Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Predvianočný zájazd do mestečka Hallstatt a Beh čertov

4,7 / 5 CK Agama Alpy - Rakúsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Monika Kazmerova

Dobry deň, dokedy sa treba orihladit na zajazd? dakujem

CK Agama

Dobrý deň, na zájazd sa treba prihlásiť kým sú voľné miesta. Pekný deň.

Karolína Greifová

Dobrý deň prajem, chcem sa opýtať aké sú vlastne termíny pre tento zájazd? Ďakujem

CK Agama

Dobrý deň, všade je uvedený len jeden termín: 5.12. 2017 čo je utorok. Pekný deň.

Valika Toračova

Dobrý deň chcem sa spýtať či sú ešte voľné vstupy,a ako sa platí vopred,pred zájazdom ,lebo ? A ešte či sa pôjde aj niekam najesť ?

CK Agama

Dobry vecer, miesta este mame volne. Treba samozrejme zaplatit za zajazd vopred. Alebo ake vstupyvstupy mate na mysli? Budete mat poobede aj osobne volno, ktore mozete vyuzit na obed. Pekny vecer

Tatiana Šulíková

Dobrý deň, chcem sa spýtať všimla som si ráno, že tento zájazd bol u, rezervovaný a zrazu tam je jedn miesto. Chcem sa spýtať či budú ponúknuté ešte nejaké miesta :) ďakujem.

CK Agama

Dobry vecer, ano, zajtra budu pridane dalsie miesta. CK AGAMA

Nikola

Dobrý deň sú v Hallstatte v ten dátum aj vianočné trhy na námestí? Lebo z info som pochopila že tie začínajú až od 8.ho decembra. Bolo by mi ľúto keby sa tam rozhodnem ísť a žiadneho stánku by na námestí nebolo.
Ďakujem za odpoveď

 http://dachstein.salzkammergut.at/oesterreich/veranstaltung/430003893/christkindlmarkt-in-hallstatt.html

CK Agama

Dobrý deň, program zájazdu je nastavený na prehliadku mesta a hlavná atrakcia je podujatie Krampuslauf, nie návšteva vianočných trhov. Tie nikde nespomíname. Trhy síce začínajú až 8.12. ale celoročne sú v Hallstatte roztrúsené obchodíky a stánky s remeselníckymi a sezónnymi výrobkami, takže určite netreba ľutovať rozhodnutie ísť na tento zájazd. Pekný deň.

Veronika

Dobrý deň môžu sa zúčastniť aj osoby mladšie ako 18 rokov bez doprovodu rodičov ?

CK Agama

Dobrý deň, nakoľko je to zájazd do zahraničia, je potrebné aby osoby do 18 rokov sprevádzala min. jedna dospelá osoba so splnomocnením na sprevádzanie maloletých osôb do zahraničia. Pekný deň.

Janka

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či sa nebude takýto zájazd konať aj v inom termíne? Ďakujem, prajem pekný deň.

CK Agama

Dobry den, bohuzial nie. Toto je jediny termin v roku, kedy sa v Hallstatte organizuje beh certov. Pekny den.

Jana

Dobry den, rada by som sa spytala na presny datum odchodu. Dakujem

CK Agama

Dobry den, datum zajazdu je uvedeny presne – 5.12. utorok.
Pekny den.

Ivan

Dobrý deň, nebudete organizovať takýto zájazd s nástupným miestom v Trenčíne?

CK Agama

Dobrý deň, bohužiaľ nebudeme. Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore