a deti 6 a 15 rokov. Dˇakujem 







Zlavomat.sk

Pekný deň Majsa.
Kupón je možné využiť do 30. 9. 2013. Informácie o voľných termínoch a rezervácie dostanete na tel . č. +421 442 901 000.

Roman

dobrý deň,
je možnosť ubytovania aj 1 dospelého s jedným 7 ročným dieťaťom? Keď áno, za akých podmienok? %ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Roman. V tomto prípade sú podmienky rovnaké, cena kupónu sa nemení ak ide iba jedna dospelá osoba. Je potrebné si zakúpiť kupón podľa toho na koľko nocí chcete ísť.

Irena Gedeonova

d. den prosim Vás koľko stupnov má relaxačný bazén, dalej sa chcem informovať koľko by stál pobyt na 7 nocí pre 2 dospelé osoby? Odpoved mi prosim zašlite na môj mail, dakujem pekne, Irena

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Mila pani Irena,prosim Vas,napiste Vas e-mail a velmi rada Vam odpoviem na vsetky otazky. Dakujem.

Petra M.

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či má hotel požičať postieľku pre bábätko? A koľko bude suma za dve deti jedno ma 3 mesiace a druhé dovŕšilo 15 rokov?
Ďakujem

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Mila pani Petra,
samozrejme,detske postielky mame k dispozicii,su zdarma,bez poplatku. Ak dieta dovrsilo 15 rokov,pocitame uz s dospelou osobou. Cize pobyt ma 50% z vasej sumy,ktoru mate kalkulovanu pre dvoch. Pricom bude mat pevne lozko a tiez dospelu porciu stravy.

Jozef Durech

Dobrý deň, a ako je to v prípade 2 dospelých a troch detí 10, 8 a 4 ročných. Ak to dobre chápem najmladšie je zadarmo bez nároku na stravu a lôžka. A ak by som chcel na tretie dieťa stravu, neplatí aj naň 8 e za polopenziu?

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Mily pan Durech,
presne ako pisete,dieta do 4 rokov ma pobyt zdarma,bez naroku na lozko a stravu. Ak si zelate aj pre 4rocne dieta stravu,cena je 8€/1noc, tiez ako pre ostatne deticky.

Toky

Chcem sa spýtať či je možnosť požičania bicyklov a či su v blizkosti cyklotrasy Dakujem.

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Mily pan Toky,
ano,na hoteli mame 20ks horskych bicyklov na požičanie. Cena na pol dňa je 6€/1bicykel , na cely den je to 10€/1bicykel. Samozrejme,su tu aj cyklotrasy.

Vladimír

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, doplatok na polpenziu v sume 8 eur/dieťa/deň sa dopláca až na mieste ubytovania ? ďakujem.

Zlavomat.sk

Presne tak. Tento doplatok ako aj miestny poplatok sa hradí priamo na mieste.

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Mily pan Vladimir,
ako pise pani zo Zlavomatu,doplatok za detsku polpenziu sa plati az po prichode na hotel. Tiez ako aj miestny poplatok,miestna dan 0,50€/1noc/1d­ospela osoba/

Silvia

dobrý deň,ja sa chcem spýtať máte tam uvedený neobmedzený vstup do wellnes a dolu máte napísať ked by som chcela na 4dni,že 4× vstup do wellness tak ako to je?a ešte otázka či máte voľný termín medzi 29.7 až 11.8 na 4dni a sme 2× dospelí a dve deti vo veku 5 a 3,5roka.Dakujem.

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Mila pani Silvia,ano,vstup do wellness je pocas celeho pobytu neobmedzeny. Ale tiez je kapacitne wellness pre cca 35 osob. Cize pri 4dnovom pobyte pocitame s tym,ze 4× vstup. Kedze sa moze stat,ze niektore casy bude uplne plny.

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Ak potrebujete informacie ohladne volnych terminov,prosim Vas,napiste na recepcia@alexan­drawellnessho­tel , pripadne zatelefonujte priamo na recepciu,kde Vas presne informuju.

Janina

Dobrý deň, cena zodpovedá pobytu na 4dni pre dvoch dospelých a dve deti do 15rokov?
A nerozumiem tomuto :
" až 2 deti do 15 rokov zadarmo podľa dostupnosti rodinných izieb (doplatok za polpenziu 8€/dieťa/noc) "
Ďakujem !

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Mila pani Janina,ak vo Vami pozadovanom termine bude este volna rodinna izba,vtedy maju deti ubytovanie zdarma. Pretoze mame na hoteli obmedzeny pocet rodinnych izieb.

Zuzana Rumlová

Aký by bol doplatok za 1 dospelú osobu na prístelke?

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Dobry den pani Rumlova,ak je dospela osoba na pristelke,cena je o 30% nizsia,ako standardne. Ak je to dieta,ubytovanie ma zdarma a platite len za detsku polpenziu, 8€/1dieta/1noc.

viera

Dobry den.chcela som sa spytat v pripade ze sme 2 dospeli ale aj dalsi clen rodiny ma uz 18 rokov,a druhy chlapec ma 13 rokov aka by bola cena na 3 noci,a ci by si bolo mozne prenajat auto pre vyuzitie najblizsich atrakcii.Dakujem za odpoved

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Mila pani Viera,
ak ma clen uz 18 rokov,cena je ako pre dospelu osobu a to 122,50€ . Chlapec,ktorý má 13 rokov,je povazovany za dieta,cize ubytovanie zdarma,platite len polpenziu a to 8€/dieta/noc. K dispozicii mame aj hotelovy taxi,ktorý vas zavezie,kam len budete potrebovat.

Petr Indies

Ako je to ak chcem ísť s 2mi deťmi 4 a 5 ročnými? V celej zľave nieje pobyt s deťmi vôbec spomenutý …

Zlavomat.sk

Pekný deň Petr. Prečítali ste si ju celú? Pretože máme na ľavo pri zľave uvedené: Až 2 deti do 15 rokov zadarmo podľa dostupnosti. A pri vete ako uplatniť zľavu tento text:
Až 2 deti do 15 rokov zadarmo podľa dostupnosti rodinných izieb:
8× rodinná izba/bunka (pobyt s 2 deťmi do 15 rokov) v cene voucheru, doplatok na polpenziu v sume 8 eur/dieťa/deň.
10× izba s prístelkou (pobyt s 1 dieťaťom do 15 rokov) v cene voucheru, doplatok na polpenziu v sume 8 eur/dieťa/deň.
Deti do 4 rokov zadarmo bez nároku na lôžko a stravu.

Svitanová Lenka/marketing manager-Alexandra Wellness hotel

Milý pán Petr Indies, ako Vam uz pisali,pobyt pre deti je zdarma,platite len za detsku polpenziu a to 8€/1dieta/1noc.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore