Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Fotokniha s krúžkovou väzbou – od 12 až po 96 strán

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
katka krajciova

Dobry den, Prepacte, asi som prehliadla,alebo mi nieje jasne.., ak si objednam 24 stran, to znamena, ze sa mi do albumu zmesti 24 fotiek?jedna foto na jednu stranu?
Alebo sa daju na 1 stranu vlozit 2 fotky? dakujem, Katka :-)

IVA PRINT

Na stranu sa dá vložiť i viac fotografií. V programe na hornej lište v položke „OBRÁZKY“ v riadku „PRIDAŤ MIESTO NA OBRÁZKY NA STRÁNKU“ si pridáte ľubovolný počet obrázkov.
S pozdravom IVA PRINT

Andrea

Zdravím .. Mám otázočku – koľko voucher -ov je možné uplatniť na jedno poštovné ?

IVA PRINT

Jedno poštovné sa dá využiť na hoci aký počet voucherov.
S pozdravom IVA PRINT

Maria

Ked si objednam teraz tak mi to pride az po vianociach ? Akoze mne to nevadi len ci je to este aktualne tato akcia ..

Kristína Jankovičová

Dobry den,ak si zakupim voucher,viete mi povedat ci do Vianoc bude hotova moja objednavka?
 Vdaka

IVA PRINT

Objednávky do 11.12. budú spracované do Vianoc. Po tomto termíne to nie je zaručené.
IVA PRINT

Jana Ďurčíková Štubňová

Ako rychlo by mal prosim prist potvrdzujuci email o objednavke? Objednavku som urobila asi pred 10 min a zatial nic. Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jana,

vouchery Vám boli odoslané 9. 12. 2017 17:45, prosím skontrolujte si aj priečinok spam a reklamné priečinky. Všetky vaše objednávky nájdete aj po prihlásení na stránku v sekcii Moje nákupy.

Ivana

Objednávka od minulého týždňa, čakám potvrdzujúci mail…nič, písala som mail…odpoveď …nič… komunikácia hrozná.....teraz neviem či mi objednávka prešla . alebo nie…

IVA PRINT

Ak nedostanete potvrdzujúci e mail je možné, že Vaša objednávka nebola prijatá a v tomto prípade ani o Vás nevieme.
IVA PRINT

Denisa Némethyová

Dobry den, objednavku mam od 29.11.mail sa neda napisat a rada by som vedela kedy mi bude objednavka dodaná. Strasna komunikacia!!!

Jane Meňušová

dobrý deň nedá sa vám napísať mail a chcela by som vedieť kedy budem mať hotovu objednávku dakujem.

Katarína Juríková

prosim Vas, chcela by som ohodnotit vyhotovene objednavky od IVA PRINT, ale nech hladam akokolvek, neviem sa dopatrat moznosti pridat hodnotenie.
Inak info pre ostatnych zakaznikov a zaujemcov – MAXIMALNA spokojnost s vyrobou, ustretovostou aj pristupom tejto firmy. Vrelo odporucam!
katenka2

IVA PRINT

Dobrý deň,
ďakujeme za hodnotenie. Pridanie na stránku Zľavomatu nie je v našej kompetencii.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Katarína,

hodnotenie môžte pridať na základe meilu, ktorý vám po nákupe bol doručený o tom, ako ste boli spokojný s nákupom alebo sa prihlásite na svoj účet na zľavomate a v prečinku moje nákupy-uplatnené vouchery, je možné taktiež pridať hodnotenie.

Nadežda Töröková

Dobrý deň, teraz so odoslala objednávku na fotoknihu a zabudla som do nej uviesť číslo žakúpeného wouchera. Ako si ho možem uplatniť k už odoslanej objednávke?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Nadežda, kontaktujte prosím priamo partnera na info@myphotostory.eu alebo telefonicky +421 905 342 119.

IVA PRINT

Dobrý deň,
stačí ak ho napíšete na email info@myphotostory.eu. Doplníme ho do Vašej objednávky.
S pozdravom IVA PRINT

Majka

Dobry den, ja uz mam 3 fotoalbumy ..
Len ma tak napadlo ja si davam A5 96 stran ..
ak si urobim 96 stran tak kolko tam mozem mat fotiek 1)len jednu fotku na jednej strane a tym bude 96 fotiek na 96 stranach
Alebo 2) na 96 stranach moze byt ah viacej fotiek napriklad 2 fotky na strane cize 192 fotiek na 96 stranach ..

IVA PRINT

Dobrý deň,
na jednej strane môžete mať viac fotografií. záleí akú veľkosť fotografií chcete mať. Spravidla mavajú zákaznici aj 5, ale potom je fotografia malá.
S pozdravom IVA PRINT

Kacicka

Dobry den, prosim vas, pri variante A5 je mozne dat na jednu stranu 2 fotky? (myslim pod seba – vodorovne) Dakujem.

IVA PRINT

Môžete vložiť viac obrázkov, podľa toho akú veľkosť obrázku chcete. Záleži na Vás či vedľa seba, alebo pod sebou, alebo pootočené.
S pozdravom IVA PRINT

Katarína Rosičová

Dobry den, prosim vas, 12 stran znamena 12 listov alebo 6 listov? Nech si viem objednat spravne… Potrebujem cca 20 stran, vdaka

IVA PRINT

Dobrý večer,
jeden list má dve strany, takže 12 strán je 6 listov. Doporučujem Vám zakúpiť kupón na 24 strán a spraovať ich všetky.
S pozdravom IVA PRINT

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore