Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Profi služby pre dokonalý účes

4,4 / 5 Perfect Style Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Emma

Dobrý deň, v prípade že si chcem dať vlasy skrátiť a následne ombre, stačí mi voucher s farbenim ?

Perfect Style

Dobrý deň,
stačilo by to len v prípade, že si chcete nechať vlasy skrátiť maximálne po bradu. Pokiaľ budú dlhšie, je to s malým príplatkom. Príplatok sa ráta z toho dôvodu, že proces je dlhší a aj použitý materiál sa líši od klasického farbenia.
S pozdravom tím Perfect Style

Katka

Dobry den, co povazujete za dlhe vlasy? Ďakujem

Perfect Style

Dobrý deň,
za dlhé vlasy sa považuje dĺžka pod lopatky a dlhšie. Zohľadňujeme ale aj hustotu vlasov. V prípade, že sú vlasy dlhé ale veľmi riedke a jemné, príplatok sa neplatí.

S pozdravom
tím Perfect Style

Maja

Dobrý deň ,chcela by som sa opýtať, či v cene je zahrnuté presvetlenie vlasov,pripadne jemný melír alebo len klasické farbenie a koľko je doplatok pri riedkych polodlhych vlasoch. Ďakujem :-)

Perfect Style

Dobrý deň,
v cene farbenia nie je zahrnutý melír ani zosvetlenie. Doplatok ku kupónu je v takomto prípade 5–10 €.
S pozdravom tím Perfect Style

Barbora

Dobry den, zahrna kupon s farbenim vlasov aj jemne presvetlenie/ombre? Je mozne sa na tuto proceduru objednat k Miske?
Dakujem ;)

Perfect Style

Dobrý deň,
pre bližšie info o cene nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle 0948 073 015. K Miš­ke sa v tomto prípade objednať nedá, nakoľko nie je naším zamestnancom a nepracuje formou kupónov.
S pozdravom tím Perfect Style

t

Dobrý deň, mám ombré a potrebovala by som dofarbiť odrasty, trošku to potiahnuť aj do dlžok – bolo by to možné v rámci kupónu kde je zahrnuté farbenie?

Perfect Style

Dobrý deň , cena závisí hlavne od dĺžky Vašich vlasov. Pravdepodobne však bude tento voucher postačovať. V prípade komplikovaných prípadov odfarbovania a farbenia sa môže priplacat suma v maximálnej výške 5–10 eur. Pre presnú kalkuláciu prosím kontaktujte telefonicky náš salón . S pozdravom tím PERFECT STYLE

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore