Vyhliadkový let alebo adrenalínový voľný pád so stavom ZERO GRAVITY

od 39,90 Vybrať variant
4,9 / 5 SOFIAIR (kontakt) SOFIAIR - Letisko Očová (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Michaela Kerekešová

Dobrý deň, Prosím zaujíma ma ako teraz fungujete počas korony. Či je vôbec možné let absolvovať. Písala som vám aj mail ale žiaľ odpoveď zatiaľ žiadna. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň pani Michaela, ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Prosím, nám do Zľavomatu sa dovoláte na tel.číslo: +421 232 177 3­21 každý pracovný deň od 8:00 do 20:00, alebo nám kedykoľvek napíšte na e-mailovú adresu: podpora@zlavomat.sk. Prepošlite email, ktorý ste zasielali poskytovateľovi služby a spojíme sa s nimi vo Vašom mene.

Prajeme Vám pekný deň.

SOFIAIR

Dobrý den . Momentálne sme začali lietať pre záujemcov na lietadle Roko Via program Zelo Gravity a vyhliadkové lety Jedná sa o dvojmiestne lietadlo v prípade záujmu máme volné termíny ešte na piatok sobotu nedeľu kontaktujte prosím 0917369580 S p­ozdravom Kama Sofiair .

Matej Šimko

Zaujímavá ponuka. Ale toto mi musíte vysvetliť! Ako môžem zažiť voľný pád s preťažením 3G, keď pri voľnom páde je G-čko nulové? :D

SOFIAIR

Ak padate musite energiu ktora vznikne pri pade nejakým sposobom konpenzovat v praxi to znamena ze posadka je vystavena najprv –1 g a nasledne +3 g je to samozrejme monitorované prístrojom ktorý je zabudovaný v lietadle . S pozdravom Pilot Sofiair .

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš kontaktný formulár nebo volejte +421 232 117 321.

od 39,90