Rodinná dovolenka v Hoteli Kormorán****

od 109,00 Vybrať variant
3,6 / 5 Hotel Kormorán (kontakt) Podunajsko (mapa)

Hodnotenie podniku Hotel Kormorán

3,6/5 (64 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Zdenka

Pekné prostredie

Welness bol v hoteli trochu zastaralý a vyzeral, že nie je veľmi udržiavaný.

13. 9. 2021
Lucia
9. 8. 2021
František

vzhľadom na polohu hotela – nutnosť doriešiť klímu/vetranie izieb. V lete sa nevyspíte.

20. 7. 2021
Lenka

jedlo bolo celkom chutné, deťom sa páčila minizoo

Nepáčilo sa nám udržiavanie hotela, pavučiny a mŕtve muchy, pavúky na oknách, špinavé okná, obrusy v jedálni. Celý hotel bol jedna „zašlá sláva“, kedysi musel byť pekný, ale potreboval by rekonštrukciu, čo chápem, že nie je lacná záležitosť, ale vyčistiť okná od pavučín sa dá ľahko… Zanedbané okolie – parkovisko, športovisko žiadne (okrem jazierka). Ako hostí zľavomatu nás dali 4 do 1 izby, kde sme sa nemali ako pohnúť, keďže tam napchali 2 prístelky, izby sa nedali poriadne vyvetrať… V kúpeľni klzká vaňa, obité zariadenie…
Určite neodporúčam na pobyt, možno sa vrátime niekedy pozrieť minizoo, ale skôr nie…

20. 11. 2020
Juraj

Hotel priemer, prostredie v okolí – super. Služby super.

-

29. 10. 2020
Iveta

veľmi pekné prostredie, krásne situovaný hotel, veľa možností na voľnočasové aktivity

14. 10. 2020
Kamil
5. 10. 2020
Júlia

Mali sme polpenziu. Pri večeri som si dala kávu z kávovaru ktorý bol pri švédskych stoloch. Nepríjemný čašník má hneď upozornil že ťa káva nepatrí k večeri ale k akcií ktorá je vedľa. Odkiaľ som to mala vedieť?? Hovorím si ok veď v pohode si ju zaplatím. Aj keď potom som rozmýšľala že recepčná nám povedala že večer je v hoteli nejaká výstava obrazov a s ňou spojené aj občerstvenie že sa môžme kľudne pripojiť keďže voľnočasové aktivity v hoteli nefungovali. Bar zavretý, biliard zavretý proste nič môžte ležať na izbe a pozerať TV. Ani ďalší akože bar so živou hudbou nefungoval. A pritom mali plný hotel. Jediné čo sme mohli bolo prejsť na pri Dunaji . Bola tam aj akože pláž hotelová s barom ale aj ten zatvárali. A to nehovorím o Tom že na izbu sme čakali hodinu a 15 minút 😭 bol august a celé zle. Už tam nikdy nepôjdeme. Za 100 e na noc nič moc

4. 10. 2020
Alena

V hoteli bol puch na chodbach, jedlo slabe aj slaby vyber, foto zavadza, kupanie nie je v jeho areali, hotel zanedbany, neochotna obsluha.

4. 10. 2020
Mária

Celkovo sme boli spokojní, boli sme len 4 dni, ale nič nám tam nechýbalo

1. 9. 2020
Aleksandra

Prostredie veľmi krásne, či na prechádzku alebo šport (byciklovanie). Izba pre štvorčlnú rodinu bola veľmi malá. Strava výborná. Personál milí.

Malá izba pre štvorčlennú rodinu

31. 8. 2020
Daniel

Pekné prostredie, jedlo celkom fajn

4* hotel bez telky, bez klímy . Po naliehani na recepcii , doniesli telku o cca 20:30. Vlastná pláž 😂zelená smradľavá voda. Celé zle.

24. 8. 2020
mariannna

Pridete na dovolenku a o pol 9tej vas pošlú spať lebo tam nič nefunguje žiadne posedenie proste nič veľa vecí maju proste zle

18. 8. 2020
Miroslav

Chutné jedlo, ochotný úslužný personál, pekné prostredie.

Nepripravenosť na požiadavku bezlepkovej diéty, nemožnosť otvoriť okno na izbe, pavučiny a pavúky na izbe, slabý výber bicyklov, vyššie ceny

16. 8. 2020
Rastislav

krásne prostredie

chýba klimatizácia na izbách

16. 8. 2020
Miroslav

zdvorilosť pracovníčok na recepcii

hotel je bez klímy, nedosahuje úrovne 4*, nefunkčný welnes, žiadne upratovanie, uteráky odniesli, ale nové nepriniesli, žiadna možnosť voľnočasových aktivít, čašník v reštaurácii nosí s objednávkou zároveň aj účet a žiada zaplatiť, cez týždeň reštaurácia otvorená iba do 20.30 hod, čo je málo o 20.00 hod. vyhadzujú detí z detského ihriska a hostí z reštaurácie. Hotel svojou kvalitou zodpovedá turistickej ubytovni.

13. 8. 2020
Petra Jančušková

Prostredie, krásny park, súkromná pláž

Na izbách veĺmi teplo, bez klímy alebo ventilátora. Čašník dosť nepríjemný.

11. 8. 2020
Anonym

Bolo mi potešením stráviť pár voľných dní práve u Vás. Prostredie okolo hotela bolo veľmi pekné, tiché a príjemné na oddych. Piknik v prírode nás milo prekvapil a romantická večera bola pre nás veľmi očarujúca. Úžasne vymyslené. Ohľadom jedla bolo všetko na výbornú, veľmi chutné a príjemný personál. Voda v jazere mala úžasnú teplotu na kúpanie.
V horúčavách príjemné schladenie pre rodiny s deťmi, pre páry aj starších ľudí.
Výlet loďou bol tiež príjemný, len treba prísť skôr, ak chcete sedieť von.

Napriek oznamu na kľučke dverí nám nebol za celý pobyt vysypaný smetný kôš. Aj napriek všetkým oknám na izbe by potešila klimatizácia, keďže noci sú veľmi horúce.

11. 8. 2020
Radoslav

Ochotný a milý personál, hlavne obsluha v reštaurácii a taktiež jedlo bolo výborné.

Boli sme sklamaní hneď po príchode na hotel, kedy sme sa informovali o možnostiach využitia voľnočasových aktivít. Tenisové kurty, na ktoré sme si doniesli cielene tenisovú výstroj pre dve rodiny, ktoré sme išli, tak nefungovali, na recepcii nám bolo povedané, že už dlhší čas, no na zľavomate sú uvedené. Hotelový bazén spolu s wellness taktiež nebolo, vraj len v zime. Plavba loďou. ktorá bola písaná, že je v cene pobytu, tak v cene nebola. Teda so všetkým sme sa zmierili a našli si program v susediacom stredisku pár minút cesty, no nepáčilo sa nám, že takto zavádza ľudí neviem posúdiť či hotel, alebo zľavomat, pretože na recepcii nám bolo povedané, že ponuku s takými službami na pobyty pre zľavomat neponúkli. Pocit sklamania ako som spomínala vyššie, zachránila hotelová kuchyňa a milá obsluha.

Vyjadrenie partnera
Hotel Kormorán Pred rokom

Dobrý deň, je nám ľúto Vašich negatívnych pocitov, ale rada by som niektoré veci uviedla na správnu mieru. Tenisové kurty máme uverejnené na webovej stránke - fotky a áno žiaľ kvôli Corone na tento rok neotvorili. Boli zrušené tenisové campy a tréningy kvôli Corone. Bazén a wellness v ponuke zľavomatovej nemáme. Takisto aj na webovej stránke je informácia že je mimo prevádzky. Sauny a teplý relaxačný bazén ponúkame hosťom v zime, keď nie je možnosť využitia letného areálu, vonkajšej pláže, prírodného jazera. Plavba loďou v cene je len pre romantický pobyt. Treba si to prečítať detailnejšie, Vy ste mali zakúpený rodinný pobyt.
Sme radi že hotelová kuchyňa a milá obsluha Vám zanechala dobré dojmy.

2. 8. 2020
Tibor

krásne prostredie, príjemny a ochotný personál, vynikajúce služby, chutné jedlo

bizniss apartman ma výhlad na klimatizačnú techniku, ktorú v noci počut

26. 7. 2020
od 109,00