Plne zariadená štýlová Chata MartinSki priamo na Martinských holiach s fínskou saunou a vírivkou pre 18 ľudí

780,00 € od 499,00 Pozrieť ponuku
5,0 / 5 Chata MartinSki (kontakt) Malá Fatra (mapa)

Hodnotenie podniku Chata MartinSki

5,0/5 (5 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4 0
3 0
2 0
1 0
Tomáš

Krásna chata v krásnou prostredí. Veľmi milý a ochotný majiteľ, so všetkým nám pomohol a poradil. Perfektná lokalita – v srdci strediska winterpark Martiny, ideálne v každom období roka. Určite sa radi vrátime.

11. 1. 2021
Barbora

Chate nemáme čo vytknúť. Je v krásnom prostredí, nové moderné vybavenie, nádherný výhľad, kúsok od vleku, vybavená kuchyňa so všetkým potrebným, deti dostali aj darček od Mikuláša, na prízemí je herňa so šípkami, futbalom, hojdačkou, k dispozícii boli veci na sánkovanie… Všetko , čo sme potrebovali, tam bolo. súkromie chaty a pohodlie hotela. Určite sa ešte vrátime, veľmi sa nám páčilo!

4. 1. 2021
Roman

Výborne vybavená chata na skvelom mieste. Dokonalá čistota a veľmi pohodlne zariadenie. Úroveň poskytovaných služieb predčila naše očakávania, myslím, že v danej lokalite je to bezkonkurenčné.

Všetko bolo skvelé.

22. 11. 2020
David

Priestory boli presne ako na fotkách. Majiteľ je veľmi príjemný a ochotný človek, ukázal nám kde sa všetko nachádza, ako sa čo ovláda. Mali sme spolu príjemný rozhovor a pre oslávenca sám priniesol welcome drink. Je možnosť si zakúpiť súdok piva, ktorý sa priamo napojí na výčap. V kuchyni sa nachádzali rôzne koreniny a potreby k vareniu. Káva do kávovaru, minibar pre hosťou s dobrovoľným príspevkom pre jeho doplnenie. Reproduktory sa nachádzajú na každom poschodí (aj v kúpeľni). Izby boli veľmi pekné, čisté a pohodlne sa v nich spalo. Na prízemí sa nachádzal stolný futbal a šípky. Výhľad je nádherný a celkový pocit z pobytu bol super. Radi sa opäť vrátime.

Vyjadrenie partnera
Chata MartinSki Pred rokom

Teší ma, že sa Vám páčilo a rád vytvorím znovu príjemnú atmosféru pobytu :-)

11. 11. 2020
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.
780,00 €
od 499,00