Bláznivá Veľkonočná kreditovačka!

Nakúpte do utorka 23.4. a my vás za odmeníme poriadnou dávkou kreditov na ďalší nákup. Koľko dostanete?

 • Za nákup nad 20 € = získate 4 € späť 
 • Za nákup nad 80 € = získate 14 € späť 
 • Za nákup nad 150 € = získate 30 € späť

Viac o akcii a podmienky

Jarný alebo jesenný pobyt s polpenziou a wellness v La Chata v Dolnom Smokovci

3 zákazníci
už len 47 ks
Online rezerváciaVoucher bez termínu
Vstup do wellness pre 2 osoby
Vstup do wellness pre 2 osoby
Výborná východzia poloha na túry a iné výlety
Výborná východzia poloha na túry a iné výlety
Komfortné izby vo vysokohorskom štýle
Komfortné izby vo vysokohorskom štýle
2 osoby • 3 až 8 dní (2 až 7 nocí)
Upravte si teraz dĺžku pobytu podľa seba.

Termín

V obdobiach do 16. 6. 2019 a 16. 9. – 23. 12. 2019 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami telefonicky alebo online.

V cene balíčku

 • ubytovanie v dvojlôžkovej izbe De Luxe pre 2 osoby
 • raňajky formou švédskych stolov
 • večera výberom z menu alebo formou bufetu (v závislosti od obsadenosti)
 • 1× za pobyt vstup do wellness na 1 hodinu pre 2 osoby 
 • parkovanie zdarma 

Strava

Polpenzia

Obmedzenie

Pobyt nie je možné využiť počas Veľkej Noci (18. 4. – 22. 4. 2019), v termíne 1. 5. – 5. 5. 2019 a 25. 10. – 3. 11. 2019.

 • Otvorené vouchery: Overenie dostupných kapacít a rezervácie vopred na tel. č.: +421 903 691 712 alebo e‑mailom: info@lachata.sk
  • Pri objednávaní mailom zadajte číslo kupónu už pri rezervácii.
  • Rezerváciu odporúčame riešiť v dostatočnom predstihu.
 • Online termíny: Zakúpením voucheru vykonáte zároveň záväznú rezerváciu. (Nie je potrebné sa informovať v hoteli o dostupnosti. Pre definitívnu platnosť vašej rezervácie je potrebné voucher uhradiť).
  • V prípade, že budete potrebovat izbu s prísteľkou, overte si jej dostupnosť telefonicky či e‑mailom pred zakúpením voucheru.
 • Príspevok na rekreáciu: Pre účely získania príspevku na rekreáciu vám tento hotel garantuje vystavenie daňového dokladu, ktorý spĺňa náležitosti dokladu pre účely využitia príspevku na rekreáciu (meno zamestnanca, termín pobytu a suma). Pre urýchlenie procesu prosím požiadajte o vystavenie dokladu pri rezervácii vášho pobytu. Vystavený doklad následne odovzdajte vášmu zamestnávateľovi do 30 dní od ukončenia pobytu.

  • Upozornenie: Príspevok na rekreáciu je možné využiť len pri pobytoch na min. 2 noci v ubytovacích zariadeniach na území Slovenskej republiky. 
 • Deti do 2,99 rokov Zdarma
 • Deti od 3 - 11,99 rokov - doplatok 20 €/noc 
 • Deti od 12 - 16,99 rokov - doplatok 25 €/noc
 • Osoba nad 17 rokov na prístelke - doplatok 30 €/noc
 • Doplatok za rodinnú izbu pri obsadení izby 2 osobami 12,5 €/ noc
 • Miestny poplatok: 1 €/osoba/noc (platí sa na mieste).
 • Pobyt s domácim miláčikom nie je možný.

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 7 dní dopredu. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s recepciou. Pre zmenu prosím kontaktujte zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na e-maile podpora@zlavomat.sk či telefóne +421 232 117 321.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 7 dní pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

220,00 € od 149,00 €
Voucher bez termínu
2 osoby, 3–8 dní (2–7 nocí)
Predĺžte si pobyt až na 8 dní
Maximálna dĺžka pobytu je 8 dní.  
Minimálna dĺžka pobytu je 3 dni.  
v obdobiach do 16. 6. 2019 a 16. 9. – 23. 12. 2019
Pobyt s termínom
2 osoby, 3–8 dní (2–7 nocí)
Vyberte termín
PoUtStŠtPiaSoNe
  Minimálna dĺžka pobytu je 3 dni.  Pri tomto pobyte môžete začať iba vyznačenými nástupnými dňami  Označenie nástupného dňa  Pobyt nie je možné viac predĺžiť, pretože noc označená nie je v hoteli voľná.  Pobyt nie je možné viac predĺžiť, pretože voľba je dlhšia ako maximálna dĺžka pobytu 8 dní.  Maximálna dĺžka pobytu je 8 dní, klikom zmeníte nástupné dni.  Pre zmenu nástupného dňa vyberte deň označený  Označenie nástupného dňa  Klikom zmeníte nástupný deň.  Klikom zrušíte nástupný deň.
Označenie nástupného dňa Nástupné dni

Pri tomto pobyte môžete začať iba vyznačenými nástupnými dňami  Označenie nástupného dňa Pobyt nie je možné viac predĺžiť, pretože noc označená nie je v hoteli voľná. Pobyt nie je možné viac predĺžiť, pretože voľba je dlhšia ako maximálna dĺžka pobytu 8 dní. Pre zmenu nástupného dňa vyberte deň označený  Označenie nástupného dňa

Vyberte termín. Vyberte ešte deň, kedy z hotela odídete.

() Vyberte prosím deň príjazdu Označenie nástupného dňa vyberte deň odjazdu

Dovolenkujte v novootvorenom penzióne La Chata v Dolnom Smokovci a obklopte sa tichom, pokojom, komfortom i kvalitnými službami.

Ubytovanie a stravovanie

Dvojposteľová izba De Luxe je komfortne vybavená, priestranná izba bez balkóna (25 m2). Na ubytovaných hostí čaká manželská posteľ, písací stôl, chladnička, šatník, trezor, kúpeľňa so sprchou, LED TV aj rýchlovarná kanvica. Samozrejmosťou v La Chata je WiFi pripojenie a parkovanie. 

V prípade, že vyhladnete, vyberte sa do reštaurácie, kde na vás budú každé ráno čakať švédske stoly a večeru si potom vyberiete z menu (podľa obsadenosti hotela). 

Oddych vo wellness

Oddych vo wellness zóne ocení každý, komu nie sú pojmy ako stres a každodenný pracovný stereotyp neznáme. Wellness pozostáva z dvoch sáun (fínska, infra sauna) a jaccuzzi. Počas oddychu vo wellness si môžete vychutnať rôzne druhy alkoholických a nealkoholických nápojov.

Voľný čas

Najmenší sa potešia detskému kútiku a XBOX ONE v hernej miestnosti, kde nájdu aj počítač, biliard a iné spoločenské hry. V komfortných spoločenských priestoroch si môžete oddýchnuť pri zapálenom krbe s knihou v rukách, alebo pozeraním LCD televízora.

LA chata svojou polohou ponúka jednoduchú a rýchlu dostupnosť k okolitým atrakciám a k turistickým chodníkom. Hotel sa nachádza v srdci Vysokých tatier, v Dolnom Smokovci. Na území TANAPu nájdete približne 600 km značkovaných chodníkov, ktoré dovedú turistov k najzaujímavejším miestam Vysokých Tatier. Ak vás to ťahá do vody, určite nevynechajte návštevu aquaparku Aquacity Poprad. V okolí penziónu nájdete koľajovú lanovku na Hrebienok aj golfový areál Black Stork (12 km), ktorému sa poteší každý milovník golfu. 

Penzión La Chata
Dolný Smokovec 75, Dolný Smokovec, 062 01

Penzión La Chata

Dolný Smokovec 75, Dolný Smokovec

Zobraziť na mape
Check in od 16:00 – Check out do 11:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
U nás sa nefajčí
Vezmite deti, máme kútik!
Wellness
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Tipy, čo robiť v okolí

Všetky tipy (13) Zobraziť tipy na mape

Tipy, čo robiť v okolí

Zobraziť tipy na mape

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke
Kalkulácia ceny