Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Romantický jesenný pobyt s privátnym wellness na brehu Domaše

4,5 / 5 Garden Hotel Domaša Zemplín (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Matus

Dobry den chcel by som sa opytat ci stale mate problemy s teplou vodou.

Garden Hotel Domaša

Dobrý večer prajeme,
problémy s teplou vodou sú už vyriešené, takže sa nemusíte obávať a budeme radi, keď nás navštívite. Prajeme príjemný zvyšok večera.
S pozdravom Garden hotel Domaša

vero

Dobrý deň chcem sa opýtať či storno podmienky zahrna aj vratenie penazi
Ďakujem

Garden Hotel Domaša

Dobrý večer prajeme,
ohľadom storna podmienok musíte kontaktovať priamo zľavomat. Ďakujeme za pochopenie. S pozdravom Garden hotel Domaša

Michaela

Chcela by som sa opytat ci mate volny velness na 12.12 mam voucher na privatny velness bez noclahu s vecerou (kacacie hody)

Garden Hotel Domaša

Dobrý večer prajeme,
v uvedený termín máme voľný vstup od 11:30–13:30. S pozdravom Garden hotel Domaša

Tibor

Zdravim, privatny wellness na hodinu znamena, ze pocas tej hodiny tam bikto okrem nas nema pristup?? Dakujem

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň,
áno rozumiete tomu správne.
S pozdravom Garden Hotel Domaša

Miriama

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať či je volne na jednu noc od 1. do 2.12.

Erik

Dobrý deň chcem sa spýtať či máte ešte voľný termín od 16–17.12 jedna sa O voucher na jednu noc A ešte ako to je S časom raňajky A večera za odpoveď Vopred ďakujem. :-)

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň prajeme,
v uvedený termín prebieha v našich priestoroch oslava, takže ubytovacia kapacita je plná. Ďakujeme za pochopenie. Čo sa týka časov na raňajky, podávajú sa od 8–10 hod. a večera sa podáva od 17–20 hod. Prajeme pekný deň.
S pozdravom Garden hotel Domaša

maria

Dobry den, prosim Vas da sa voucher pouzit od 27.12.2017 na dve noci? dakujem

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň,

samozrejme dá sa kupón využiť v tomto dátume.

S pozdravom

Peter Rusinko

Dobrý deň. Chcem sa opýtať či vstup do welles je možný kedykoľvek alebo len počas tej privatnej hodiny?…alebo nejaký bazén k dispozícii?­..ďakujem.

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň,
kedže náš wellness je privátny je potrebné sa dopredu objednať, a bohužial náš hotel nedisponuje bazénom.ň
S pozdravom

Anna Frigova

je volny termin 17.az.19.11.2017 pre 4 osoby?dakujem

Garden Hotel Domaša

Dobrý večer,
v danný termín máme práve voľné už len 4-lôžkové apartmány. Takže pre 4 osoby bude voľný apartmán,
S pozdravom

Petronela Filipová

Dobry deň , chcela som sa spýtať , že ak by som kupila ten pobyt na jednu noc od koľkej je možné sa ubytovať v prvý deň ?

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň prajeme,
ubytovať sa je možné od 14:00. Prajeme príjemný zvyšok dňa.
S pozdravom Garden hotel Domaša

Marianna

Zdravim, detsku postielku mate na zapozicanie? Dakujem za info.

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň, samozrejme na hotely máme niekoľko detských postieľok.
S prianím pekného dňa.

Andrea

Dobry den,
da sa u Vas ubytovat aj osoba na inval.vozicku? (Myslim napr.bezbar. vstup do budovy, sirsie dvere do kupelne apod.)
Dakujem

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň prajeme,
žiaľ náš hotel nie je vybavený výťahom a všetky izby sa nachádzajú na prvom a druhom poschodí. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám pekný deň.
S pozdravom Garden hotel Domaša

Martina

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať či je v hoteli nejaká herňa v prípade zlého počasia, niečo ako biliard/stolný futbal..?

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň,
Je nám ľúto ale náš hotel nedisponuje herňou, biliardom a ani stolným futbalom. No viete svoj voľný čas v prípade škaredého počasia využiť vo wellnesse, príjemnou prechádzkou na brehu domaše alebo si pochutnať na našej skvelej kuchyni.

S pouzdravom

Michaela

Dobrý deň,Chem sa opýtať v izbe sa nachádza aj TV na foto som nikde nevidela.Cena balíčka je rovnaká za ubytovanie cez týždeň aj cez víkend či sa niečo pripláca?Lebo z mojich skúsenosti to niekde majú rozdelené a cena je potom iná.Ďakujem

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň prajeme,
súčasťou každej izby je TV. Cena balíčka je stále rovnaká či si už pobyt uplatníte cez víkend alebo v týždni. Ďakujeme za prejavený záujem.
S pozdravom Garden hotel Domaša

Paula Topoliova

DObrý deň , chcela by som sa opytat, kolko by vysiel pobyt na jednu noc pre dve dospele osoby + 1 dospela osoba na pristelke s polpenziou a wellnes? A co mate volne v termine od 9.12. – 10. 12.

dakujem pekne za odpoved.

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň. Pobyt na jednu noc stojí 75€ a doplatok za ďalšiu osobu je 30€, takže spolu 105€. Ohľadom dostupnosti termínu je lepšie komunikovať cez email : recepcia@hoteldomasa.sk ale na uvedený termín samozrejme máme voľné izby.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore