Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Skipasy do Snowlandu vo Valčianskej doline

4,7 / 5 SNOWLAND Valča  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
pavol chlebko

Dobrý deň,
Rád by som vedel prečo nestihnete Vašu ponuku zo Zlavomatu keď už nie je aktuálna a nemôžem si ju zakúpiť.
Ďakujem.

SNOWLAND

Dobrý deň, stíhať – nestihame😆a ponuku musí stiahnuť zlavomat. Pekný víkend

Ivka

Dobrý deň. Prosím Vás mala by som záujem o skipas pre dospelého. Ak by bol ešte k dispozícii, prosím kontaktujte ma: horniakova.iva­na@post@post.sk
Ďakujem pekne.

SNOWLAND

Dobrý deň, bohužiaľ už nebude možné zakúpiť si ho cez zľavomat, balíčky, ktoré sa už vypredali, nebudeme dopĺňať, ďakujeme za pochopenie

Peter Vojtas

Od kedy do kedy presne platia prenosne hodinove skipasy? Zacina to vzdy celou hodinou, alebo od prvého vstupu cez turniket a nasledujuca cela hodina ci ako?

SNOWLAND

prvou začatou minútou sa Vám ráta celá hodina, čiže ak začnete lyžovať o 10:20 a skončíte o 11:20, ráta sa Vám jedna hodina

Iva

Prosím Vás, prečo som nikde nenašla info, že skipas je potrebné uplatniť vždy na začiatku celej hodiny? Pani u ktorej som si včera vymieňala vouacher mi nepodala potrebné informácie ani napriek požiadaniu a tak som včera stratila 40 minút z hodiny a dnes 50, nakoľko som začala lyžovať 10:50, čo ma samozrejme veľmi mrzí…Myslím, že zákazník by to mal vopred vedieť, personál by mal na to upozorniť, nie reaguje na nejakého vulgárne nadávajúceho chlapa, ktory si za chrbtom personálu otvára chladničku a na výzvu, že si prosím informácie dostanem odpoveď nič sa nebojte. Ešte že vlekári sú tu veľmi milí a nápomocní…

SNOWLAND

ospravedlňujeme sa, že ste nebola v pokladni informovaná a veríme, že sa k nám rada vrátite :)

SNOWLAND

o hodiny ste neprišla, pretože po zistení s kompetentnou osobou sa Vám ráta jedna hodina od 10:50 do 11:50, ďakujeme

Vojtrch

Dobrý deň, platí detský skipas aj pre osoby s preukazom ZŤP?

SNOWLAND

nie, zťp zľava sa nedá kombinovať pri kúpe cez zľavomat, ďakujeme

Danka

Dobrý den, budu v nablizsej dobe v ponuke aj 8 hodinove skipasy pre dospelych? A daju sa hodiny rozdelit na 2 dni (2× po 4h.?), vdaka :))

SNOWLAND

Dobrý deň, limit 8-hodinových voucherov už vypršal, takže v ponuke už nebudú. Dajú sa však zakúpiť aj priamo v stredisku na pokladni, len za trochu vyššiu cenu. Hodiny je možné rozdeliť aj 8× po 1 hod. ďakujem

Katarina

Kupila som voucher. Co v pripade ze ho neminieme pre zle pocasie. Je mizne honpreniest do dalsieho roku?

SNOWLAND

nie je možné voucher preniesť do ďalšej sezóny, podmienky u nás sú veľmi dobre, máte možnosť ho využiť do konca marca

Kateřina Růžičková

Zdravím, nemůžu najít informaci do kolika jsou děti za dětskou cenu, syn je narozený 13.2. 2004, budeme tam v týdnu 10–15.2, takže chvíli bude mít 13 a pak 14, je ještě dítě?

SNOWLAND

áno, dieťa je až od 15 rokov a vrátane :), môžete si zakúpiť detský skipass

Zdenko forro

Prečo zasnezujete počas prevádzky? Ja si platím za lyžovačku a nie za umelý sneh do očí a tváre.

SNOWLAND

poveternostné podmienky sú také, že žiaľ musíme zasnežovať aj počas prevádzky, ďakujeme za pochopenie

Peter Hrubos

Kedy bude v opat ponuke detský 8 hodinový skipass?
Ďakujem za odpoveď

SNOWLAND

Dobrý deň za 10 min.

Danielle

Dobry den, da sa pri kupe skipasu cez zlavomat uplatnit aj zlava platna napr. Na Sphere kartu? Ak ano, ako? Ďakujem em

SNOWLAND

Dobrý deň, nie je možné využiť kartu Sphere už na zlavene listky.

Peter

Dobry den, ako realne funguje uplatnenie skipassu napr. 2× po 4 hodiny? Nahlasuje sa to na kase? Dakujem.

SNOWLAND

Dobrý deň, ako chcete vy aj 8× po hodine, netreba to nahlasovať.

Petra

Dobrý deň, platí tento voucher na večerné lyžovanie ?

SNOWLAND

Platia iba 8– hodinové ďakujem.

Renata

dá sa 8 hod. kupón uplatniť na 2× 4 hodiny a aj na večerné lyžovanie?

SNOWLAND

áno dá…

Patrícia

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať, či je v prípade potreby voucher možno vrátiť,príp. dokedy.
Ďakujem

SNOWLAND

Dobry deň, Voucher je možné vrátiť len zdravotných dôvodov, ktoré budú zdokladovane lekárskou správou. Ďakujem

Ladislav Letanovský

Kedže nesneži,zasne­žujete?

SNOWLAND

Samozrejme

Mária Masná

Dobrý deň, prosím Vás máte k dispozícii aj inštruktorov pre deti na lyžovanie? Dá sa voucher použiť aj na to? Ďakujem.

SNOWLAND

Dobrý večer áno inštruktorov mame k dispozícii, bohužiaľ žiaden Voucher nato neplatí. Pre bližšie info o lyziarskej škole volajte na tel. 0918 111 505

Luboš Čapliar

Dobrý deň,
Je cena na 5 hodín 17,90 Eur pre dospelú osobu?

SNOWLAND

Dobrý deň, na zlavomate áno.

Veronika

Dobry vecer, Este Raz Lebo sme sa nepochopili – Dokedy Bude Tato ponuka platna tu man zlavomate? Dokedy si Budem moct zakupit vouchery tu cez zlavomat? Bude to 2.1.2018 Este mozne? Dakujem

SNOWLAND

Dokym sa nevypreda stanovené množstvo voucherov, takze neviem Vám presne povedať. Kúpte si ich radšej skôr ako neskôr.

Veronika

Dobry den, viete mi povedat dokedy budem moct tieto Vouchery na zlavomate zakupit? Neviem najst nikde na stranke ci je tato ponuka do urciteho datumu, kedy zanikne..?? Dakujem vopred!!

SNOWLAND

Dobrý podvečer, vyzdvihnúť si ich môžete kedykoľvek počas sezóny. ďakujem

Zuzana

Dobrý deň, voucher platí aj počas soboty a nedele?
Ďakujem.

SNOWLAND

Áno

Ivka Martin Andrašik

Dobrý deň. Dočítala som sa, že 8 hodinový vouacher je možné využiť napr. 4× po 2 hodiny. Platí to aj v rámci viacerých dní? Ďakujem pekne.

SNOWLAND

áno samozrejme dá sa prenášať až počas 30 dní od výmeny vouchera za skipass v pokladni

Pepo Šoška

Pekný večer prajem,dcéra má 4 roky aj dva mesiace…potrebuje detský skipass,alebo je zadarmo?ďakujem…

SNOWLAND

Pekný deň, potrebujete detský skipass.

Silvia

Dobrý deň, po zakúpení voucheru je nejaká lehota dokedy ho treba ísť zameniť na pokladňu Snowlandu, alebo stačí až keď sa pôjde 1× na lyžovačku cca od toho 8.1.2018. Ďakujem

SNOWLAND

Dobrý deň, lehota na vyzdvihnutie nie je. Ak si ho vyzdvihnete 8.1. od vtedy je nastavená lehota 30 dní na prečerpanie hodín.

Martin

Dobrý deň je možné voucher kumulovat s inymi zlavami? Tu na zlavomate je aj ina ponuka, kde je k ubytovaniu 30% zlava na skipas v Snowlande. Da sa to kumulovat s tymto voucherom?
Dakujem

SNOWLAND

Dobrý deň, naše vouchery nie je možné komulovať s inými zľavami na portáli zľavomat. ďakujeme

Božena Pekárová

Dobrý deň syn má 15 rokov, treba mu už zakúpiť skipas pre dospelých, alebo stačí ešte detský? Ďakujem.

SNOWLAND

Dobrý Deň, skipas pre dospelých.

Maroš

Dorbý deň,termín 18–19.11.2017už máte otvorené stredisko ? je možné ísť ku Vám lyžovať ?
Ďakujem

SNOWLAND

Dobrý deň, veľmi radi by sme :), ale určite to nebude možné, predpokladáme najskôr od 15.12. v prípade vyhovujúcich poveternostných podmienok.

Monika

Dobry den, je mozne 8hodinovy skipas vyuzit napr. 4× po 2 hodiny? Dakujem.

SNOWLAND

Dobrý deň áno samozrejme.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore