Rýchlokurz tvárovej gymnastiky pre krajšie rysy Prvýkrát na Zľavomate

Variant: Pozrite sa na ďalší variant
Skrátený kurz tvárovej gymnastiky
0 zákazníkov
do konca

V cene variantu:

  • Základné cviky tvárovej gymnastiky
  • Trvanie kurzu: 2 hodiny
  • Termíny kurzov – každý pondelok 

Môžete využiť do:

7. 4. 2018

Obmedzenie:

Na jeden termín kurzu sa môže zúčastniť maximálne 15 osôb.

Podmienky uplatnenia:

  • Rezervácia: Po zakúpení voucheru sa, prosím, objednajte na tel. čísle +421 908 333 898 alebo prostredníctvom e-mailu na peknatvar@peknatvar.sk.
  • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.
  • P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez zákaznícku aplikáciu získavate od nás 10 kreditov?
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Kde uplatniť:

PENexra- SK

Hlavná 61, Prešov

Dnes otvorené 8:00–20:00
Vybavenie a služby
Internet zadarmo

V túžbe po pevnom a zdravom tele mnohí z nás navštívia fitness centrum alebo si radi zacvičia v pohodlí domova. Málo z nás však vie, že rovnako, ako je dôležité precvičovať naše telo, je potrebné precvičovať aj našu tvár.

Rýchlokurz tvárovej gymnastiky je určený pre klientov, ktorí si trúfajú z dôvodu svojej časovej zaneprázdnenos­ti zvládnuť náročné, ale nie nemožné. V priebehu 3 hodín sa naučíte používať svaly svojej tváre natoľko, aby ste naučené cviky dokázali zvládnuť sami.

Skrátený kurz tvárovej gymnastiky je určený pre klientov, ktorí si trúfajú z dôvodu svojej časovej zaneprázdnenos­ti zvládnuť náročné, ale nie nemožné. V priebehu 2 hodín sa naučíte používať svaly svojej tváre natoľko, aby ste naučené cviky dokázali zvládnuť sami.

Cvičenie sa týka všetkých vekových kategórií, keďže už v 25. roku má svalstvo tendenciu meniť svoju štruktúru a pomaly ochabovať. Prek­vapivé je, že bežne nevyužívame až 51 mimických svalov, ktoré spôsobujú spomínané ochabnutie a starnutie pleti.

Z toho dôvodu sa nám najčastejšie vytvárajú vrásky pri bežnej mimike, a to v okolí úst a na čele. Práve na vyhladenie spomínaných miest, ale aj celej tváre, je veľmi často vyhľadávaná drahá kozmetika a vpichovanie botulotoxínu či iných látok, pričom výsledný efekt nie je nikdy dlhodobý. Tvárová gymnastika je finančne nenáročný spôsob, ako sa starať o svoju tvár bez pomoci chémie a skalpela.

Z dôvodu časového obmedzenia sa pri oboch variantoch naučíte len tie najzákladnejšie cviky. Aký výsledný efekt môžete očakávať?

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

  • Rezervácia: Po zakúpení voucheru sa, prosím, objednajte na tel. čísle +421 908 333 898 alebo prostredníctvom e-mailu na peknatvar@peknatvar.sk.
  • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.
  • P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez zákaznícku aplikáciu získavate od nás 10 kreditov? 
Storno podmienky
  • V prípade, že sa nemôžete dostaviť na dohodnutý termín, oznámte to čo najskôr prostredníctvom e-mailu na peknatvar@peknatvar.sk.

Hodnotenie podniku PENexra- SK

Hodnotenie podniku PENexra- SK

0,0/5 (0 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk