Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Adventný zájazd do Budapešti s prehliadkou mesta so sprievodcom

4,1 / 5 STARTRIP s. r. o. Budapešť - Maďarsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Martina Remecka

Dobry den manzel zajazd do Budapesti vyplatil a ziadna odozva a ani tel.nikto nedviha a to 16.12 uz mame ist:((

STARTRIP s.r.o.

v prípade problému kontaktujte ck v pracovnom čase

Monika

Dobry den. Rada by som sa informovala , kde bude nastupne miesto v KE. Dakujem

STARTRIP s.r.o.

pokyny zasielame 7 dní pred termínom zájazdu

ali

dobry den, mam zaujem o adventnu budapest v so 2.12. ale vo vasom formulari je iba Advent budapesti a tropikarium. mam zaujem iba o budapest, uz tu taka otazka bola – prosim vas ako to je??? je mozne zverejnit jednoznacne informacie?
 vdaka.

STARTRIP s.r.o.

Je potrebné si zakúpiť kupóny v cene 21.90 EUR Adventná Budapešť s prehliadkou mesta

Jarmila Krasňanská

Dobry den,

zakupila som si dva vochery na 10.12.2017 Pamiatky a punc v Budapesti. V rezervacnom formulari na webe Vasej cestovky s uvedenym datumom zajazd nemate v ponuke. Prosim o objasnenie situcia a dalsi postup. Dakujem.

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň prosím rezervujte Vaše kupony v našom systéme. Rezervácia je možná bez problémov

Daniela

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, že v článku máte že cena za miestenku sú 3€ ale vo formulári na vyplnenie je to 5€.S ktorou sumou sa má rátať? + vo formulári je na termín 10.12.2017 vy­písané: Advent v Budapešti a v Tropikáriu, ale o Tropikáriu sa v článku pri zakúpení nič nespomína. Do Tropikária nechceme ísť takže neviem ako to mám brať.
Ďakujem vopred za odpoveď

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň prosím Vás obráťte sa na ck zajazdy@startrip.sk. pošlite čísla zakúpených voucherov s otázkou

Veronika

Dobrý deň, vedeli by ste mi povedať, kde v Bratislave bude nástupné miesto prosím? Nie sme z BA a potrebujeme si zariadiť, kde necháme odstavené auto. Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

odchádzame zo Sabinovskej ulice

Mata

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, že či z Popradu nemáte odchod. Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

žiaľ z POpradu už máme všetky miesta vypredané

Eva

Dobry den. Z KOSIC nebudete mat ziadny termin ? D AKUJEM

STARTRIP s.r.o.

Z Košíc mame termin 16.12. 2017

Petra Raticová

Dobrý deň, ja som už zakúpila počas víkendu dvakrát jednodňový zájazd adventná Budapešť a čakám na doručenie voucherov na moju e-mailovú adresu aby som mohla dokončiť rezerváciu ale stále mi nič neprišlo. Tak chcela by som sa opýtať ako je to s tým zasielaním ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Váš voucher evidujeme ako odoslaný, skontrolujte si prosím vedľajšie priečinky ako spam, reklama, nevyžiadaná pošta… Vaše vouchery viete nájsť aj po prihlásení na náš portál v sekcii „Moje nákupy“. Ak by ste mali naďalej problém nájsť Váš voucher, prosím napíšte nám email na podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň!

Monika Š

dobrý deň, nie sú ešte voľné miesta v termíne 9.12.2017 pre 7 osôb. Nástupné miesto by bolo v Trnave

STARTRIP s.r.o.

žiaľ už nie je možné rezervovať 7 miest

Jana Personová

Dobrý deň, chcem zakupiť 4 vouchery na vianočnú Budapesť 9.12. sú ešte voľné miesta? Koľko stojí miestenka? Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

Áno v tomto čase mame voľne miesta. Cena miestenky je 5 EUR

Eva Jankolová

Dobrý deň , chcela som kúpiť 4 kupóny na Budapešť v termíne 9.12.2017 ale išlo mi kúpiť len jeden kupón. Viete mi s tým pomôcť?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, je potrebné si zvoliť variant na daný termín a v košíku vybrať počet kusov 4 a následne prejsť k objednávke. Ak by sme mali s kúpou naďalej problém, prosím kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk
Želám pekný deň.

Eva Jankolová

Dobrý deň , chcem sa opýtať mám záujem o 3 miesta 9.12 o adventnú Budapešť. Sú ešte voľné miesta , môžem si kúpiť kupóny? Nástupné miesto by bolo v Trnave

STARTRIP s.r.o.

Dobrý den v uvedenom termíne máme ešte voľné miesta

Rozalia Rajcherova

Prave som zaplatila tento jednodňový zajazd Adventná Budapešť pre dve osoby s odchodom 9.12.2017,môžete mi to potvrdiť,že je to v poriadku,a môžem sa tešiť? robila som takúto transakiu,res­p,objednavku cez Zľavomat prvý krát,dakujem!

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň pani Rajcherová, Vaša objednávka pre dve osoby je potvrdená

Monika

Prosim daju sa nastupne miesta aj v zh ci zv ?? Pri pocte 20 ludi ??

STARTRIP s.r.o.

dobry den ano je to možné. Kontaktujte s uvedenou požiadavkou priamo CK 0911 594464

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore