Otestujte na vlastnej koži Ferrari, Lamborghini či Nissan GT-R a získajte svoj CERTIFIKÁT jazdca

od 49,00 Vybrať variant
4,7 / 5 Testdrive (kontakt) Bratislava - Devínska Nová Ves a na ďalších 10 miestach 126 zákazníkov

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Sofia

Dobrý deň, Prosím Vás ako fungujete teraz vzhľadom na súčastnú situáciu ? Ďakujem

Testdrive

Dobrý deň priebežne sledujeme aktuálnu situáciu. Pravdepodobne prvé jazdy v apríly budeme presúvať termíny. Poukazy automaticky predĺžime. Situácia sa upokojí a pokračujeme. Naša spoločnosť jazdí do 10 mesiaca takže máme dostatok času :)

Veronika

Dobrý deň. Chcem sa opítať,má Nissan GTR Nismo riadenie na volante alebo ma len automatickú prevodovku? Ďakujem za skorú odpoveď

Testdrive

Dobrý deň zákaznici na tomto type vozidla používajú pre jeho výkon výlučne automatickú prevodovku so všetkými stabilizačnými systémami. Chceme aby si to zákazník užil ale zároveň dbáme na bezpečnosť.

Nikola

Dobry den chcela by som pre priatela ako darcek aby jazdil na Gtr. A chcela by som to v kosiciach, datum si môžem vybrat alebo ako to je?

Testdrive

Dobrý deň

poukaz v danej kategórií je univerzálny na vozidla, ktoré sú aktuálne v ponuke. Do konca marca budú zverejnené ďalšie termíny a mestá aj s možnosťou GTR-ka. Na webovej adrese https://www.testdrive.sk/p/23/zadaj-kod si priateľ urobí online rezerváciu na jeden zo zverejnených termínov v danom meste, ako aj čas jazdy podľa jeho potrieb :) Tešíme sa na jazdu snov, pretože aj zážitok je nezabudnuteľný dar! TestDrive

Alena

Dobrý deň, bol by možný variant Gold aj pre osobu ako vodiča? (chcela by som to ako darček)

Testdrive

Dobrý deň túto akciu neponúkame pre zľavomat.sk Gold vodič nájdete na www.testdrive.sk

Monika

Dobrý deň chcela by som sa informovať či je môžem vašu jazdu darovať aj bratovi na vozíčku.? Ten poukaz mi dáte kedy, alebo ja si prídem preň? Mohol by dostať ten certifikát aj ak by bol spolujazdec?

TestDrive

Dobrý deň samozrejme nie je to vôbec prekážka. Brat si to zaručene užije a máme skúsenosti nakoľko člen nášho tímu je ZŤP. Certifikát pánovi vystavíme s jeho menom a typom jazdy, ktorú absolvoval. Tešíme sa na spoločnú jazdu snov.

Ada

Dobry den mam zaujem o ponuku pre brata k narodeninam mesto kosice je to mozne ? Bol by ako spolujazdec

TestDrive

Dobrý deň samozrejme brat môže byť spolujazdec aj šofér, je to na ňom :) Do Košíc radi chodíme , máme tam dobré zázemie a je tam jedna z najlepších diaľníc na východnom Slovensku, kde jazdíme. Tešíme sa na spoločnú jazdu :)

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš e‑mail podpora@zlavomat.sk nebo volejte +421 232 117 321.

od 49,00