Detoxikačná masáž, aroma peeling či bankovanie

16,50 € od 8,99 Vybrať variant
4,6 / 5 Relax Mon- BODY ZONE (kontakt) Prešov (mapa)

Hodnotenie podniku Relax Mon- BODY ZONE

4,6/5 (155 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Vanesa

Nič moc, extra ma to neoslovilo, viackrát neprídem

Vyjadrenie partnera
Relax Mon- BODY ZONE Pred 7 mesiacmi

No určite je nám to ľúto ale nerozumiem jednej veci , bola ste u nás viac krát a nič ste nám nepovedala , sme radi za každé hodnotenie aj keď je negatívne a zároveň sme šťastné že máme viac toho pozitívneho hodnotenia pekný deň želáme.

3. 11. 2020
alžbeta

vsetko bolo OK

16. 2. 2020
Janko

Pozitívne hodnotím dostatok parkovacích miest a blízke interiérové ihrisko, kde môžete s deťmi počkať kým si Vás partner užíva masáž.

Voucher bol zakúpený na celotelovu masáž. Na stránke prevádzkovateľa samotný prevádzkovateľ tvrdi, že masáž je vhodná aj pre tehotné ženy. Po tom čo moja manželka spomenula že je tehotná jej bola poskytnutá len masáž nôh a rúk. Navyše masáž mala trvať hodinu, skutočný čas masáže bol 35 minút. Masérka mohla urobiť aspoň masáž hornej časti chrbta ak mala obavy. Som vrcholne nespokojný, cena vouchera nebola k vykonanej službe adekvátna.

Vyjadrenie partnera
Relax Mon- BODY ZONE Pred rokom

Pýtala som sa vašej manželky a ona sama tvrdila ze ste nevravel že je tehotná. Havajska masáž nie je vhodná pre tehotné ženy lebo musia ležať dlho na bruchu. Spravila som vašej manželke aj píling chodidiel a masáž nôh a rúk, tu masáž som spravíla kvalitnú a naozaj si vaša pani oddýchla, spýtajte sa jej ci samotná masáž bola pre ňu relaxom. Ospravedlňujem sa Vám, a po učím sa s tejto situácii.

23. 1. 2020
Zigmund

Pacilo sa mi, ze som sa citil prijemne a uvolnene. Havajska masaz je o dotykoch “laskavych ruk” a presne tak to aj bolo. Som nadmieru spokojny a vrelo odporucam.

20. 12. 2019
Dana

Výborný relax

20. 12. 2019
Anonym

- ciste prostredie
– profesionalny pristup maserky
– kvalitna masaz
– naozaj kvalitna masaz 👍

- 90 minutova masaz trvala 80 minut
– v miestnosti bolo chladno
– hlasne radio namiesto relaxacnej hudby

Vyjadrenie partnera
Relax Mon- BODY ZONE Pred 2 rokmi

Ďakujeme za upozornenie a určite to odstránime. Poprosíme klientov ak vám niečo prekáža pri masáži stačí to masrrom povedať. My nedostatky odstránime

1. 11. 2019
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.
16,50 €
od 8,99