Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Dezinfekcia klimatizácie a interiéru vozidla ozónom v DETAILKING Slovakia

4,3 / 5 DetailKing Slovakia Prešov - Sekčov (mapa) 9 predajov

Prehľad ponuky

Rychle a kvalitne vybavenie :)

Marek
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 14. 5. 2014.

Môžete využiť do 14. 5. 2014

  • Nutná telefonická objednávka na tel. 0918 875 163 (Pri objednávke je potrebné nahlásiť číslo a heslo kupónu, minimálne 24 hodín pred realizáciou)
  • Akcia platí pre mesto Prešov a okolie
  • Akciu je možné uplatniť: A) V našej stacionárnej autoumyvárke – ul. Armádneho generála Svobodu 2 (parkovisko pri Mobelixe), alebo B) Využiť mobilnú autoumyvárku u vás doma, firme, práci kdekoľvek podľa dohody (0918 875 163)
  • V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na tel. 0918 875 163
  • Otváracie hodiny PO-SO od 09:00 – 18:00
  • Trvanie 15–20 minút
30,00 € 6,50 €
30,00 € 6,50 €
Ukončené

Prečo ozónovať klimatizáciu?

Systém klimatizácie a predovšetkým výparník, je ideálne miesto pre baktérie a plesne, ktoré môžu negatívne ovplyvniť zdravie. Vlhkosť, ktorá sa hromadí je výsledkom uzavretosti a nevetrania priestoru. S týmto zápachom súvisia baktérie pochádzajúce z ventilačného systému,  ktorý sa zobrazí najčastejšie pri zapnutí alebo vypnutí klimatizácie. Zápach je výsledkom rôznych typov mikroorganizmov uložených vo výparníku, systémoch vetrania a filtroch.

Najlepší spôsob, ako sa zbaviť zápachu je nájsť príčinu a odstrániť ju. Ozón je jedným z najpopulárnejších a najefektívnejších metód boja proti baktériám, vírusom, plesniam, zápachu z klimatizácie a vetrania v aute.

Použitie ozónu na čistenie klimatizácie a interiéru áut je vhodné najmä pre ľudí náchylnejších k alergiám a problémom horných dýchacích ciest. Ozón je bezpečná a efektívna forma dezinfekcie bez použitia chemikálií.

Čo je OZÓN - má mimoriadne veľkú mikrobiocídnú účinnosť. Pri správnom použití, zabíja všetky známe baktérie, vírusy, plesne a iné mikroorganizmy – rýchlo a dokonalo. Naviac sa ozón rozkladá na kyslík a nezanecháva žiadne vedľajšie produkty svojho pôsobenia.