Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Nádherný pobyt v hoteli PIERIS*** a wellness v Grand Hoteli Permon****

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,8 / 5
Hotel PIERIS*** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Adriana

Prosim vcera som zaplatila kreditkou pobyt a stale mi neprisiel voucher. Kedy mi pride na mail a ci sa da poslat voucher aj v darcekovom dizajne. Dakujem za skoru odpoved.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Kontaktujte nás prosím na podpora@zlavomat.sk alebo na +421 232 117 321.

Pekný deň.

Veronika

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je u vás strážené parkovisko (kamerový system a pod.) v prípade ak nie tak kde najbližšie je to možné. Od piatka do nedele mame u vás rezervovaný pobyt. Ďakujem

Hotel PIERIS***

Dobré deň pani Veronika,
parkovisko pred hotelom nie je strážené. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Marianna

Dobrý deň. Koľko by stál pobyt u Vás od štvrtka do nedele pre dve osoby a tri deti vo veku 10,7 a 5 rokov s izbou s balkonom. ďakujem za rýchlu odpoveď

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Marianna, cena voucherov platných na apartmán suite „mini“ standard/superior, v ktorom je možné pripraviť prístelku pre 2 deti (ubytovanie tretieho je možné len ak bude spať pri rodičoch na manželskej posteli) je 262€/2 noci a 132€/noc. Doplatok za dieťa vo veku 6–12 rokov je 21€/noc s večerou a 3€/noc s večerou za dieťa vo veku 2–6 rokov. Celková cena je 529,00€. Cena nezahŕňa daň z ubytovania 0,40€/osoba/noc. V prípade rezervácie Vás poprosíme o uvedenie konkrétneho termínu a zaslanie objednávky na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Jana Lásková

Dobrý deň,
mala by som záujem zakúpiť si pobyt na 3 dni (2 noci). Ak by sme mali záujem o 4 dni (3 noci) je možné kombinovať doplatenie za jednu noc s voucherom? A aká je cena za doplatenie jednej noci?
Ďakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Lásková, v prípade záujmu je možné vouchery kombinovať a pobyt si tak predĺžiť. Cena pobytu závisí od typu Vami zvolenej izby a služieb zahrnutých v cene voucherov.
V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Miriama

Dobrý deň. Objednala som si u Vás pobyt na dátum 12. – 13.6. 2018 s polpenziou. Kedže prihlásenie na hotel je po 15:00, dá sa prísť aj skôr a ísť od 13:00 na wellness do hotela Permon? A ešte by som sa chcela opýtať ako to bude s večerou,lebo večeru máme v cene. Ked budeme v hoteli Permon budeme mať večeru v cene aj tam ? Alebo to platí len pre hotel Pieris? …Ďakujem za odpoveď

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Miriama. V prípade, že chcete celodenný vstup do wellness v Grand hoteli Permon využiť v deň príchodu je možné si po 13-tej hodine na recepcii vyzdvihnúť ubytovacie preukazy. Kľúče od izby Vám budú odovzdané až po 15-tej hodine, resp. po návrate z wellness. Večere v cene voucheru nie je možné využiť v inom zariadení.
V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Lucia

Je volný termín od 25.5–26.5?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo hotel na rezervacie@hotelpieris.sk alebo +421 914 330 733, prípadne si môžete pozrieť ponuku našich online termínov.

Pekný deň.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Lucia,
v uvedenom termíne sú k dispozícii posledné 2-lôžkové izby Superior a apartmány Suite „mini“ Standard/Superior. V prípade rezervácie pobytu nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Eva

Dobry den, bola by moznost ubytovat sa v Suite „Mini“ Standard / Suite „Mini“ Superior v dnoch 18–20 maj?

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Eva,
v uvedenom termíne už žiaľ nemáme k dispozícii voľné izby.
V prípade záujmu o iný termín pobytu nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Jana Žitníková-Petríková

Dobrý den Prosím Vas našli by sa ešte nejaké voľne víkendy na jun? Vďaka

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Žitníková-Petríková,
kalendár dostupnosti izieb je k dispozícii priamo v našej ponuke. V prípade rezervácie ubytovania alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Gabriela Gombošová

Dobrý deň, chcela by som sa informovať či je možné zakúpiť si vstup do wellness hotela Permon bez ubytovania. Ďakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Gombošová, vstup do wellness Grand hotela Permon je možné si zakúpiť priamo na mieste, na balneorecepcii. V prípade rezervácie ubytovania alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

František Tupta

Dobrý deň. Objednal som si u Vás pobyt v jednopostelovej izbe pre dve osoby s raňajkami na 27–28.5. Chcem sa ale opýtať čo mi môžte ponúknuť ak by som chcel pribrať k sebe ešte jednu dospelú osobu a jedno 3 ročnedieťa. Ďakujem.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pán Tupta, v danom termíne by bolo možné rezervovať ešte jednu 1-lôžkovú izbu s prístelkou pre ďalšie 2 osoby. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Lenka

Dobrý deň,
Chcela by som sa spýtať koľko by stál pobyt pre 3 dospelé osoby na dve noci, resp. koľko by sa doplacalo za tretiu dospelú osobu na prístelke. Ďakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Lenka, pre 3 dospelé osoby by sme odporúčali ubytovanie v apartmáne Suite „Mini“ s možnosťou samostatnej prístelky. Doplatok za dosp. osobu a dieťa vo veku 12 a viac rokov na prístelke je 25€/noc+ 12€/večera. Vstup do wellness v Grand hoteli Permon**** je možné si dokúpiť priamo na mieste za cenu 20€/1× celodenný vstup.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Alena

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či máte voľný termín na pobyt s POLPENZIOU v Suite „Mini“ Standard / Suite „Mini“ Superior pre 2 osoby, 3 dni (2 noci) – 27. 4. – 29. 4. 2018 a či je možná prístelka pre 2 osoby – 14 a 22 ročné deti. Je potrebné objednať telefonicky alebo stačí online rezerváciou? Ďalej by som sa chcela informovať kedy začína nástup pobytu v piatok – hodina? …Ďakujem Vám veľmi pekne

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Alena, v uvedenom termíne 27.-29.04.2018 voľné apartmány Suite „Mini“ zatiaľ máme. V tomto type izby je možné pripraviť prístelku pre 2 deti vo veku okolo 12 rokov. Doplatok za dosp. osobu a dieťa vo veku 12 a viac rokov na prístelke je 25€/noc+ 12€/večera. Vstup do wellness v Grand hoteli Permon**** je možné si dokúpiť priamo na mieste za cenu 20€/1× celodenný vstup. Nástup na pobyt je po 15.00 a odubytovanie do 11.00 hod.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Eva

Dobrý deň, rada by som sa informovala či bude apartmán suite miny voľný v termíne 6–8.4.2018.Tiez má zaujíma,či je možnosť dať do apartmánu 2 postieľky. Ďakujem za odpoveď

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Eva,
v uvedenom termíne už žiaľ nemáme k dispozícii voľné izby. Pripraviť v apartmáne suite „mini“ dve detské postieľky by bolo možné. V prípade záujmu o iný termín pobytu nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Natalia

Zdeavim. Prosim pykne Presnu adresu do hotela. Dakujem pykne

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Natalia, adresa hotela Pieris*** je Pribylina 1336, 032 42.
V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Petra

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať – Je možný nástup od 05.05. do 07.05.?

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Petra, v uvedenom termíne 05.-07.05.2018 máme zatiaľ k dispozícii 1-lôžkové izby s prístelkou (voucher v hodnote 174€/2 noci) alebo apartmány Suite „mini“ (voucher v hodnote 262€/2 noci).
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Monika

Dobry den,
ako si pri online rezervacii pobytu mozem zvolit medzi izbou typu Standard a Superior? Mala by som zaujem o Superior. Dakujem pekne

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Monika,
dostupnosť konkrétneho typu izby je možné pred zakúpením voucheru preveriť telefonicky na čísle +421 914 33 07 33. Pri rezervácii požadovaný typ izby prosím uveďte do poznámky. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Petra Mostenicka

Dobry den, chcem sa opytat ci Vas hotel poziciava zupany? Dakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Mostenicka, župany sú hosťom k dispozícii na izbe bez akýchkoľvek doplatkov.
V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Peter Bačík

Dobrý večer.
Mám záujem o ubytovanie zo soboty na nedeľu (zo 17. na 18.3.) s polpenziou na 1 noc pre dve osoby v hoteli Pieris v dvojlôžkovej izbe. Platí sa za 10 ročné dieťa toľko ako za dospelého?

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pán Bačík, žiaľ v termíne 17.-18.03.2018 sme už v hoteli Pieris*** plne vypredaný. Ubytovanie by však bolo možné v Dependance Permoníku (voucher v hodnote 88€/noc/2 osoby). Doplatok za dieťa vo veku 6–12r. je 15€/noc.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Klaudia

Dobrý večer chcela by som sa spýtať či mate na dátum 13–14–15 april volne dve izby na 2 dni a 1 noc s pobytom ranajok

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Klaudia, v termíne 13.-15.04.2018 máme k dispozícii už len apartmány Suite „Mini“ (voucher v hodnote 132€/noc alebo 262€/2 noci) alebo poslednú 1-lôžkovú izbu s prístelkou (89€/noc alebo 174€/2 noci).
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Viera

Dobrý deň, v prípade nákupu cez zľavomat stojí pobyt vo Vašom hoteli napr. na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s polpenziou a vstupom do welness Permonu 246,–€ (po zľave). Je ešte možné kombinovať túto cenu s kupónom na 50%-nú zľavu, ktorá je aktuálne v časopise EMMA? Ak áno, je to časovo obmedzené? Ďakujem, Viera.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Viera, žiaľ uvedenú zľavu 50% nie je možné kombinovať s vouchermi zakúpenými na portáli zlavomat.sk.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Beráková

Dobrý večer chcela by som sa informovať či by bol voľný termín na 1 noc 2 dni pre 2 osoby v termíne 12.3.-13.3 2018 v hotely Pieris***?

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Beráková,
v uvedenom termíne zatiaľ voľné kapacity máme. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Miška Slivka

Dobrý večer chcela by som sa informovať či by bol voľný termín na 2 noci pre 2 osoby v niektorých dňoch z týchto termínov 27.4–5.5 ?
Pozerám,že vy máte dve ponuky na zlavomate jedno je ubytovanie v hoteli a jedno v tom Permoniku?
Ktoré by ste nám viac odporúčili?
Ďakujeem 🙂

Hotel PIERIS***

Dobrý deň z hotela Pieris, v uvedenom termíne zatiaľ máme k dispozícii voľné izby v hoteli Pieris aj v dependance Permoník. Odporúčame Vám ubytovanie v moderne zrekonštruovanom hoteli Pieris. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Andrejovska

Dobry den, skusala som on line vyplatit s rezervaciou terminu na 17–18.3 voucher suite s polopenziou za 132e, ale system bud nahodil moznost 16–17,alebo 17–18.3. Mate prosim Vas na 17–18.3 volny suite? Mame tri deti 1,5r, 5r a 7r.Dalej sa chcem uistit, ci tie poplatky za deti 2–6r 2e/noc a 6–12r 15e/noc zahrnaju ubytovanie, ranajky a vstup do Permonu. Dakujem. Andrejovska

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Andrejovská, žiaľ v termíne 17.-18.03.2018 sme už plne vypredaný. Ubytovanie by bolo možné rezervovať napr. v termíne 16.-17.03.2018. V cene doplatkov za deti 2–6r. 2€/noc a 6–12r. 15€/noc je zahrnuté ubytovanie, raňajky a vstupy do wellness Pieris, ako aj do wellness v Grand hoteli Permon.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Ivana

Dobrý deň, chcem sa spýtať na cenu za pobyt na 2 noci pre rodinu 2 dospelí a deti vo veku 5, 15 a 17 rokov,( možu byť aj 2 samostatné izby) a či je možnosť pobytu v dňoch od 2.4–4.4 2018. ďakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Ivana, v uvedenom termíne 02.-04.04.2018 zatiaľ k dispozícii voľné izby máme (všetky typy izieb).
Cena pobytu závisí od typu Vami vybraných izieb (174€/2 noci/1 lôžková s prístelkou alebo 198€/2 noci/2-lôžková izba resp. apartmány Suite „Mini“). Odporúčame zakúpiť aspoň jeden voucher na apartmán Suite „Mini“ (možnosť samostatnej prístelky pre dieťa). Doplatok za dieťa vo veku 2–6r. na prístelke je 2€/noc.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Ivana

Dobrý deň,
bol by možný pobyt pre dve osoby s 1 dieťaťom (5 rokov) v suite na dve noci v období 29.04.2018–01.05.52018 alebo 06.05.2018–08.05.2018.
Ďakujem
 Ivana

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Ivana,
v uvedených termínoch k dispozícii voľné apartmány suite „mini“ standard/superior s možnosťou prístelky pre dieťa zatiaľ máme. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Silvia Adamková

Dobrý deň prosím Vás kedy máte check in a check out ďakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Adamková,
nástup na pobyt je po 15:00 a odubytovanie do 11:00. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Erika

Dobry den, chcem sa spytat, ci mate volny termin 7.-9.2.2018 pre 2+2 osoby ( deti vo veku 11 a 5 rokov ) a aka by bolo konecna suma a co je v cene zahrnute.
Dakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Erika, v termíne 07.-09.03.2018 máme k dispozícii apartmány Suite „Mini“, v ktorých je možné pripraviť prístelku pre 2 deti vo veku okolo 12 rokov. Cena voucheru je 198€/raňajky/týž­deň/2 osoby alebo 262€/polpenzia/2 osoby. Doplatok za dieťa vo veku 6–12r. je 15€/noc+ 6€/večera a za dieťa 2–6r. 2€/noc+ 1€/večera.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Michaela Blanárová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či pri zakúpení pobytu – 2 osoby, 1 noc s raňajkami – 89€, je možné využiť vstup do wellness centra AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise v Hoteli PERMON**** nasledujúci deň po odubztovaní v hoteli Pieris***. Ďakujem za odpoveď.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Blanárová, celodenný vstup do wellness v Grand hoteli Permon si môžete v deň odchodu uplatniť aj po odubytovaní . V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Mgr. Michaela Blanárová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či pri zakúpení voucheru (pobyt pre dve osoby s raňajkami na jednu noc –89 € ) je možné využiť vstup do wellness centra AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise v Hoteli PERMON**** nasledujúci deň. ( po odubytovaní sa v hoteli Pieris ***) Ďakujem vopred za informáciu.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Blanárová,
celodenný vstup do wellness v Grand hoteli Permon si môžete v deň odchodu uplatniť aj po odubytovaní .
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Zuzana Novosádová

Dobrý deň, je možné pri pobyte s raňajkami dokúpiť na mieste večeru a za akú cenu? Ďakujem.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Novosádová,
večere si je možné dokúpiť za zvýhodnenú cenu 12€/dospelá osoba a dieťa nad 12r., 6€/dieťa od 6 do 12r. a 1€ od 2 do 6r. V prípade záujmu Vás poprosíme o objednávku vopred, najneskôr v deň príchodu do 16:00. Doplatok je potrebné uhradiť na recepcii. V prípade nižšieho počtu hostí si hotel vyhradzuje právo na podávanie obedov a večerí formou menu.
V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Jana Andrejovska

Dobry den, aky je postup, ak mame tri deti (1,5r, 5r a 7r.) Vsade uvadzate ze na jednej izbe mozno umiestnit na pristelku max 2deti. Aky teda voucher odporucate, resp. Alternqtivne moznosti. Dakujem. Andrejovska.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Andrejovská,
v apartmánoch suite „mini“ standard/superior je možné pripraviť prístelku pre 2 deti vo veku okolo 12 rokov. Ubytovanie tretieho dieťaťa je možné len v prípade, že bude spať pri rodičoch na manželskej posteli alebo v detskej postieľke. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Emília Židziková

Dobrý večer, mali by sme záujem o pobyt u Vás na jednu noc v termíne 26. – 27. 2 s raňajkami, sme dve dospelé osoby a jedno dieťa vo veku 12 rokov. Chcem sa opýtať aký kupón treba zakúpiť a čo by nás to stálo. Ďakujem za odpoveď

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Židziková, odporučili by sme Vám ubytovanie v apartmáne Suite „Mini“, v ktorom je možné pripraviť prístelku pre 2 deti vo veku okolo 12 rokov (voucher v hodnote 100€/1 noc/týždeň/2 osoby). Doplatok za dieťa vo veku 12 a viac rokov na prístelke je 25€/noc. Vstup do wellness v Grand hoteli Permon**** je možné si dokúpiť priamo na mieste za cenu 20€/1× celodenný vstup.
Pobyt sme Vám zatiaľ nerezervovali. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Ivana

Dobrý deň, chcem sa informovať na izbu pre 2 dospelých a dve deti ( 2 roky a 9 rokov) v termíne od 05.03.2018 do 10.03.2018 na dve noci/3 dni…dakujem pekne.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Ivana, žiaľ ubytovanie v apartmánoch Suite „Mini“, v ktorých je možné pripraviť prístelku pre 2 deti vo veku okolo 12 rokov, je možné už len na 1 noc v termínoch 04.-05.03. alebo 08.-09.03.2018.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

mária

dobrý deň chcela by som sa opýtať kupila som si u vás pobyt na jednu noc uz aj s termínom.O koľkej môžeme prisť ? a o koľkej máme odísť?

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Mária, nástup na pobyt je po 15.00 a odubytovanie do 11.00 hod.
Celodenný vstup do wellness v Grand hoteli Permon si môžete v deň odchodu uplatniť aj po odubytovaní . V prípade, že chcete daný vstup využiť v deň príchodu je možné si po 13-tej hodine na recepcii vyzdvihnúť ubytovacie preukazy. Kľúče od izby Vám budú odovzdané až po 15-tej hodine, resp. po návrate z wellness.
V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

maria

Dobry deň chcela by som sa opýtať koľko by vyšlo ubytovanie na jeden deň pre dve dospele osoby a 12 ročne dieťa ďakujem za odpoveď

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Mária, cena voucheru v apartmáne suite „mini“ standard/superior, v ktorom je možné pripraviť prístelku pre dieťa je 132€/1 noc vrátane polpenzie. Doplatok za dieťa vo veku 12 rokov je 37€/noc (vrátane večere, nezahŕňa celodenný vstup do wellness v Grand hoteli Permon v cene 20€). Doplatok za dieťa sa uhrádza priamo v hoteli. Celková cena na 1 noc je 190,20€. V uvedenej cene je započítaná aj daň z ubytovania 0,40€/osoba/noc. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Erika

Dobrý večer chcela by som sa opýtať koľko by nás to vyšlo sme 2dospeli 2deti na 2noci alebo 3noci …1dieta má 1r.druhe 6r. Ďakujem.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Erika, cena voucheru v apartmáne suite „mini“ standard/superior, v ktorom je možné pripraviť prístelku pre deti je 262€/2 noci a 132€/1 noc vrátane polpenzie. Doplatok za dieťa vo veku 6 rokov je 21€/noc (vrátane večere) a za dieťa vo veku 1 rok sa uhrádza len daň z ubytovania 0,40€/noc. Doplatok za deti sa uhrádza priamo v hoteli. Celková cena na 2 noci je 307,20€ a na 3 noci 461,80€. V uvedených cenách je započítaná aj daň z ubytovania 0,40€/osoba/noc. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Jana

Dobry den prosim Vas 15.2.-16.2. (1noc) Je volna nejaka izba pre 2 osoby? Chcela by som vyuzit ten voucher 100€ :) dakujem za odpoved

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Jana,
ďakujeme za Váš e-mail. V uvedenom termíne zatiaľ máme k dispozícii voľnú 2-lôžkovú izbu Superior. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Zuzana

Dobrý den,

Chcela by som sa informovať ohľadom vstupu do wellness pieris a permon pre 16 mesačne dieťa? Je vstup povolený?
Dakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Zuzana,
do časti SAUNA Paradise a do sáun Wellness Pieris je vstup deťom do 6 rokov zakázaný. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Alena

Dobrý deň chcem sa opýtať či máte voľnú jednolozkovu izbu na termín 16.2 –17.2.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Alena, v termíne 16.-17.02.2018 zatiaľ k dispozícii 1-lôžkovú izbu s prístelkou máme.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Martin Horváth

Dobry den, sme 2 manzelske pary. Nasli by sa prosim Vas 2 Suity Mini kedykolvek vo februari na 3 noci? Najlepsie cez tyzden. Dakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pán Horváth, ubytovanie v apartmánoch Suite „Mini“ by bolo zatiaľ možné na 3 noci/4 dni v nasledujúcich termínoch: 05.-08.02. alebo 25.-08.02.2018.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Pavla

Dobrý deň, mali by sme záujem o kúpu voucheru v termíne od 24.2 – 26.2. Chceli by sme sa ubytovat v Suite MINI, nakoľko budeme potrebovať prístelku pre nášho 3 a pol ročného syna. Viete mi prosím napísať, či sú tieto izby voľné? Vopred ďakujem. Pavla

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Pavla, žiaľ v termíne 24.-25.02.2018 sú už apartmány Suite „mini“ vypredané. Ubytovanie by bolo zatiaľ možné rezervovať napr. v termíne 25.-27.02.2018.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Slavo

Dobrý deň, chcel by som sa informovať, či máte volný apartmán Suite „Mini“ Standard/Superior v termíne od 03.2.-04.2.2018 a ktorý z týchto by bol vhodný pre 2 dospely a 2 deti (7,2) ďakujem za odpoveď.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pán Slavo, ospravedlňujeme sa za oneskorenú odpoveď. Žiaľ v termíne 03.-04.02.2018 sme boli plne vypredaný. V oboch typoch apartmánov Standard alebo Superior je možné pripraviť prístelku pre 2 deti vo veku okolo 12 rokov. Typ Standard nedisponuje balkónom, zatiaľ čo typ Superior balkón má.
V prípade záujmu o iný termín nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Erika

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či máte volný apartmán Suite „Mini“ Standard/Superior v termíne od 12.2.-14.2.2018. Vopred ďakujem za odpoveď.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Erika,
v uvedenom termíne už žiaľ nemáme k dispozícii voľné izby. V prípade záujmu o iný termín nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Boanka

Dobrý deň, mala by som záujem o kúpu tohto voucheru avšak sme tri. Zakúpili by sme si víkendový pobyt s polpenziou v suite mini, je možné dokúpiť prístelku taktiež s polpenziou? Ďakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Boanka,
v apartmánoch suite „mini“ standard/superior je možné pripraviť prístelku za doplatok na recepcii hotela. Poprosíme Vás, aby ste požiadavku na pripravenie prístelky uviedli pri rezervácii pobytu e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Milan Smik

Včera som si prostredníctvom zlavomatu zakupil kartou u vás pobyt 2 dni 1 noc –89 Eur-prosím vás prebiehla platba OK a je to platné ?30.1.2018

Zlavomat.sk

Dobrý deň Milan,

platba prebehla v poriadku, aj vouchery vám boli odoslané na email, stačí si len skontrolovať priečinok spam a reklamné priečinky.

Želám pekný deň.

Tomáš

Dobrý deň chcem sa spýtať do kedy si je potrebné zakúpiť voucher.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pán Tomáš,
vouchery je možné zakúpiť momentálne bez časového obmedzenia a uplatniť v termínoch do 15.7.2018 (okrem 29.3.-2.4.2018). Pred zakúpením Vám odporúčame si preveriť dostupnosť termínu, o ktorý budete mať záujem. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Viktória Radovičová

Pekný podvečer prajem. Chcela by som sa informovať, či máte volný apartmán Suite „Mini“ Standard/Superior 09.02.2018–10.02.2018 na jednu noc. Za odpoveď vopred ďakujem.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Radovičová, v termíne 09.-10.02.2018 máme k dispozícii posledný voľný apartmán Suite „Mini“. Pobyt sme Vám zatiaľ nerezervovali.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Eva

Dobrý večer, omylom som zadala zly datum..takze termin od 14.do 17 juna.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Eva, v uvedenom termíne 14.-17.06.2018 voľné apartmány Suite „Mini“ Standard/Superior zatiaľ máme. V tomto type izby je možné pripraviť prístelku pre 2 deti vo veku okolo 12 rokov.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Eva

Dobrý večer, chcem sa informovat či ešte máte voľne izby: suite/superior prip.standard pre 4 rodiny s detmi v termine od 14.do 27.júna. A ci sa do jednej suite izby zmestia 2 dospelí, 8 ročné a 16 ročné dieťa. Ďakujem

Terézia Kolcunová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či máte voľný termín v dňoch 2.2.- 4.2. alebo od 9.2. –11.2., mala by som záujem o pobyt s POLPENZIOU v dvojlôžkovej izbe
2 osoby, 3 dni (2 noci). Vopred Vám ďakujem za odpoveď.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Kolcunová, ubytovanie by bolo možné rezervovať už len v termíne 09.-10.02.2018 v a­partmáne Suite „Mini“.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Verešová Mariá

Dobrý večer, chcem sa opýtať na cenu keby išla len jedna osoba do jednolôžkovej izby s raňajkami, pobyt 2 noci. Je to možné?
Ďakujem za odpoveď.
Verešová

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Verešová, každý voucher je platný pre 2 osoby. V prípade obsadenia izby len 1 osobou sa cena voucheru nemení (89€/1 noc alebo 174€/2 noci).
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Andrea Slobodová

Dobry den prajem mate este prosim volny apartman pre 2 osoby s polpenziou na 3 dni a 2 noci na termin od 25.2.2018 do 27.2.2018? Za info vopred dakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Slobodová,
v uvedenom termíne máme k dispozícii apartmány suite „mini“ standard. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Denisa Novacikova

Dobrý deň mali by sme záujem o pobyt v hoteli PiERIS na 3 dni (2 noci), 2 osoby plus 8 ročne dieťa.Pobyt s POLPENZIOU v dvojlôžkovej izbe v termine od 2.3 do 4.3 alebo niekedy v marci cez vikend volny termin .Dakujem veľmi pekne

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Nováčiková,
v 2-lôžkovej izbe nie je možné pripraviť prístelku pre dieťa. Prístelka je možná len v apartmáne suite „mini“ standard/superior. 2.-4.3.2018 sú voľné už len posledné apartmány. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Simona Zapletalová

Dobrý den, chtěli bychom se zeptat zda máte volný pokoj v termínu 15, – 16, 2, 2018 Pobyt s RAŇAJKAMI v Suite „Mini“ Standard alebo Superior / dvojlôžkovej izbe. Děkuji za odpověď. S pozdravem Zapletalová

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Zapletalová,
v uvedenom termíne už žiaľ nemáme k dispozícii voľné izby.
V prípade záujmu o iný termín pobytu nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Simona Belova

Dobry vecer.Chcem sa opytat je volne miesto od 24.2 do 25.2 2018? Za tych 89e? Dvaja dospely a dieta ma 3roky plati teda ta cena? A ak by sme chceli od 22.2 do 25.2.2018 aka by bola cena so vsetkym?

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Belová,
cena 89€ platí pre voucher na 1-lôžkovú izbu s prístelkou. V prípade ubytovania s dieťaťom Vám odporúčame si zakúpiť voucher platný na apartmán suite „mini“ standard/superior, v ktorom je možné pripraviť prístelku. Doplatok za dieťa sa uhrádza až v hoteli. V termíne 24.-25.2.2018 sú voľné posledné apartmány suite „mini“ standard/superior (iné typy izieb už voľné nie sú). Na 3 noci (22.-25.2.2018) už žiaľ k dispozícii voľné nemáme. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Mariana

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či máte voľné tento víkend 26.1. – 28.1., príp. 25.1. – 27.1.2018 (dve noci), dve dospelé osoby, jedno dieťa do 6 rokov. Ďakujem.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Mariana, žiaľ počas víkendu 26.-28.01.2018 sme už plne obsadený. Ubytovanie by bolo možné rezervovať na 1 noc v termíne 25.-26.01.2018.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Edo

Dobry den, chcel by som sa spytat na casy check-in a check-out. Dakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pán Edo, nástup na pobyt je po 15.00 a odubytovanie do 11.00 hod.
Celodenný vstup do wellness v Grand hoteli Permon si môžete v deň odchodu uplatniť aj po odubytovaní . V prípade, že chcete daný vstup využiť v deň príchodu je možné si po 13-tej hodine na recepcii vyzdvihnúť ubytovacie preukazy. Kľúče od izby Vám budú odovzdané až po 15-tej hodine, resp. po návrate z wellness.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Anna Žabková

Dobrý deň chceli by sme sa vás opýtať či by sa vo vašom hoteli bolo možné ubytovať v termíne od 2.2 do 4.2. cez zľavový portál. Sme štyria dospelí. Ďakujem za odpoveď a prajeme pekný deň.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Žabková,
v uvedenom termíne už žiaľ nemáme k dispozícii voľné izby. V prípade záujmu o iný termín nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Monika Kucharčíková

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či máte ešte voľné miesto na termín 16.2–18.2 na 3 dni (2noci) pre dve osoby. Ďakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Kucharčíková, žiaľ v termíne 17.-18.02.2018 sme už plne vypredaný. Ubytovanie by bolo možné rezervovať na 1 noc 16.-17.02.2018. V prí­pade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Katarina

Dobry den prosim vas mate volny termin 22–24.2. Dvaja dospeli dve deti(6,11) polpenzia a vstup do bazena mozem vas poprosit o cenu?

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Katarína,
v uvedenom termíne už žiaľ nemáme k dispozícii voľné izby. V prípade záujmu o iný termín pobytu nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Maja

dobrý deň, chcem sa opýtať, či platnosť kupónu nedeľa- piatok znamená, že sa ubytujem v piatok a v sobotu odchádzam preč. Dakujem za odpoveď

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Maja,
voucher je možné využiť v dňoch nedeľa (rozumie sa ako deň príchodu) až piatok (rozumie sa ako deň odchodu). Na noc piatok – sobota a na noc sobota – nedeľa voucher nie je možné uplatniť. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Danka Kovacikova

Dobrý deň chcela by som sa opýtať,či máte ešte voľný nejaký termín na welnes pobyt pre dvoch s dvojpostelov ak áno aký by to bol v termíne od 15.1.dakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Kováčiková, v uvedenom termíne zatiaľ 2-lôžkové izby k dispozícii máme. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Betka

Dobrý deň chcem sa opýtať či máte voľnú jednolozkovu izbu 17.-18.2
A či na každej izbe je kúpeľňa

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Betka,
v uvedenom termíne už žiaľ nemáme k dispozícii voľné 1-lôžkové izby. Izba disponuje vlastnou kúpeľňou. V prípade rezervácie iného termínu alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Telelakova

Dobry vecer,mali by sme zaujem o pobyt vo vasom hoteli na 3 dni (2 noci) 2 dospely a 2 deti vo veku 4 a 6 rokov.aku izbu nam odporucate zarezervovat si?dakujem za spatnu informaciu.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Telelaková,
prístelku pre deti je možné pripraviť len v apartmáne suite „mini“ standard/superior. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Marcela Vidová

Dobrý večer, chcem sa spýtať či je voľný termín a možnosť ubytovania sa v termíne od 10. 1.do 13.1.2018, na 3 noci s polpenziou pre 2osoby plus dieťa do 2r., alebo sú pobyty len na 2noci. Ak áno aká by tam bola cena. ?ďakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Vidová, v termíne 10.-13.01.2018 máme k dispozícií zatiaľ voľné apartmány Suite „Mini“ (voucher v hodnote 262€/2 noci a 132€/1 noc) alebo 2-lôžkovú izbu Superior (246€/2 noci a 124€/1 noc). Dieťa do 2 rokov je zadarmo, dopláca len daň z ubytovania 0,40€/noc. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Tomáš Vittek

Dobry den chcem sa spytat ci mate volne izby v termine 13–14.01.2018 pre 4 osoby. Dakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pán Vittek,
v uvedenom termíne už žiaľ nemáme k dispozícii voľné izby. V prípade záujmu o iný termín nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Michaela

Dobrý deň, nachádza sa v hoteli aj detský kútik? Ďakujem.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Michaela,
v hoteli Pieris*** sa detský kútik nenachádza. Ubytovaní hostia môžu využiť detský kútik v Grand hoteli Permon****.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Jana

Dobrý deň,,,chcela by som sa informovať na dostupnosť apartmánu Suite „Mini“ v období 21–23.2 2018.
Ďakujem za odpoveď

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Jana,
v uvedenom termíne zatiaľ voľné apartmány suite „mini“ máme. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Erika Kozolkova

Dobrý večer,chcela by som vedieť,kde sa dá najbližšie lyžovať,keby some boli ubytovaní u vás.Dakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Kozolková,
lyžiarske vleky sa nachádzajú priamo na Podbanskom. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Romana Papánková

Dobrý deň dnes som vám bankovým prevodom poslala peniaze na účet,voucher mi ešte neprišiel, smiem sa spýtať dalo by sa vyžiť voucher na dátum 2.2.2018–3.2.? máme balíček za 89€

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Papánková, v uvedenom termíne 02.-03.02.2018 k dis­pozícii voľné 1-lôžkové izby s prístelkou máme.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Veronika

Dobrý deň,
chceme si kúpiť voucher, len mám otázku je nás totiž viac. 7× dospelé osoby a 1dieťa (4mes). Dalo by sa to nejako kombinovať?

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Veronika, každý voucher je platný pre 2 osoby. K dispozícii sú aj apartmány Suite „Mini“, v ktorých je možné pripraviť samostatnú prístelku pre dospelú osobu. Doplatok za osobu na prístelke je 25€/noc. V cene prístelky sú zahrnuté raňajky a wellness Pieris.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Andrea

Dobry vecer, mame rezerváciu z 8–9.1.2018 a chceli by sme prist 7.1.2018 mate voľný termín na toho 7.1.? ˇdakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Andrea, v termíne 07.-08.01.2018 k dis­pozícii voľné izby máme.
V prípade záujmu o pobyt v danom termíne nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Darina Zajíčková

.Dobrý deň,
prosím o informáciu ceny na Veľkonočný pobyt od 29. 3. 2018, resp. 30. 3. 2018 do 2. 4. 2018 pre dve dospelé osoby s polpenziou.
Ďakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Zajíčková, žiaľ počas veľkonočných prázdnin 29.03.-02.04.2018 nie je možné využiť akciu na portáli zlavomat.sk.
V prípade záujmu o pobyt v danom termíne nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Lenka Meszarosova

Dobrý deň mela ných otázku ohľadne ubytovaní u vás. kolik stojí pobyt pre 2osoby a jedno 11.lete dite s polopenzi na 3dny a 2noci od 19.1. do 21.1.2018?
a jeste jedna otázka jak ďaleko se nachazi hotel permon kde ma byt wellnes celodenni zdarma u vás. dekuji

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Meszarosova,
cena voucheru s polpenziou na 2 noci v apartmáne suite „mini“ standard/superior s možnosťou prístelky pre dieťa je 262€. Doplatok za dieťa vo veku 11 rokov je 21€/noc (vrátane večere). Grand hotel Permon**** je od nás vzdialený 1,2 km. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Natália

Dobrý deň mala by som záujem o ubytovanie v jednolôžkovej posteli a chcem sa opýtať či máte voľno buď od 5–7. januára alebo 15–17. januára. Ďakujem za odpoveď.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Natália, v termíne 15.-17.01.2018 k dis­pozícii 1-lôžkove izby s prístelkou máme.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Lucia Telgarska

Dobrý deň
Mala by som záujem o pobyt na dve noci pre dve osoby.v ponuke je voucher za 198e,ktorý zahŕňa vstup do wellness Permon pre každú osobu 2× ak som to dobre pochopila.
Existuje aj varianta na dve noci u vás s iba jedným vstupom pre 2 osoby do hotela Permon?
Dakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Telgarská, žiaľ uvedený typ variantu nie je dostupný. Každý voucher zahŕňa počet vstupov na základe dĺžky pobytu (1noc/ 1× celodenný vstup a 2noci/2× celodenný vstup do wellness pre 2 osoby).
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Lukáš Gajdoš

Dobrý deň, zakúpil som si voucher na balíček 2 dni (1 noc), 2 osoby · Pobyt s RAŇAJKAMI v jednoposteľovej izbe . Ponuka na Zlavomate zahŕňa 1× celodenný vstup do wellness centra AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise v Hoteli PERMON**** pre 2 osoby+Neobmedzený wellness v Hoteli PIERIS. Po obdržaní rezervácie e mailom v texte Voucher zahŕňa: … je iba wellness v Hoteli Permon a na wellness v Hoteli Pieris už je vystavený len cenník . mohli by ste mi to ozrejmiť ? Ďakujem .

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pán Gajdoš,
wellness Pieris je ubytovaným hosťom bezplatne k dispozícii. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Dominik Pilár

Dobrý deň,
je možné pri zakúpení voucheru „2 dni (1 noc), 2 osoby · Pobyt s POLPENZIOU v dvojlôžkovej izbe“ v deň odchodu využiť celodenný vstup do wellness centra AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise v Hoteli PERMON**** ?

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pán Pilár, celodenný vstup do wellness v Grand hoteli Permon si môžete v deň odchodu uplatniť po odubytovaní z hotela. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Adriana

Dobrý deň,
Prosím Vás, máte ešte voľné ubytovanie na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby v Suite „Mini“ Standard alebo Superior / dvojlôžková izba na termín 3. – 5. januára 2018 ?
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Adriana, žiaľ v termíne 02.-05.01.2018 sme už plne vypredaný.
V prípade záujmu o iný termín pobytu alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Iveta Pappová

Dobrý večer, chem sa spýtať, či by bola voľná ešte jednas dvojlôžlové izba na termín 27.12 – 28.12.017,teda na dva ni, alebo 29.12 – 29.12.2017…bola bz som potešená. Vďaka.
Iveta Pappová

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Pappová, ubytovanie v 2-lôžkovej izbe by bolo zatiaľ možné v termíne 28.-29.12.2017.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Jana

Dobrý večer, chcela by som sa informovať, či máte ešte voľné izby v termíne od 2.1. do 7.1.2018 na dve noci s polpenziou pre rodinu 2 dospelí a 2 deti ( 11 a 17 rokov). Ďakujem. S pozdravom Jana.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Jana, v termíne 5.-7.1.2018 sú voľné posledné 2 jednolôžkové izby s prístelkou. V termíne 2.-5.1.2018 je hotel plne obsadený. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Simona

Dobrý deň chcela by som sa opytat či v tom baličku za 174 eur je v cene aj wellnes mimo hotela? ďakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Simona,
voucher zahŕňa aj wellness v Grand Hoteli Permon****. V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Jana

Chcem sa ešte spytať, či doplatok za pristelku možem zaplatiť na mieste alebo ho treba doratat ku kuponu?

Hotel PIERIS***

Dobrý deň, všetky doplatky je potrebné uhradiť na recepcii hotela pri nástupe.

Jana

Dobry deň. Chcela by som sa spytať. Mam zaujem o pobyt za 198eur. Sme ale 3 dospele osoby tak by sme potrebovali pristelku
Pobyt chcem dat rodine pod stromček, ale ešte neviem v akom termine by sme išli. Možem termin nahlasiť aj neskor? Počas jarnych prazdnin je welnes od 10:00? Jarne prazdniny podla vasho regionu?

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Jana, voucher v hodnote 198€/2 osoby/2 noci je platný aj na apartmán Suite „Mini“, v ktorom je možné pripraviť samostatnú prístelku pre 3. dospelú osobu. Doplatok za osobu na prístelke je 25€/noc. Večeru a vstup do wellness v Grand hoteli Permon je možné si dokúpiť priamo na mieste. Rezerváciu pobytu odporúčame urobiť čo najskôr. Otváracia doba wellness centier je aktualizovaná priebežne na oficiálnej web stránke.
V prípade rezervácie nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Erika Opavská Rafaelová

Dobry den,

poprosim o info, ako postupovat, ak by sme si radi zakupili vouchery..nas je vsak 5 osob /5 dospelých /radi by sme 3 izby . mam zaujem o pobyt 3dni 2 noci s polpenziou. je mozne dokupit aj den naviac ?? a co by stal teda pobyt celkom. dakujem pekne .

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Opavská Rafaelová, v prípade zakúpenia viacerých voucherov je možné pobyt predĺžiť. Cena pobytu závisí od typu izby, o ktorú by ste mali záujem. K dispozícii máme aj apartmány Suite „Mini“, v ktorých je možné pripraviť prístelku pre 3. dospelú osobu. Doplatok za osobu na prístelke je 25€/noc. Večeru a vstup do wellness v Grand hoteli Permon je možné si dokúpiť priamo na mieste.
V prípade rezervácie alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Marta Rumanova

Dobry den, chcem sa spytat, ci mate volne 18.12.17 na jednu noc. Dakujem.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Rumanova, žiaľ v termíne 17.-25.12.2017 je hotel z dôvodu vianočných sviatkov zatvorený.
V prípade záujmu o iný termín pobytu nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Miroslava Ilčíková

Dobrý večer.Chcela by som sa opýtať či máte nejaký voĺný termín na 5.1 až 7.1 2018 pre 2 dospelých a 2 deti vo veku 8 a 16 rokov.Chcela by so vedieť aj celkovú cenu pobytu.Ďakujem.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Ilčíková, pre rodinku s deťmi odporúčame ubytovanie v apartmáne Suite „Mini“, v ktorom je možné pripraviť prístelku pre 2 deti vo veku okolo 12 rokov. Pobyt v tomto type izby by bolo možné rezervovať od 06.01.2018. Cena voucheru je 262€/2 noci/polpenzia. Doplatok za dieťa vo veku 6–12r. je 15€/noc/raňajky. Doplatok za dieťa nad 12 rokov na prístelke je 25€/noc. Večeru a vstup do wellness v Grand hoteli Permon je možné si dokúpiť priamo na mieste.
V prípade rezervácie nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Lukáš

Dobrý deň chcem sa spýtať či cez silvestra máte voľné ubytovanie pre dve osoby od 29.12.2017 do 2.1 .2018 a ak áno aká by bola cena pobytu dakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pán Lukáš, vouchery žiaľ na pobyt v tomto termíne nie je možné využiť. V prípade doplňujúcich otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

zdenka

dobrý deň máte ešte niečo volné v termíne 5–8.+, dakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Zdenka, v termíne 5.-8.1.2018 sú ešte voľné 1-lôžkové izby s prístelkou. V prípade rezervácie nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Lydia Yoon Kovacova

Dobry den .chcem zakupit tento voucher pre rodicov ktori maju malickeho psicka do 2kg. Je moznost zobrat psika so sebou? Dakujem

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Yoon Kováčová, žiaľ ubytovanie so psíkom možné nie je. V prípade rezervácie nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Tomas

Dobrý deň… Chcem sa spýtať dokedy bude táto akcia v ponuke, mam záujem ju zakúpiť ale až koncom decembra resp začiatkom januara… Bude ešte ponuke? Ďakujem.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pán Tomas, akciu bude možné zakúpiť až do polky júna.
V prípade rezervácie nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Ester

Dobrý deň, píšem Vám ohľadom termínu 2.-1.1.2018 … chcela by som sa
spýtať, či by bolo možné uplatniť na tento termín aj tento druh voucheru
, ktorý je v ponuke : 1× ubytovanie s raňajkami pre 2 osoby – ubytovanie
v jednoposteľovej izbe (po rozložení je posteľ vhodná aj pre 2 osoby)
1× celodenný vstup do wellness centra AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise v
Hoteli PERMON**** pre 2 osoby
A este by som chcela opytat ze 89€ zahrna vsetko pre 2 osoby? To by bola konečná cena ci +poplatok?
dakujem za odpoved.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Ester, v uvedenom termíne 01.-02.01.2018 k dis­pozícii voľné 1-lôžkové izby s prístelkou máme. Služby zahrnuté v cene sú platné pre 2 osoby/1 noc. V cene nie je zahrnutá daň z ubytovania 0,40€/osoba/noc.
V prípade rezervácie nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Ester

Dobry den, cena voucheru zahrna vsetko pre 2 osoby za 89€? 2 dni/1 noc?

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Ester, v cene voucheru sú zahrnuté služby (ubytovanie, raňajky a 1× celodenný vstup do wellness centra AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise v Hoteli PERMON****) platné pre 2 osoby.
V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok alebo rezervácie nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Lenka Danišovičová

Dobrý deň, dnes som Vám písala ohľadom termínu 10.-11.2.2018 … chcela by som sa spýtať, či by bolo možné uplatniť na tento termín aj tento druh voucheru , ktorý je v ponuke :
1× ubytovanie s raňajkami pre 2 osoby – ubytovanie v jednoposteľovej izbe (po rozložení je posteľ vhodná aj pre 2 osoby)

1× celodenný vstup do wellness centra AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise v Hoteli PERMON**** pre 2 osoby

dakujem za odpoved.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Danišovičová, v uvedenom termíne zatiaľ máme voľné aj 1-lôžkové izby s prístelkou. V prípade rezervácie nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Lenka Danišovičová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či by bol voľný termín na 10.-11.02.2018 (dva d ni/ jedna noc – pre dve osoby a dieta si doplatime..) dakujem veľmi pekne, ak ano, tak objednam si kupon a cislo kuponu vam zaslem. dakujeme

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Danišovičová,
v uvedenom termíne zatiaľ k dispozícii voľné apartmány suite „mini“ standard/superior s možnosťou prístelky máme. V prípade rezervácie nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Daniela Šaušová

Dobrý deň.
Ja by som sa chcela opýtať, či sa deti (6 a 8 ročné) ku voucherom s polpenziou doplácajú tiež 15€/na deň alebo sa ešte k tomu prirátava cena za večeru pre ne.
Vopred ďakujem za odpoveď.
Pekný deň.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Šaušová, doplatok za dieťa vo veku 6–12r. je 15€ / noc (ubytovanie, raňajky a 1× celodenný vstup do AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise v Hoteli PERMON**** na noc pobytu) . Večeru je možné si dokúpiť za 6€.
V prípade záujmu o pobyt alebo overenie voľných kapacít nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Evka

Dobrý den,nachadza sa v hoteli Pieris detsky kutik?

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Evka, v hoteli Pieris*** sa detský kútik nenachádza. K dispozícii majú naši hostia možnosť využiť detský kútik v Grand hoteli Permon****.
V prípade záujmu o pobyt alebo overenie voľných kapacít nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Michaela

Dobrý deň!
Prosím Vás môžem si zakúpiť viacero kupónov a tým si predĺžiť pobyt?
Ďakujem veľmi pekne.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Michaela, v prípade záujmu o predĺženie pobytu je možné si zakúpiť viacero voucherov.
V prípade záujmu o pobyt alebo overenie voľných kapacít nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Michaela

Dobrý večer! Prosím Vás v cene voucheru sú vstupy do wellness hotela PIERIS a do wellness centra AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise v Hoteli PERMON****. Tieto vstupy sú aj vrátane saún?Ďakujem veľmi pekne.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Michaela,
vstupy do wellness hotela PIERIS a do wellness centra AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise v Hoteli PERMON**** zahŕňajú aj sauny.
V prípade záujmu o pobyt nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Dominika Kubeková

Dobrý deň mali by sme záujem o pobyt v hoteli PiERIS na 3 dni (2 noci), 2 osoby · Pobyt s POLPENZIOU v dvojlôžkovej izbe.
Len by sme chceli vedieť ako to je s termíny na január 2018. Chceli by sme to napr. od 3. alebo 4. januára – 5. /6. januára. Dalo by sa niekedy v tomto termíne rezervovať pobyt?
ďakujem za odpoveď.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Kubeková, ubytovanie v 2-lôžovej izbe by bolo zatiaľ možné v termínoch 01.-03.01. alebo 04.-06.01.2018.
V prípade záujmu o pobyt nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Jana

Dobrý den prosím vás chcela by som si zakupit voucher za tých 132EUR ale chcela by som to ako darček darovať dá sa to zakúpit aj bez udania priameho dátumu pobytu ? že by sa až potom obdarovaný dohodol o presnom dátume pobytu. Dakujem Jana

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Jana, platnosť Vami uvedeného voucheru v hodnote 132€ je v termíne 01.01.-15.07.2018. Od­porúčame po zakúpení voucheru urobiť rezerváciu čo najskôr ako je to možné.
V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Nina Mičíková

Dobrý deň, prosím Vás mala by som záujem o pobyt v termíne od 26.1. – 28.1.2018 v Suite mini Standard/Superior. Máte ešte voľné?
Tiež by som sa chcela opýtať na ten vstup do wellnes PERMON. Je možné opustiť počas dňa wellness aj na dlhšie ako 1 hodinu, prípadne viackrát? Pozerala som podobný pobyt u Vás na stránke PIERIS POHODA, ktorý stojí približne rovnako, a tam je vstup do wellness PERMON neobmedzený. Ďakujem, Nina

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Mičíková, v uvedenom termíne 26.01.-28.01.2018 zatiaľ k dispozícii apartmány Suite „mini“ máme. V cene pobytu je zahrnutý 1× resp. 2× celodenný vstup do wellness centra v Grand hoteli Permon****, ktorý je možné prerušiť raz max. na 60 min.
V prípade záujmu o pobyt nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

daniela

2 dni (1 noc), 2 osoby · Pobyt s POLPENZIOU v Suite „Mini“ Standard / Suite „Mini“ Superior
Obdobie 1. 1. – 15. 7. 2018 – prosím aká by bola konečná cena na tento pobyt s dvomi 4-ročnými deťmi? Je pobyt platný aj cez víkend? Ďakujem pekne za odpoveď

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Daniela, voucher v hodnote 132€ je platný aj počas víkendových termínov. Doplatok za dieťa vo veku 2–6 rokov je 2€/noc. K cene pobytu sa dopláca ešte daň z ubytovania 0,40€/osoba/noc.
V prípade záujmu o pobyt nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Alena

cena pobytu by bola 100e?

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Alena, voucher v hodnote 100€ je možné využiť len počas pracovných dní (nedeľa- piatok). Tento typ voucheru je platný pre apartmán Suite "Mini"Standar­d/Superior resp. 2-lôžkovú izbu.
V prípade záujmu o pobyt nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

alena

dobrý deň chcem sa opýtať voucher na dvojložkovú izbu aj cez víkend už nieje v ponuke mali by sme zaujem z 24.11–25.11 alebo čo by ste mi ponúkli vopred ďakujem za odpoveď.

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Alena,
v termíne 24.-25.11.2017 máme k dispozícii už len apartmán Suite „mini“.
V prípade záujmu o pobyt nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

marian gazi

bol by možný pobyt pre dve osoby na 5 noci ?? a s plnou stravou ?

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pán Gazi,
zakúpením viacerých voucherov je možné si pobyt predĺžiť. V prípade záujmu je možné si doobjednať aj plnú stravu.
V prípade rezervácie nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Hana Hrubšová

Dobrý deň,

bol by možný pobyt pre dve osoby s raňajkami v suite na dve noci v období medzi vianočnými sviatkami, napr. od 26.12. do 28.12.2017 alebo od 27.12. do 29.12.2017 za­kúpením dvoch voucherov alebo by bol v tomto období možný len pobyt na 1 noc, t.j. od 27.12. do 28.12.2017?
vopred veľmi pekne ďakujem za odpoved

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Hrubšová, v termíne 26.-28.12.2017 máme k dispozícii voľný posledný apartmán Suite „Mini“ (voucher v hodnote 100€/1 noc alebo 198€/2 noci). V prípade záujmu o pobyt nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Hana Hrubšová

Dobrý deň,

v cene voucheru je celodenný vstup do wellnes hotela Permon. Je v cene vstup do všetkých častí tohto wellnes hotela Permon?

Hotel PIERIS***

Dobrý deň pani Hrubšová, v cene voucheru je celodenný vstup do wellness centra AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise v Hoteli PERMON**** (všetky 3 časti wellness komplexu). V prípade záujmu o pobyt nás neváhajte kontaktovať e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. S pozdravom a prianím pekného dňa. Kolektív hotela Pieris***

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore