4* pobyt v talianskom Rimini: hotel 2 min. chôdze od pláže, bazén s vírivkou a bohaté raňajky

od 326,00 Vybrať variant
CK ZANZO - online (kontakt) Rimini - Taliansko (mapa)

Všetko o CK Zanzo

CK Zanzo z rodiny Zľavomat

Cestovná kancelária Zanzo je vaša najpohodlnejšia cesta do Stredomoria i exotiky. Dovolenku vo vašej vysnívanej destinácii vám ušijeme doslova na mieru: sami si zvoľte, kedy vyrazíte a kedy sa vrátite, s akou spoločnosťou chcete letieť a čo chcete na svojich cestách zažiť. Postaráme sa o to, aby ste vy nemuseli vôbec nič riešiť a aby ste prežili prázdniny presne podľa svojich predstáv - bez kompromisov.

Pripravíme vám flexibilný balíček s letenkami, ubytovaním, stravou i poistením, v destinácii vás čaká vyzdvihnutie na letisku, privátny transfer do hotela a potom už iba nekonečná dávka zážitkov. Vďaka skúsenostiam zo Zľavomatu, ktorý je jednotkou v predaji tuzemských pobytov, poznáme trh cestovania a zistili sme, že ceny individuálnych zájazdov do exotiky sú v Česku nezmyselne vysoké. I keď si vyberáte dovolenku na mieru, nemusí to stáť státisíce. Preto pred rokom vzniklo pod záštitou Zľavomatu Zanzo - a vezme vás do exotiky!

Spolupracujeme s nemeckými cestovkami, ktoré majú vo svete skvelé meno a ich hostia si vždy užívajú tie najlepšie izby. Hotely ručne vyberá riaditeľ Zanza Stanislav Bartoška, ktorý má 10 rokov skúseností v cestovnom ruchu - jeho okrem prejdú iba špičkové 3-5hviezdičkové rezorty v nádherných lokalitách a s výborným hodnotením. Na vašu dovolenku vás vezmeme s renomovanými leteckými dopravcami, nie žiadnym charterovým letom, a postaráme sa taktiež o to, aby len a len na vás čakal na letisku vodič s ceduľkou s vaším menom.

5 pádnych dôvodov, prečo cestovať do exotiky s nami

100% servis, nula starostí

100% servis, nula starostí

Vytvoríme vám dovolenku na mieru a za najlepšiu možnú cenu na trhu. Povedzte nám svoje predstavy a my sa o všetko postaráme. Stopercentne.
Žiadne skryté doplatky

Žiadne skryté doplatky

Naše ceny vždy obsahujú letenky, ubytovanie, stravu a privátne transfery v danej destinácii. Naviac vám zaistíme poistenie UNIQA s bezkonkurenčnými limitmi zadarmo.
Podpora 24/7 a malý tím

Podpora 24/7 a malý tím

Na telefóne sme pre vás behom vašej dovolenky nonstop. Poradíme a pomôžeme vám so všetkým, čo sa na cestách môže prihodiť. Jednať budete s ľuďmi, ktorí vás poznajú menom, v tíme je nás totiž iba 5, nie sme anonymné call centrum.
Máme zázemie Secret Escapes a Zľavomatu

Máme zázemie Secret Escapes a Zľavomatu

Patríme do britskej skupiny, ktoré pôsobí v 25 krajinách a ich ponuky cestovania oslovujú 50 miliónov ľudí. Technologicky za nami stojí Zľavomat, TOP 10 e‑commerce portál v ČR, a to i s vašimi garanciami, ktoré zo Zľavomatu poznáte.
Kvalita na prvom mieste

Kvalita na prvom mieste

Ručne vyberáme tie najkrajšie hotely, ktoré sme veľakrát osobne navštívili. Ponúkame špičkový servis nemeckých cestovných kancelárií a pripravíme vám dovolenku, na ktorú by sme sami chceli ísť.
Často kladené otázky
CK Zanzo

Som pre vás na telefóne po–pi od 8:00 do 18:00

Chcete prísť osobne?
Máme otvorené po–pi od 9:00 do 18:00.

od 326,00