Floyd Reloaded: Veľkolepá show k pocte Pink Floyd v Lucerne

6 zákazníkov
Návšteva v Prahe

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Varianty (1)

Termín

3. 11. 2018 20:00

V cene

Pre 1 osobu

  • 1 x Vstupenka V. kategória (státie) na Floyd Reloaded
    • Miesto konania: Lucerna Veľký sála Praha,  Štěpánská 61, Praha
    • Termín: 3.11.2018 o 20:00 
  • Rezervácia vopred nie je nutná. S kódom voucheru sa dostavte na miesto konania v deň akcie, u hlavného vchodu bude prebiehať kontrola voucherov.
  • Skôr voucher za vstupenku vymeniť nie je možné. Pokladňa pre kontrolu voucherov bude v prevádzke 60 min. pred avizovaným začiatkom predstavenia. 
  • Po výmene voucheru za lístok už nie je možné ho stornovať.
  • V zmysle ust. § 7 ods. 6 písm. k) zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho, nemôže spotrebiteľ odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je poskytnutie služieb súvisiacich s činnosťami v rámci voľného času a podľa ktorej sa predávajúci zaväzuje poskytnúť tieto služby v dohodnutom čase alebo v dohodnutej lehote. Na základe uvedeného nie je v prípade zakúpenia vstupenky možné odstúpenie od zmluvy a žiadať vrátenie vstupného.
34,00 € 19,90 €
Ukončené 34,00 € 19,90 €
Ukončené

Na to, ako cestovať v čase ľudstvo ešte neprišlo, ale aj tak sa teraz môžete preniesť do doby najväčšej slávy kapely Pink Floyd a naživo si vychutnať ich hity.

Do ČR opäť prichádza koncertná pocta britskej legende Pink Floyd, britsko-nemecký projekt, Floyd Reloaded. Ich česká premiéra v júni 2014 nadchla tisíce tuzemských aj zahraničných fanúšikov Floydu nie len po hudobnej stránke, ale aj tak isto vysokou úrovňou živého vystúpenia, ktorého súčasťou je prepracovaná svetelná show.

Užite si toto veľkolepé dvojhodinové predstavenie, ktoré sa bude konať 3. 11. 2018 vo Veľkom sále pražskej Lucerny. Show začína v 20:00 hod. a hodinu vopred sa otvoria pokladne, pri ktorých obdržíte výmenou za kód voucheru vstupenku V. kategórie (tz. na státie – aj tak, kto by chcel behom takéhoto mega koncertu nehybne sedieť ako drevo a nevlniť sa v rytme hudby?).

Playlist vystúpenia Floyd Reloaded sa nezameriava len na hlavný album, ale obsahuje prierez tvorbou Pink Floyd zo všetkých etáp fungovania tejto rockovej ikony. Fanúšikovia FLOYD sa teda môžu tešiť na všetky zásadné skladby ako Money, Time, Us and Them, Another brick in the wall, Learning to fly, Comfortably numb, High hopes a ďalšie.

Skupinu tvoria skúsení hudobníci, z ktorých pozornosť púta najmä zakladateľ projektu, gitarista Philip Michael Klenz, ktorého podanie gitarových sól Cudiado je silne precítené. Taktiež frontman súboru, spevák Colin Dodsworth zo severného Anglicka s veľmi autentickým prejavom. Aj preto získali v roku 2013 prestížne ocenenie Radia Regenbogen v kategórií Best Show.

Chystáte sa na výlet do Prahy? Inšpirujte sa aj ďalšími ponukami v Prahe

Brnokoncert-CZ, s.r.o.
Štěpánská 61, Praha, 11000

Lucerna – Velký sál – Praha

Štěpánská 61, Praha, Česká republika 🇨🇿

Zobraziť na mape
Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Ako uplatniť
Storno podmienky

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny
O podniku
Brnokoncert-CZ, s.r.o.
Štěpánská 61, Praha, 11000
Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Viac o podniku