Pobyt v penzióne MARAVAR s polpenziou a neobmedzeným pitím piva len pár metrov od Liptovskej Mary

od 139,00 Pozrieť ponuku
4,8 / 5 Penzión Mara (kontakt) Tatry, Liptov (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Kristína Oravcová

Dobrý deň, v nadpise je uvedené že pobyt je s polpenziou.­....ďalej je uvedené že s raňajkami. .....a zase nižšie že polpenzia. Kúpili sme si pobyt cez zlavomat. Termín sme si rezervovali dnes a teraz pozerám .....som z toho zmätená že čo vlastne platí

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pani Kristína,

ďakujeme za Váš email.

V tomto prípade variant s polpenziou už nie je k dispozícii. Na predaj je už iba variant s raňajkami. Pre viac informácií kontaktujte našu zákaznícku linku.

Kontakt: +421 232 117 321

Pekný deň.

Gabriela Hrinova

Dobrý deň, prosím vás máte voľný termin28.29.30 máj 2021. Dve osoby. Mám neviužity zlavomatovy kupón. S pozdravom Gabriela.

Penzión Mara

Pekný deň, Jún – všetky vikendy obsadené 28.-30.5. – obsadené 21.-23.5. – 1 izba dostupná 15.-16.5. – 4 izby dostupné

OV

Dobrý deň, mali by sme záujem o pobyt tento víkend. Dá sa zajednať aj wellness? A za aký priplatok? Ďakujem.

Penzión Mara

Pekný deň, tento víkend mám ešte posledné 2 izby voľne. Wellness predpokladáme že otvoria až v Júni. Ceny nájdete v cenniku na webe tu: https://www.pivnywellness.sk/cennik-2020-procedury/

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš kontaktný formulár nebo volejte +421 232 117 321.

od 139,00