Jedinečná dovolenka plná oddychu neďaleko Rímskych kúpeľov v Podhájskej

1 zákazník
už len 19 ks
Voucher bez termínu
Blízkosť termálneho kúpaliska Podhájska
Blízkosť termálneho kúpaliska Podhájska
Tiché prostredie
Tiché prostredie
Zľavy do Rímskych kúpeľov
Zľavy do Rímskych kúpeľov
3 osoby • 8 dní (7 nocí)

Termín

V období do 20. 10. 2019 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

V cene balíčka

 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe pre 2 osoby a 1 osobu na prístelke 
 • 10% zľava v reštaurácii
 • Zľavy v Rímskych kúpeľoch
 • Wi-Fi pripojenie na izbe
 • Parkovanie zdarma 
 • Otvorený voucher: Overenie dostupných kapacít a rezervácie vopred na tel. č.: +421 907 297 336 alebo e‑mailom na: podhajska289@gmail.com
  • Pri rezervácii je potrebné nahlásiť kód voucheru
 • Online termín: Zakúpením voucheru vykonáte zároveň záväznú rezerváciu. (Nie je potrebné sa informovať v hoteli o dostupnosti. Pre definitívnu platnosť vašej rezervácie je potrebné voucher uhradiť).
  • V prípade, že budete potrebovať izbu s prístelkou, overte si jej dostupnosť telefonicky či e‑mailom pred zakúpením voucheru.
 • Check in od 14:00 – 16:00, príjazd po 16:00 treba nahlásiť vopred.
 • Check out do 9:30 hod.

Príspevok na rekreáciu: Pre účely získania príspevku na rekreáciu vám tento hotel garantuje vystavenie daňového dokladu, ktorý spĺňa náležitosti dokladu pre účely využitia príspevku na rekreáciu (meno zamestnanca, termín pobytu a suma). Pre urýchlenie procesu prosím požiadajte o vystavenie dokladu pri rezervácii vášho pobytu. Vystavený doklad následne odovzdajte vášmu zamestnávateľovi do 30 dní od ukončenia pobytu.

 • Upozornenie: Príspevok na rekreáciu je možné využiť len pri pobytoch na min. 2 noci v ubytovacích zariadeniach na území Slovenskej republiky. 
 • Doplatky pre varianty s polpenziou:
  • Dieťa do 5 rokov (4,99 r.) ubytovanie na prístelke: 5,- €/dieťa/noc
  • Dieťa staršie ako 5 rokov alebo ďalšia osoba na prístelke: 10,- €/osoba/noc
 • Servisný poplatok: 0,50 €/osoba/noc.
 • V prípade záujmu je možné doobjednať večere na mieste: 5€/osoba/večera.
 • Pobyt s domácim zvieratkom nie je možný.

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 7 dní dopredu. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s recepciou. Pre zmenu prosím kontaktujte zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na e-maile podpora@zlavomat.sk či telefóne +421 232 117 321.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 7 dní pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

315,00 € 249,00 €
Voucher bez termínu
315,00 € 249,00 €

Ak vás omrzeli chaty v horách a všetky vodné nádrže máte už taktiež pochodené, je tu ešte jedno riešenie. Spoznajte rozmanitosť prírody aj na juhozápade Slovenska!

Vydajte sa do nížin Slovenska a preskúmajte rozmanitosť, ktoré ponúkajú. O ubytovanie sa vám postará Penzión Podhájska.

Penzión Podhájska sa nachádza v tichej uličke, v peknom prostredí so zeleňou len 300 m od Rímskych kúpeľov, termálneho kúpaliska a wellness centra Aquamarin. Pekné tiché prostredie penziónu v kombinácii s liečivou vodou priaznivo pôsobí na pracovne vyčerpaných ľudí a na odbúranie stresu.

Ubytovanie

Izby sú pekne zariadené v romantickom vintage štýle. Súčasťou každej izby je chladnička, riad, rýchlovarná kanvica a TV prijímač, wi-fi. Ku každej izbe je samostatné sociálne zariadenie (fén, sprchový kút, WC, umývadlo).

K dispozícii je pre hostí uzamknuté parkovisko. Oddych a relax poskytuje veľký záhradný altánok s posedením.

Na prízemí budovy sa nachádza jedáleň s výhľadom na jazierko a do záhrady. K dispozícii je aj kompletne vybavená kuchyňa.

Stravovanie je možné aj na Termálnom kúpalisku, ktoré ponúka svojim návštevníkom bohaté stravovacie možnosti. Vybrať si môžete z niekoľkých reštaurácií, pizérií a bufetov, zmrzlinární, či cukrární a pivární. Večer sa na kúpalisku a v obci konajú zábavy a premietanie filmov v letnom kine.

Voľný čas a okolie

Penzión Podhájska a jeho blízke okolie sú ideálne najmä pre všetkých kúpaniachtivých. Poskytuje totiž až tri možnosti kúpania s vodou s podobným zložením ako Mŕtve more: oddýchnuť si môžete na termálnom kúpalisku Podhájska s te­plotou vody od 18 °C až 40 °C. Druhou možnosťou je návšteva rímskych kúpeľov s teplotou vody do 38°C a zľavou na kúpanie a do sáun. A do tretice vám odporúčame navštíviť aj Wellness centrum Aquamarin s vodnými atrakciami ako vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie či vnútorné bazény a bohatý saunový svet.

Viac informácií o okolí

Iveta

Príjemné tiché prostredie, blízkosť k aquaparku- cca 10 minút pešej chôdze, izba tak štandard, ale čistá. Čo najviac oceňujem a vôbec nie je bežné, sú skutočne kvalitné matrace a antialergické paplóny a vankúše. Taktiež oceňujem milú, usmievavú a ochotnú pani domácu.

Iveta

Príjemné tiché prostredie, blízkosť k aquaparku- cca 10 minút pešej chôdze, izba tak štandard, ale čistá. Čo najviac oceňujem a vôbec nie je bežné, sú skutočne kvalitné matrace a antialergické paplóny a vankúše. Taktiež oceňujem milú, usmievavú a ochotnú pani domácu.

Alena

Útulné ubytovanie blízko kúpeľov, milá ústretová majiteľka.

Anonym

Spokojnosť po všetkých stránkach

Penzión Podhájska
Úzka 289/21, Podhájska, 941 48

Penzión Podhájska

Úzka 289/21, Podhájska

Zobraziť na mape
Check in od 14:00 – Check out do 09:30
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
U nás sa nefajčí

Najlepšie výlety v okolí

Zobraziť výlety na mape

Termálne kúpalisko Podhájska

Termálne kúpalisko Podhájska

Aquapark / Kúpalisko Aquapark / Kúpalisko
493 m
Termálne kúpalisko Podhájska

Termálne kúpalisko Podhájska

Aquapark / Kúpalisko Aquapark / Kúpalisko   0 km

Termálne kúpalisko je rozdelené na viacero častí. Niektoré je možné využívať celoročne. Vonkajšie kúpalisko je otvorené len v hlavnej sezóne a ponúka veľa možností – sedací bazén, detský bazén, aquabazén s vodnými atrakciami, atď. V objekte nechýbajú ani stánky s občerstvením, tobogany, skrinky, prírodné soláriá a rôzne športoviská.

Kúpalisko Štrand

Kúpalisko Štrand

Aquapark / Kúpalisko Aquapark / Kúpalisko
17 km
Kúpalisko Štrand

Kúpalisko Štrand

Aquapark / Kúpalisko Aquapark / Kúpalisko   17 km

Kúpalisko, ktoré nájdete v meste Nové Zámky, bolo nedávno dôkladne zrekonštruované. V areáli sa zabavia všetky vekové kategórie. Nechýba ani tobogán či mnohé stánky s občerstvením. Plavecký bazén, oddychový bazén, bazén s termálnou vodou a detský bazén sú zárukou príjemne stráveného času. Súčasťou kúpaliska je aj ihrisko vhodné na volejbal a iné loptové hry.

Zobraziť viac výletov ()

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
O podniku
Penzión Podhájska
Ponitrie
Úzka 289/21, Podhájska, 941 48
Viac o podniku