Ponuku Zažite nadupanú adrenalínovú jazdu na štvorkolkách! môžu zakúpiť iba osoby staršie ako 18 rokov.

Zažite nadupanú adrenalínovú jazdu na štvorkolkách!

60,00 € od 44,90 Vybrať variant
4,8 / 5 Požičovňa zábavy Mi TEAM (kontakt) Liptovská Štiavnica (mapa)

Hodnotenie podniku Požičovňa zábavy Mi TEAM

4,8/5 (10 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
5 8
3 0
2 0
1 0
Lenka

S prístupom personálu a komunikáciou nebol vôbec problém, boli maximálne ústretoví a veľmi milí. Štvorkolka bola pripravená, čistá, natankovaná – splnila naše očakávania.

Chýbala nám informácia ohľadom trás, po ktorých môžeme jazdiť. Bolo nám povedané, že môžeme ísť kamkoľvek. Možno by nebolo zlé, keby boli vytipované 2–3 trasy, po ktorých sa dá prechádzať bez rizika, že bude porušený nejaký zákon… Pre človeka, ktorý nepozná okolie, je náročné sa rozhodnúť kam ísť, ktorým smerom sa vydať.

Vyjadrenie partnera
Požičovňa zábavy Mi TEAM Pred 11 mesiacmi

Dobrý deň,

ďakujeme za spätnú väzbu.

Čo sa týka info o trasách - bolo povedané ako každému zákaznikovi, že jazda je slobodná, na vlastné riziko so zodpovednosťou za zdravie, škody a pokuty a je povolená v rámci platných dopravných predpisov - čo vlastne obsahujú aj informácie na zlavomate a aj na základe zmluvy, ktorú ste podpísali.
Takže máme za to, že infomovanosť je až nad mieru. Okrem toho každý musí disponovať vodičským oprávnením typu B - to znamená, že pozná pravidlá o cestnej premávke, zákony - je to to isté ako keby jazdíte na osobnom vozidle, na ktorom ste prišli. Nezodpovedáme za konanie jednotlivca, za škody, za priestupky atď.

Požičovňa zábavy.

22. 9. 2020
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.
60,00 €
od 44,90