Ponuku Degustácia rumov s odborným výkladom v DrinkArt môžu zakúpiť iba osoby staršie ako 18 rokov.

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Degustácia rumov s odborným výkladom v DrinkArt

4,9 / 5 DrinkArt Banská Bystrica (mapa) 11 zákazníkov 18 zostáva

Prehľad ponuky

Prijemne prostredie, velmi ochotna obsluha.

Anton
Degustácia rumov každý piatok v centre mesta
Odborný výklad a občerstvenie v cene
Skvelý tip na strávenie večera s priateľmi
Degustácia rumov každý piatok v centre mesta
Odborný výklad a občerstvenie v cene
Skvelý tip na strávenie večera s priateľmi

Vzdiaľte sa na chvíľu od sychravej zimy a poďte na cestu Karibikom či za rumom po celom svete! Tá sa síce odohrá v Banskej Bystrici, no chuť a atmosféru slnečných pláží a exotiky vám dokonale priblíži profesionálna ochutnávka lahodných rumov. Tak ak vám v hrudi bije srdce pravého piráta, hor sa do DrinkArt!

Počas riadenej degustácie sa dozviete históriu, pôvod, výrobu, rozdelenie, blendovanie a vyzrievanie rumov, či dokonca zaujímavosti ako „Anjelská daň“. Dozviete sa všetko aj o pestovaní cukrovej trstiny, jej spracovaní, výrobe melasy a následne aj samotného lahodného rumu. Zistite, kto sú najznámejší producenti tohto nápoja a spoznajte tak postupne celú karibskú oblasť. V prípade novej degustácie Za rumom po celom svete budete spoznávať rumy z celého sveta, ako je napríklad Japonsko, Fiji, India či Malajzia.

Tak zorganizujte pre seba, svojich priateľov alebo partnera profesionálnu degustáciu rumov v novootvorenej špecializovanej predajni DrinkArt, ktorá ponúka vysokokvalitné destiláty a značkový alkohol z celého sveta! Celý večer budete mať k dispozícii okrem kvalitného alkoholu aj minerálnu vodu, slané pochutiny, alebo čokolády pre maškrtnejších. Toto všetko si môžete užiť v príjemnom prostredí priamo v centre Banskej Bystrice