Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Arteterapia s Andreou Ehret s témou „Vaše vnútorné dieťa“

5,0 / 5 ArtBloom - school of art Bratislava - Staré Mesto (mapa) 2 zákazníci 7 zostáva

Prehľad ponuky

Inšpiratívny umelecký priestor
Dobrá dostupnosť
Krásny interiér s príjemnou atmosférou
Varianty (1)

Termín

26. 6. 18:00 – 27. 6. 2020 12:00

V cene

Pre 1 osobu

Víkendový kurz – Arteterapia s Andreou Ehret

 • Trvanie workshopu: piatok od 18:00 – 20:00 + sobota od 9:30 – 16:30
 • Lektor: Andrea Ehret
 • Obtiažnosť: Vhodné pre každého, i bez predchádzajúcej výtvarnej skúsenosti.
 • Max. počet miest: 12 ľudí
 • Miesto konania: ArtBloom - school of art, Hurbanovo nám. 1, Bratislava 3 poschodie 
 • Cena zahŕňa všetky výtvarné pomôcky + materiál

Možnosť dobrovoľného predĺženia podujatia na mieste.

Obmedzenie

UPOZORNENIE: Termín konania bol kvôli aktuálnym opatreniam vlády presunutý na neurčito.

Uvedený termín v ponuke je LEN ORIENTAČNÝ, zákazníkov budeme o presnom termíne informovať.

 • Rezervácia: Po zakúpení voucheru sa prosím rezervujte na víkendový kurz pomocou online formulára KLIKNUTÍM TU (formulár nájdete umiestnený nižšie na stránke).
 • Do poznámky uveďte kód voucheru.
 • Pri vstupe na kurz sa prosím preukážte platným voucherom v mobilnom telefóne alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie
 • Vouchery zakúpené na konkrétny termín nie je možné refundovať po skončení ich platnosti.
 • V zmysle ust. § 7 ods. 6 písm. k) zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho, nemôže spotrebiteľ odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je poskytnutie služieb súvisiacich s činnosťami v rámci voľného času a podľa ktorej sa predávajúci zaväzuje poskytnúť tieto služby v dohodnutom čase alebo v dohodnutej lehote. Na základe uvedeného nie je v prípade zakúpenia daného poukazu na kurz možné odstúpenie od zmluvy a žiadať vrátenie hodnoty poukazu.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

129,00 € 99,00 €
129,00 € 99,00 €
Ukončené
Inšpiratívny umelecký priestor
Dobrá dostupnosť
Krásny interiér s príjemnou atmosférou

"Hlboko verím, že umenie má liečivú silu. Sama cítim jej intenzitu nielen pri svojich hodinách s klientami, ale aj v prežívaní vlastného tvorivého procesu. Ako keby ste na chvíľku zabudli na svet okolo…” – Andrea Ehret

Arteterapia je druh terapeutickej činnosti, ktorá využíva výtvarné prostriedky umeleckého vyjadrovania, za účelom rehabilitácie vnútorných blokov a psychickej nepohody. Vďaka nej dochádza k aktivácii tvorivej energie jedinca, ktorá vyústi do spontánnej imaginácie a výtvarného prejavu. Prostredníctvom tejto formy sebavyjadrenia sa človek dostáva na cestu k lepšiemu sebapoznaniu, odblokovaniu starých vnútorných problémov a celkovému „návratu k sebe“. Arteterapia je vhodná pre všetkých ľudí bez ohľadu na vek – pomáha najmä tým, ktorí hľadajú či riešia vážne vnútorné problémy. Škola umenia ArtBloom v spolupráci s maliarkou Andreou Ehret vás pozýva na dvojdňový arteterapeutický seminár, ktorý sa skladá z prednášky a workshopu:

Na piatkovej prednáške sa dozviete o fungovaní vnútorného dieťaťa a vnútorného rodiča vo vašom vnútri. V ideálnom prípade koexistujú tieto dve časti v zdravej vzájomnej harmónii. Vplyvom rôznych faktorov však často vo vnútri duše dochádza k ich dysbalancii či nezhodne, vnútorné dieťa a rodič sa tak stávajú zranenými a zmätenými. Viac si o tom môžete prečítať TU.

Sobota bude patriť tvorivému workshopu a túto dôležitú tému skúsite pojať arteterapeuticky. Čaká vás očistná meditácia, imaginačná cesta a nakoniec nádherný návrat k vlastnej tvorivej podstate uvoľneným spontánnym výtvarným prejavom. Workshop uzavriete zmysluplnou diskusiou o vašom zážitku a pocitoch na tejto ceste, v bezpečnom kruhu účastníkov skupiny. 

Dobre vedieť: Okrem osobnostného obohatenia si ako spomienku odnesiete domov aj svoj vlastnoručne namaľovaný obraz, ktorý bude odrazom vášho vnútorného sveta.

Prečítajte si viac o arteterapeutke a maliarke Andrei Ehret. Kliknite SEM.