Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Leto na ostrove Krk v izbe s balkónom v letovisku Malinska

5,0 / 5 Apartments and Rooms Lavanda Rijeka, Kvarner, Chorvátske ostrovy - Chorvátsko (mapa)
Aktuálne informácie o podmienkach pre cestovanie do zahraničia nájdete tu

Prehľad ponuky

Všetko bolo perfektné, dobrá lokalita, personál ústretový, milý, ochotný, čistota …o rok si to…

Ostrolucká
Nové zrekonštruované apartmány s rozlohou 22 m²
1 dieťa do 5,9 rokov na lôžku s rodičmi zadarmo
K pláži 600 m, do historického mestečka Krk 12 km
2 osoby • 4 až 8 dní (3 až 7 nocí)

Termín

V období do 15. 9. 2019 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

Ubytovanie

 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe (22 m²) bez prístelky s balkónom pre 2 osoby

Ostatné služby

 • 1 dieťa do 5,9 rokov na lôžku s rodičmi zadarmo

Parkovanie zadarmo

Wi-Fi zadarmo

Do Chorvátska môžete aktuálne cestovať po vyplnení online formulárov na stránke enter­croatia.mup.hr. Viac o tom, kde a za akých podmienok sú hranice otvorené, nájdete tu.
 • Termínová varianta: Zakúpením voucheru je automaticky vytvorená záväzná rezervácia termínu, hotel už nie je potrebné ďalej kontaktovať.
 • Netermínová varianta: Rezervácia nutná vopred v angličtine telefonicky na +385 996 697 118 alebo e‑mailom na booklavanda@gmail.com – zároveň uveďte kód voucheru.
 • Pomoc pri rezervácii: Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou problémy, radi ju urobíme za vás, zašlite nám kód voucheru, názov hotelu s preferovaným termínom na e‑mail podpora@zlavomat.sk. 
 • Dieťa od 14 rokov na prístelke: 15 €/noc
 • Ako prístelka slúži rozkladacia pohovka.
 • Turistický poplatok je zahrnutý v cene ubytovania.
 • Raňajky: 7 €/os./noc
  • Raňajky môžete objednať na mieste (nie je nutná rezervácia vopred).
 • Domáce zvieratá nie sú povolené
 • Wi-Fi zadarmo
 • Parkovanie zadarmo

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná len zmena rezervácie, a to najneskôr 3 dni vopred. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s recepciou. Pre zmenu prosím kontaktujte zákaznícke oddelenie na e-mail podpora@zlavomat.sk.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehoty od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 3 dni pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná len raz alebo po dohode s recepciou.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

od 139,00 €
Ukončené
Nové zrekonštruované apartmány s rozlohou 22 m²
1 dieťa do 5,9 rokov na lôžku s rodičmi zadarmo
K pláži 600 m, do historického mestečka Krk 12 km

Vyrazte si parádne oddýchnuť a nachytať nejaký ten bronz. Krk patrí k najväčším chorvátskym ostrovom, vďaka čomu sa o ňom hovorí ako o perfektnom dovolenkovom raji. Tak čo, už ste zbalení?

Čaká vás tu skvelá atmosféra historických mestečiek, krásna príroda, azúrové more i tradičná chorvátska pohostinnosť. V termínoch od júna až do septembra vás privítajú v apartmánoch a izbách Lavanda, ktoré nájdete v pôvabnom letovisku Malinska na severozápadnom pobreží Krku.

Ubytovanie

Dovolenku strávite v 2-lôžkovej izbe (bez možnosti pridať prístelku) s balkónom. K dispozícii budete mať tiež klimatizáciu, chladničku a televíziu. Všetky izby sú novo zrekonštruované. V prípade, že sa na pobyt vyberiete s deťmi, pohodlne si oddýchnu na rozkladacej pohovke. V celom zariadení je dostupné aj bezplatné pripojenie na WiFi. 

Stravovanie

Súčasťou ubytovacieho zariadenia je aj reštaurácia, v ktorej si môžete pochutnať na špecialitách stredomorskej i medzinárodnej kuchyne. A keď sa vám nebude hneď ráno chcieť variť alebo premýšľať, kde si dať niečo dobré, pokojne si priplaťte za raňajky. Najbližší supermarket budete je od ubytovania vzdialení len 300 m.

Voľný čas

Letovisko Malinska leží v širokom zálive, ktorý je obklopený zeleňou a borovicovými lesmi pri pobreží. Poteší vás nespočetné množstvo krásnych pláží, ktoré ponúkajú skvelé kúpanie. K najbližšej to budete mať iba 600 m. Určite sa vyberte aj na nádhernú pláž Rupa (1,5 km). Väčšina miest pri vode má upravené vstupy, nájdete tu pláže tvorené kamienkami, ale aj mnohé pláže s betónovými doskami, ktoré sú skvelé na opaľovanie. 

Počas pobytu by ste nemali vynechať dôkladný prieskum celého ostrova Krk. K tým najpôvabnejším miestam patria historické mestá Krk (12 km) a Vrbnik (20 km) a tiež malý ostrovček Košljun so starobylým kláštorom. Za návštevu stojí aj jaskyňa Biserujka (15,5 km) s náučným chodníkom alebo záliv pri dedine Soline s unikátnym liečivým bahnom (11 km).