Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

4* pobyt v kráľovskom Krakove: ubytovanie s raňajkami, bazén a sauna

4,9 / 5 Hotel Best Western Efekt Express Krakov, Malopoľsko - Poľsko (mapa) 24 predajov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Hotel Best Western Efekt Express

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Veľmi pekný hotel, ústretový personál, veeeeeĺmi bohaté raňajky, blízko dostupnej dopravy..

Maria
Ľahká doprava priamo do centra mesta
Hotel s výbornými hodnoteniami
Neobmedzený bazén a sauna v susednom hoteli
2 osoby • 3 až 8 dní (2 až 7 nocí)

Termín

V období do 30. 9. 2019 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

Ubytovanie

 • Ubytovanie v komfortnej izbe

Strava: Raňajky

 • Formou bufetových stolov alebo servírované (podľa obsadenosti)

Wellness

 • Voľný vstup do wellness centra vo vedľajšom hoteli Best Western Premier
 • Bazén neobmedzene
 • Sauna neobmedzene
  • Fínska sauna

Ostatné služby

Parkovanie zadarmo

Wi-Fi zadarmo

Vhodné pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Vhodné pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Do Poľska môžete aktuálne cestovať bez obmedzenia. Viac o tom, kde a za akých podmienok sú hranice otvorené, nájdete tu.
 • Otvorený Voucher:Overenie dostupných kapacít a rezervácie vopre emailom na recepcja@krakowexpress.pl alebo telefonicky na +48 12 614 57 00 (poľsky alebo anglicky)
  • pri rezervácii je potrebné zaslať číslo kupónu
  • Rezerváciu odporúčame riešiť v dostatočnom časovom predstihu.
  • Rezervácia prebieha v cudzom jazyku,  pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk
 • Online termín: Zakúpením voucheru vykonáte zároveň záväznú rezerváciu. (Nie je potrebné sa informovať v hoteli o dostupnosti. Pre definitívnu platnosť vašej rezervácie je potrebné voucher uhradiť). 
  • V prípade, že budete potrebovať izbu s prístelkou (za doplatok), overte si jej dostupnosť telefonicky či e‑mailom pred zakúpením voucheru.
   • V dvojlôžkovej izbe nie je možné umiestniť prístelku
  • Recepciu treba zároveň vopred informovať, pokiaľ sa na pobyt chystáte so svojím domácim miláčikom.
  • Do poznámky pri online rezervácii uveďte celkový počet osôb, vrátane detí spolu s ich vekom (anglicky alebo poľsky)

Podľa ods. 1 písm. a) § 72 zákona č. 222/2004 Z.z. o dani z pridanej hodnoty nemá platiteľ dane povinnosť vystaviť daňový doklad nezdaniteľnej osobe (fyzickej osobe nepodnikateľovi). V prípade, ak ste platiteľom alebo zdaniteľnou osobou, obráťte sa s vyhotovením faktúry priamo na ubytovacie zariadenie. V takomto prípade, je potrebné už pri vypĺňaní údajov priamo v objednávke zadávať správne fakturačné údaje Vašej spoločnosti. Následne, ihneď po úhrade objednávky kontaktujte ubytovacie zariadenie pre zaslanie faktúry.

 • deti do 3,99 rokov majú pobyt zdarma bez nároku na lôžko a stravu
 • v dvojlôžkovej izbe nie je možné umiestniť prístelku
 • Mestská daň je už zahrnutá v cene voucheru
 • Príplatok za apartmán: 200 PLN/noc (cca 47 EUR/noc)
 • Domáce zvieratá: 50 PLN/noc (je potrebné vopred informovať recepciu)
 • Wi-Fi zadarmo
 • Parkovanie zadarmo

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 7 dní dopredu. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s recepciou. Pre zmenu prosím kontaktujte zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na adrese www.zlavomat.sk/kontakt či telefóne +421 232 117 321.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 7 dní pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

204,19 € od 119,00 €
Ukončené
Ľahká doprava priamo do centra mesta
Hotel s výbornými hodnoteniami
Neobmedzený bazén a sauna v susednom hoteli

Mesto Krakov je nádherné samé o sebe. Okrem úžasnej atmosféry si užijete aj komfortné ubytovanie či neobmedzený vstup do bazéna a sauny v susednom hoteli Best Western Premier.

Nechajte sa okúzliť kráľovským Krakovom a objavte všetky zákutia mesta, ktoré sú právom zapísané na zozname UNESCO. Privíta vás moderný hotel Efekt Express Kraków, v ktorom sa ubytujete na 2–4 noci v termínoch až do konca marca 2019. 

Ubytovanie a stravovanie

Ubytujete sa v komfortne zariadenej izbe, ktorá má veľkosť 20 m2. Izby sú vybavené klimatizáciou, satelitnou televíziou, telefónom, príslušenstvom na prípravu čaju alebo kávy a bezplatným WiFi pripojením na internet. V kúpeľni nájdete zrkadlo, sprchovací kút aj fén.

Každé ráno začnete bohatými bufetovými raňajkami, na ktorých si pochutnáte v hotelovej reštaurácii. Do reštaurácie si môžete skočiť aj na obed alebo večeru. Neváhajte spoznávať tradičnú poľskú kuchyňu. Do 23:00 si pokojne posedíte v hotelovom bare pri poháriku dobrého nápoja. 

Wellness a oddych

Po dni plnom spoznávaní mesta si budete môcť zájsť do bazéna a sauny v susednom hoteli Best Western Premier, ktorý je pre vás otvorený od 7:00 do 11:00 a od 17:00 do 22:00 (cez víkend od 8:00 do 12: 00 a od 15:00 do 22:00). Priamo v hoteli nájdete malú posilňovňu. Precvičte si svaly počas plávania a užívajte si príjemné teplo v saune toľko, koľko len budete chcieť. 

Voľný čas

Krakov sa pýši krásnym historickým jadrom, ktoré môžete objavovať celé dni. Prejdite si hlavne Staré Mesto obklopené unikátnym parkom Planty, kráľovský hrad Wawel s katedrálou a židovskú štvrť Kazimierz. Za pohľad určite stoja aj ďalšie štvrti v širšom centre mesta, ako sú Kleparz či Podgórze. Z pamiatok nevynechajte centrálne námestie s mariánskym kostolom a historickou tržnicou Sukiennice, historické budovy Jagelonskej univerzity alebo kláštor Na Skalke.

V meste tiež nájdete veľa krásnych moderných múzeí. Záleží len na vás, čomu dáte prednosť – historickému podzemiu, druhej svetovej vojne, modernému umeniu, mestskému inžinierstvu či továrni Oskara Schindlera. Určite si tiež prezrite slávnu Dámu s hranostajom od Leonarda da Vinciho. Ak chcete vidieť niečo nevšedné, tak sa vydajte do zaujímavej štvrti Nowa Huta, postavenej v 50. rokoch minulého storočia na zelenej lúke. Nezabudnite sa tiež mrknúť do soľných baní Wieliczka, a keď vám zostane voľný čas, tak napríklad do blízkeho Národného parku Ojców. Židovská štvrť Kazimierz je preslávená svojím bohatým nočným životom, tak si sem nezabudnite večer zájsť na pohárik niečoho dobrého.