Zájazd na Plitvické jazerá a celodenné kúpanie v Chorvátskej Crikvenici

4,5/5 CK Agama (kontakt) Crikvenica, Plitvické jazerá - Chorvátsko 87 zákazníkov

Prehľad ponuky

Destinácia

Crikvenica Crikvenica Plitvické jazerá Plitvické jazerá

Dobre zorganizované, sprievodkyňa milá, mala naštudované info., šofér ochotný, ústretový.
Nádherné…

zuzana
Celodenná návšteva národného parku
Večerný voľný program: bary, diskotéky, zábava
Kúpanie sa v mori a pravá dovolenková atmosféra

Destinácia

Crikvenica Crikvenica Plitvické jazerá Plitvické jazerá
Celodenná návšteva národného parku
Večerný voľný program: bary, diskotéky, zábava
Kúpanie sa v mori a pravá dovolenková atmosféra

Vyberte sa do Chorvátska objaviť poklad na striebornom jazere! Pri návšteve Plitvických jazier a Crikvenice tých pokladov ale objavíte zaručene viac a v podobe skvelých zážitkov si ich môžete zobrať domov :)

Program zájazdu sa začína vo štvrtok vo večerných hodinách, kedy sa pohodlne usadíte do autobusu a vydáte sa na cestu. Nasledovať bude nočný prejazd až do Chorvátska.

V ranných hodinách sa dostanete do cieľa vašej cesty – Plitvické jazerá. Národný park Plitvické jazerá je bezkonkurenčne najkrajší a najznámejší národný park v Chorvátsku. So svojou rozlohou 194,82 km2 je najväčší z ôsmich národných parkov Chorvátska. Okrem toho ide aj o najstarší národný park, pretože Plitvické jazerá boli vyhlásené za Národný park už v roku 1949. V roku 1979 bol NP Plitvické jazerá zaradený aj do zoznamu UNESCO.

Národný park Plitvické jazerá

Návšteva parku je plánovaná na celý deň (9 hodín). Po nádherných zážitkoch ako z filmu o Winnetouovi sa autobusom presuniete do letoviska Crikvenica.  Ubytujete sa v pavilónoch a večer máte pre seba, môžete navštíviť reštaurácie, bary či diskotéky či sa romantiky poprechádzať po pláži, či navštíviť centrum mestečka. Po raňajkách bude nasledovať celodenné kúpanie sa v mori či iný vlastný program, atrakcií je tu nespočetne veľa.

Cestujete do Chorvátska? Toto sa vám bude hodiť!

Po celodennom kúpaní sa vo večerných hodinách znova usadíte do autobusu, ktorý vás dovezie domov. Príchod v nedeľu v ranných hodinách. Vychutnajte si pravú letnú pohodu v náručí chorvátskeho slnka a vyšantite sa dosýta v priezračnom mori!