Ako uľaviť svalom? On-line kurz automasáže a preťahovacie cviky

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Varianty (1)

V cene

  • 10 videolekcií automasáže
  • Prístup do kurzu na 1 rok (10 lekcií)
  • Jednoduchá cesta k lepšiemu a zdravšiemu životu
  • Certifikát o absolvovaní kurzu 
  • Online prístup do 48 hodín
  • Bonus: 10 videolekcií s preťahovacími cvikmi 

Môžete využiť do 9. 7. 2018

  • Ako sa prihlásiť do kurzu: Je potrebné zaslať kód voucher na e-mailovú adresu voucher@jansel.cz a do 48 hodín vám bude aktivovaný prístup.
  • Pokiaľ chcete kurz venovať niekomu blízkemu ako darček, uveďte jeho e-mailovú adresu. 
31,96 € 9,99 €
31,96 € 9,99 €
Ukončené

„Čo si človek neurobí sám, to nemá…“ Tak to proste niekedy je. Že nie ste z gumy, aby ste sa sami napr. namasírovali ? Zvládnete to, uvidíte!

Bolesti chrbtahlavy, stuhnuté svaly na krku a šiji… To sú nepríjemné, ale bohužiaľ čím ďalej častejšie dôsledky moderného života. A ako z nepríjemností von? Zvládnete to aj sami ! S Honzou a Luciou sa naučíte efektívne automasážne techniky a objavíte ich blahodárnu moc. 

Zaujímavosť: Jan Šel masíroval aj českých reprezentantov v cyklistike. Športovci si jeho masérske umenie nemôžu vynachváliť – máte tak istotu, že vám radí skutočný profesionál.

10 minút denne – a problémy sú fuč

Výhodou automasáže je, že sami seba môžeme namasírovať kdekoľvek a kedykoľvek. Tým boľavému a stuhnutému telu prinesieme okamžitú úľavu. Automasáž patrí k najstarším a najlepším spôsobom starostlivosti o telo a už naši predkovia ju hojne využívali, aby sa zbavili svalového napätia a stresu.

Každý pozná svoje telo najlepšie - tak prečo to nevyužiť.

Ako kurz prebieha?

V rámci kurzu získate prístup do členskej sekcie, kde nájdete desať online videolekcií na automasáže a desať lekcií s Luciou na preťahovacie cvičenie. Videa si môžete kedykoľvek prehrať a opakovane sa k ním vrátiť – prístup do kurzu platí rok. Jednoduché cviky na seba nadväzujú a celý kurz je časovo nenáročný.

Kurz je praktickým sprievodcom: predstavuje jednoduché hmaty tak, aby ich zvládol aj začiatočník.

Účinok ucítite okamžite

Jedná sa o najkomplexnejší kurz v oblasti automasáži. Všetky cvičenia vám lektori vysvetlia, ich účinnosť je naviac overená praxou. Úľavu pocítite v podstate okamžite. Videa môžete sledovať na svojom počítači, mobile alebo tablete a cvičenie vykonávať v podstate kdekoľvek. Nepotrebujete žiadne vybavenie ani pomôcky. Stačí iba chvíľka času pre seba.

Vyskúšajte spolu s Honzou a Luciou blahodarnú moc a zázračné účinky pravidelnej automasáže - pomôžte si od problémov dotykom vlastných rúk!

Tomtamdad

Ďakujem Honzovi za profi kurz! Pracujem ako plavčík a už dlho sa chcem naučiť masírovať. Teraz konečne môžem začať s masážami!

Tomtamdad

Ďakujem Honzovi za profi kurz! Pracujem ako plavčík a už dlho sa chcem naučiť masírovať. Teraz konečne môžem začať s masážami!

Michal

Inštruktor je velmi prijemmý a na videu vysvetľuje zrozumiteľne. Tato masaz je vynikajúci zážitok 👌Naozaj skutočný relax

Janikovluky

super

Ako uplatniť

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

2 Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny
O podniku