Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness pobyt v čarovnej prírode pri Ružinskej priehrade

4,1 / 5 Penzión Sivec ** Východné Slovensko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Marta

Dobrý deň.Keďže sa chystáme stráviť nejaký čas vo Vašom penzióne,chcem sa spýtať, čo je pravdy na tom, že penzión je od 22.00 uzatvorený a nie je tam žiadny personál (píše to pani Miroslava vo svojom hodnotení z22.4.2017).Ak je to náhodou pravda a penzión je uzavretý,ako je potom vyriešené to,ak niekto v noci súrne potrebuje pomoc lekára atď.? Ďakujem pekne za odpoveď.

Penzión Sivec **

Dobrý deň, áno v našom penzióne nemáme 24 hod recepciu. Budova sa okolo 23:00 uzavrie, pričom na dverách máme kontakt na majiteľa ktorý vie v akejkoľvek nočnej hodine otvoriť penzión.

S pozdravom penzión Sivec.

Lenka

Dobrý deň,
nachádza sa v hoteli aj detský kútik? Ďakujem

Penzión Sivec **

Dobrý deň, v našom penzióne máme menší detský kútik s hračkami.

S pozdravom penzión Sivec.

Igor

Dobry den. Pre ubytovanych hosti, nemohli by ste poskytnut sauny v cene pobytu? Bez priplatku 5 eur na hodinu na osobu?
 Dirga

Penzión Sivec **

Dobrý deň, bohužiaľ táto akcia ubytovania nezahŕňa sauny tie je možné si zakúpiť a to z dôvodu, že veľa ľudí sauny nenavštevuje.

Jana Tobiašová

Dobrý deň prajem, radi by sme sa ubytovali aj s malým psíkom – yorkšír. Bolo by to možné ?

Penzión Sivec **

Dobrý deň, samozrejme je to možné, účtujeme ale poplatok za psíka vo výške 10 euro/noc.

Ivana Hubová

Dobrý deň. chcela by som sa opýtať či je na izbách male chladničky. ďakujem

Penzión Sivec **

Dobrý deň, na izbách bohužiaľ chladničky nemáme.

Stanislava

Dobry den,
V akom case je otvoreny bazen a v akom case sa podava vecera?
Dakujem pekne.

Penzión Sivec **

Dobrý večer, bazén denne od 10.00 – 22.00, večera sa podáva od 18:00 hodiny.

Fabriczy Lubomír

Dobrý deň,v priebehu marca budeme zo znamimy bývať na chate v blískosti penziónu Sivec,je možne využivať Welness a za koľko, ďakujem.

Penzión Sivec **

Dobrý deň, samozrejme wellness je otvorený aj pre verejných hostí.
Cena je 5€/na osobu na hodinu.

Viktor Cirbus

Dobrý deň.
Boli sme u Vás na pobyte a potreboval by som daňový doklad. Viete mi ho poslať na mail prosím? Ďakujem.
S pozdravom
Viktor Cirbus

Penzión Sivec **

Samozrejme, prosím zašlite mi mailovú adresu.

Penzión Sivec **

Prípadne môžem zaslať aj poštou, na Kaštielna151/3 Mokrance?

Laura Lavičková

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či je možné zarezervovať si izbu aj keď nemám 18. Za odpoveď vopred ďakujem.
Lavičková

Penzión Sivec **

Rezervácia je možná, pobyt v sprievode osoby staršej ako 18.

Terka

Dobrý deň,
chcem sa spýtať, či máte voľný termín od 16.-17.2.pre 2 na 1 noc.
ďakujem.

Penzión Sivec **

Dobrý deň, samozrejme voľný termín ešte máme.
Penzión Sivec.

Jana

Dobrý deň, prosím Vás, dá sa zakúpiť welnes pobyt pre 1 dospelú osobu a 1 dieťa vo veku 4 roky? Prosím vás koľko by to stálo na 2 dni a 1 noc, termín niekedy cez týždeň. Ďakujem.

Penzión Sivec **

Dobry vecer, samozrejme da, cena 65€ s polpenziou a bazenom s virivkou neobmedzene.termin pre istotu overit telefonicky, nakolko sme dost vytazeny. Penziin Sivec,

Lucia

Dobrý den
Prosím Vás mate volný termín od 23.2 –25.2. 2 x dospelý +2deti (5,8). Ďakujem

Penzión Sivec **

Dobry den, ano na uvedeny termin mame este volnu 4 lozkovu izbu.

Radoslav Fotta

Dobrý deň
Chcel by som sa opýtať na nezrovnalosť v cene. Na vašej stránke žiadate za dvojlôžkovú izbu 50e/noc a tu je ponúkaná za 54,5e/noc (pobyt na 2noci predelený dvoma). Zaujímalo by ma, či je tu nejaký bonus oproti Vami ponúkanej cene. Respektívne či sa jedná o apartmán alebo klasickú dvojlôžkovú izbu.
Ďakujem.

Penzión Sivec **

Dobrý večer, na stránke zľavomatu máte rozpísané čo zahŕňa tento pobyt. Ubytovanie s polpenziou a neobmedzeným bazénom a vírivkou v čase od 10:00–22:00.Na výber máte z 2 jedál 1 mäsité a 1 bezmäsité + raňajky . Apartmán táto akcia nezahrňuje, ten je v cene 115 euro, a v cene sú len raňajky.

helena vozárová

Prosim Vás,nemáte voľný termin na 31.12.-2.01.2018 pre dve osoby,2noci?A aká by bola cena?Ďakujem za odpoveď.

Penzión Sivec **

Dobry den, cena na 2 noci aj so silvestrovskym vecerom pre 2 osoby s ranajkami 240€.

Monika Fecková

Este sa chcem opytat poskytujete aj postielku?Dakujem

Penzión Sivec **

Nie, detsku postielku bohuzial neposkytujeme.

Monika Fecková

Dobry vecer chcem sa opytat mate tam detsky kutik a aka je teplota vody v bazene(pytam sa koli dietatu)?Dakujem za odpoved ☺

Penzión Sivec **

Dobry vecer, detsky kutik mame, aktualna teplota v bazene 28 stupnov. Otvarame 27.12.

Silvia Dózová

Dobry den. Chcem sa spytat, aka by bola cena pre 3 dospele osoby na wellness pobyt od 27.12. do 30.12. Dakujem

radka

Dobrý deň chcela by som vedieť ake terminy mate ešte voľne pre tento pobyt na 3dni a 2noci dakujem

Penzión Sivec **

Dobrý deň, termíny máme zatiaľ voľné do 28.1.2018, treba si len nájsť správny termín a my Vám ho potvrdíme.
S pozdravom, penzión Sivec.

Lukáš

Dobrý deň chcem sa spýtať na víkend 15–17.12 budete mať voľné pre dva páry ? Ďakujem

Penzión Sivec **

Dobrý deň, vo Vami zadanom termíne ešte máme voľné termíny.

S pozdravom penzión Sivec.

Norbert Pogány

Zdravím, radi by sme strávili 2 noci vo Vašom zariadení od 17 do 19. novembra 2017. 2 dospelí a 2 deti? mali by ste ešte niečo voľné?
Ďakujem za skorú odpoveď!
S úctou:
Norbert Pogány, Košice

Penzión Sivec **

Krásne ránko Vám prajeme, je nám ľúto, ale tento termín máme už vyše mesiaca obsadený.
Najbližší voľný termín až 24.11. aj to už len obmedzený počert miest.
S pozdravom, penzión Sivec.

Ivana Benkovska

Dobry vecer ..Chcem sa spýtať ci mate voľný termin od 3.11do 5.11.2017.Dakujem

Penzión Sivec **

Dobrý, termín ešte máme samozrejme voľný.
Penzión Sivec.

Patrik

dobry den da sa platit aj na mieste či len vopret ?

Penzión Sivec **

Samozrejme dá sa platiť aj na mieste, len musíte mať potvrdenú rezerváciu.

Jarmila Sovova

Ked mame zakupene dva wouchery,zvysok doplatime namieste?Vdaka.

Penzión Sivec **

Áno, zvyšok sa dopláca na mieste.

Kaco Kacvinský

Dobrí deň môžem sa opýtať či na víkendový termin 21–22.10.2017by bolo voľne pre 2osoby ,a či máte plne funkčný bazén a virivku? Lebo s hodnoteni čo som čítal že nie vždy to je plnefunkčne ďakujem

Penzión Sivec **

Dobrý deň, bazén ako aj vírivka sú plne funkčné, Vami uvedený dátum máme už bohužial vypredaný.
S pozdravom, penzión Sivec.

Jarmila Sovova

Kolko by nas vysla ta 7– miestna izba aj so stravou?Dve detske a styri cele porcie na dve noci?Kupila som uz dva wouchery.Vdaka za odpoved.

Penzión Sivec **

4 celé 2×99 euro + miestny poplatok a 2 deti 4×23,50, dokopy 296 euro.

Jarmila Sovova

Dobry den.Je moznost aj pristelky?Kedze mame 4 deti/3,5–6,12 a 14 r.,potrebujeme dve izby/na dve noci/Koncom oktobra mate volno?Dakujem.

Penzión Sivec **

Dobrý deň, koncom októbra máme voľno, máme 7 miestnu izbu, ktorá by Vám bola k dispozícií, 2 samostatné miestnosti s 1 vstupom.
Ak by ste chceli 2 samostatné izby, tam je cena ako klasický welness pobyt.

Iveta

No celkom dobre nerozumiem keďze je vypísané že vstup do wellness je neobmedzený v rámci pobytu.......

Penzión Sivec **

Tak máte namysli welness pobyt, to je rozdiel.V danom balíčku máte welness neobmedzený čo sa týka bazénu a vírivky od 10:00–22:00, osušku máte na izbách stačí si ju doniesť dolu do welneesu kde máte šatne.V prípade využívania saunového svetu sa dopláca 5 euro/hod osoba, čas si dohodnete na recepcii welnessu v prípade záujmu.

Iveta

Dobrý den, ked sme boli naposledy inde vo wellness tak sme nepotrebovali so sebou veci, pretože nam dali aj osusky aj uteraky aj plachty......... dokonca ani slapky, … ako to je prosim u Vas??? dakujem za odpoved

Penzión Sivec **

Dobrý deň, u nás vo welnesse platíte za vstup 5 euro na hod, uterák, osuška a plachta sú za príplatok 1 euro ks, slapky bohužial nemáme.
S pozdravom, penzión Sivec.

Domino

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či máte voľný termín pre dve osoby v dňoch od 29.9.2017 do 1.10.2017? Ďakujem

Penzión Sivec **

Dobrý deň, ešte máme tento termín voľný.
S pozdravom, penzión Sivec.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore