Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kompletná starostlivosť pre vaše vlasy

4,2 / 5 Salón Christel Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Paula Sojakova

Dobry den prajem. Kupila som si kupon na strihanie a farbenie do kadernictva cristal. Uz tyzden mi nedvihaju a ani na sms neodpovedaju. Chcela by som stornovat kupon a vratit peniazky. Dakujem odpoved poslat na paulagumanova11@gmail.com

Zlavomat.sk

Dobrý deň Paula,

pokiaľ si želáte vystornovať kupón, prosím kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk a pošlite aj kód voucheru.

Želám pekný deň.

Salón Christel

Dobrý večer,telefón dvíhame,klientky stále objednávame,robilo sa v časovo predĺženej dobe pred sviatkami aby sme mohli vyhovieť čo najviac klientkám,dokonca aj medzi sviatkami sme mali otvorené,no žial keďže pracujeme stane sa že sa nedá telefón zdvihnúť stále,ale kto skúša viac krát vždy sa dovolá,,,21.12 ste ma raz iba prezvonila,druhý krát keď som hneď dvihla ste mi zložili,prepáčte no mi nie sme telekomunikačná firma že si budeme prezváňať,na sms poslanú vami ešte v ten večer som už žiaľ nereagovala,keďže sa robilo do 22.00 večer a to je už neskoro na smskovanie, vy ste chceli prísť hneď ráno na 10.00 a to sme už aj tak voľný termín nemali,,,platnosť kupónu je do 31.1.2018 ,,,pri zakúpení sa nedá predpokladať že Vás vieme objednať hneď na druhý deň ,,,ale samozrejme stornujeme kupón s pozdravom salón Christel

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore