Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Pečené prasiatko v reštaurácii alebo u vás doma

4,3 / 5 Grinavský Janko - Gastro catering Pezinok (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
j

dobrý deň,

chcela by som sa informovať myslíte že to menšie prasiatko vystačí aj pre 15 hostí neviem si to predstaviť aké je to množstvo a čo je z toho jedlé… Už som nechcela nič iné podávať.. Ďakujem za informáciu.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

V ponuke je uvedené, že je to vhodné pre 12 – 15 os. Odporúčam kontaktovať poskytovateľa služby a informovať sa bližšie aby nedošlo k nedorozumeniu: jan.hajtmanek@gastrocatering.sk +421 905 522 376

Pekný deň, Vám prajem.

Miška

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, či budete mať otvorené aj v sobotu 29.12.2018. Po­trebovala by som prasiatko na rodinnú oslavu. Ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Miška ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Čo sa týka otváracej doby, tak ta je nepravidelná podľa dohody. Je potrebné kontaktovať priamo prevádzku a dohodnúť sa. Pripájam aj kontakt: jan.hajtmanek@gastrocatering.sk +421 905 522 376.

Pekný deň, Vám prajem.

Peter Hrmo

Dobrý deň, mám záujem o pečené prasiatko bez príloh pre 20 osôb na 3.11.2018. Pra­siatko zabezpečíte vy s dovozom do Čiernych Kľačian. Viete to zabezpečiť a koľko by to stálo?

Peter Hrmo

Vitalij Džoganík

Dá sa uchovať pečené prasiatko cca 5 hod v teple?

Vitalij Džoganík

Potreboval by som pečené prasiatko na 28.9. bez oblohy, chleba a pod. nakoľko ho poveziem mimo PK asi 400 km. Takže to bude reklamné prasiatko pre cca 30 osôb. Potrebujem poradiť ako ho potom zohriať. Ináč už pár rokov som vašim zákazníkom, takže aj mimo Zľavomat mi niejaku zľavu dúfam ponúknete. Poprosil by som cenové ohodnotenie mojej požiadavky. S pozdravom.

Diskusia k tejto ponuke je už uzatvorená. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.