Cvičenie Fly Fit a Fly Joga alebo efektívne chudnutie Výborné hodnotenia zákazníkov!

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Variant:
Cvičenie FLY FIT pre začiatočníkov
Ukončené
3,49 €
62 zákazníkov

V cene variantu:

  • Uvoľňujúce cvičenie FLY FIT pre začiatočníkov

Trvanie: 60 min 

Platí do:

4. 12. 2017

Obmedzenie:

Minimálna výška postavy: 140 cm

Podmienky uplatnenia:

  • Rezervácia: Hodinu (Fly Yoga alebo Fly FIT) je potrebné rezervovať si vopred na: http://www.fly-zone.sk/index.php/rozvrhy. Na 7- dňový program na chudnutie je potrebné prihlásiť sa na emaile info@fly-zone.sk.
  • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v SMS alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.
    P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez zákaznícku aplikáciu od nás získavate 10 kreditov?
Viac informácií, ako uplatniť voucher
Kontraindikácie

Kde uplatniť:

Fly zone

Rázusova 2, Nitra

Otváracie hodiny podľa rozvrhu: http://www.fly-zone.sk/index.php/rozvrhy
Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Vybavenie a služby
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov

Keď chcete zmeniť vaše telo, choďte do toho so všetkým, čo máte. Vyberte si, čo je pre vás potrebné a nechajte sa viesť. Spolupracujte s profesionálnymi odborníkmi!

Cvičenie Fly Fit sa zameriava na formovanie postavy. Cviky sa opakujú v niekoľkých sériach alebo sa ostáva vo výdrži v pozíciách. Veľký dôraz sa pri flyfite kladie na správne držanie tela pri cvičení, spevňovanie brušných svalov a panvového dna a na strečing celého tela. Toto cvičenie spadá do kategórie funkčného tréningu, pri ktorom sa zapája do činnosti maximálne množstvo svalových skupín naraz. Priaznivo vplýva na regeneráciu celého organizmu.

Cvičenie prebieha v špeciálnej sieti (hammock), ktorá je dimenzovaná tak, aby udržala 500 kilogramov, preto si v nej môže bezpečne zacvičiť naozaj ktokoľvek. Využívame ju ako oporu pri cvičení, môžete si do nej sadnúť ako do hojdačky, omotať si ju okolo pása a zavesiť sa dolu hlavou, alebo si pohodlne ľahnúť, pohojdávať sa a relaxovať.

Účinky cvičenia Fly Fit

Fly Joga

Toto cvičenie vás osvieži a nabije pozitívnou energiou potrebnou pre odolávanie stresu v každodennom kolobehu. Fly Joga určená pre všetkých milovníkov jogy. Sieť umožňuje telu dostať sa do jógových pozícií pohodlným spôsobom. Fly Joga dáva možnosti väčšieho rozsahu pohybov a menej zaťažuje kĺby. 

Už po pár lekciách zistíte, že bolesti chrbta miznú a vaša chôdza je vzpriamenej­šia. Toto cvičenie je zamerané na uvoľnenie chrbtice, správne dýchanie,  rela­xáciu a koncentráciu mysle.

Zbavte sa nežiadúcich kíl

Špeciálny program na chudnutie začína konzultáciou, diagnostikou a prípravou stravovacieho plánu. Okrem hľadania príčin nadváhy, proti nej aj aktívne zabojujeme správnym cvičením. Ak máme vyššiu nadváhu, nedokážeme hodinu behať a ani robiť žiadny podobný kardio-tréning. Je nevyhovujúce prihlásiť sa na hodinu akéhokoľvek skupinového cvičenia, kde ostatní pracujú s úplne inou záťažou ako my. Náš program je vypracovaný tak, aby každý dokázal efektívne pracovať celú tréningovú hodinu. Obsahuje špeciálne cviky bez prudkých pohybov, nezaťažujúce kĺby.

Čo si so sebou priniesť?

Fly Zone

Fly Zone je priestor, v ktorom starosti odletia preč. Miesto kde sa môžeš realizovať, zdokonaľovať a relaxovať. Je to váš priestor! Čas strávený vo Fly Zone, to sú tie chvíle, kedy žijeme prítomným okamihom – len tu a teraz. Čas, kedy sa učíme komunikovať so svojím telom aj dušou.

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

  • Rezervácia: Hodinu (Fly Yoga alebo Fly FIT) je potrebné rezervovať si vopred na: http://www.fly-zone.sk/index.php/rozvrhy. Na 7– dňový program na chudnutie je potrebné prihlásiť sa na emaile info@fly-zone.sk.
  • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v SMS alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.
    P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez zákaznícku aplikáciu od nás získavate 10 kreditov? 
Storno podmienky
  • Zmenu termínu je potrebné ohlásiť čo najskôr telefonicky na tel. č. 0905 851 545 alebo emailom na info@fly-zone.sk.

Hodnotenie podniku

4,7/5 (24 hodnotenie)
4 0
3 3
2 0
1 0
Denisa

Dobrá cvičiteľka aj cvičenie, odporúčam

14. 4. 2017

Všetky hodnotenia