Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Oddychový wellness pobyt v Hoteli Jánošík****

4,2 / 5 Hotel JÁNOŠÍK**** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Emili

Prosím vás máte voľné v termíne 1.11.2018 do 4.11.2018 2 dospelé osoby a dieťa 3 roky a dieťa 6 rokov.Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Emili,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít na Vami vybraný termín sa môžete informovať priamo v hoteli na tel. čísle +421 44 55 22 721, alebo e-mailom na recepcia@hoteljanosik.sk.

Prajem Vám krásny deň.

Silvia Bubelínyová

Dobrý deň,, máte ešte volnú izbu pre 2 osoby v termíne 27.-31.8.2018? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Silvia,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít na tento termín je potrebné kontaktovať priamo hotel na tel. čísle +421 44 55 22 721, alebo e-mailom recepcia@hoteljanosik.sk.

Prajem pekný deň.

Kristína Horňáková

Dobrý deň. Ak by som si chcela zakúpiť kupón do tomboly, viete mi o tom poslať nejaké doklady pre výhercu do budúceho týždňa?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Kristína,

ohľadne otázky tomboly Vám vieme ponúknuť darčekové balenie voucheru, ktoré si viete navoliť v Košíku po kliknutí na „Kupujem to ako darček“. Tento luxusný obal voucheru v cene 2,99€ Vám vieme doručiť do 5 pracovných dní. V opačnom prípade, po kúpe vouchera bez darčekového balenia, Vám bude voucher zaslaný na e-mail z ktorého si ho môžete stiahnuť a vytlačiť.

Prajem pekný deň.

Vladimíra

Dobrý deň,
rada by som sa chcela informovať chceli by sme zakúpiť 2 pobyty 4dni/3 noci v období od 10.9.-14.9.2018 ak by bol volný tento termín bolo by možné získať jednu izbu dvojposteľovú a jednu s manželskou postelou?Za odpoveď ďakujem a prajem pekný deň.S pozdravom Vladimíra Vallová

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo hotel na recepcia@hoteljanosik.sk alebo +421 445 522 721.

Pekný deň.

Zdenko Pavelka

Dobry den, uhradil som 28.5.2018 pobyt v hotely Janosik LM (3 dni/2 noci) pre dve osoby v cene 129.- E. Poprosim o zaslanie kuponu na pobyt na adresu:
zdeno.pavelka@gmail.com
Prevodny prikaz bol uhradeny z uctu Svetlana Pavelkova, variabilny symbol: 6983171750.
dakujem Pavelka

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Kontaktujte nás prosím na podpora@zlavomat.sk alebo na +421 232 117 321.

Pekný deň.

Nikola

Dobrý deň,chcem sa spýtať aká by bola cena wellnessu na cely deň ? Keďže v cene voucheru je iba dve hodiny.Ďakujem za odpoved.

Martin

Dobrý deň,
termín 16.3–18.3.2018 izbu pre dvoch s manzelskou postelou??? mate volne

Monika Hromadkova

Dobry deň,
Chcela by som sa informovať, či máte ešte voľnu izbu v termíne od 8.3.-11.3.? A ci sa zmestime do dvojpostelovej 2 dospelí, 1dieta 5rocne a 1 dieta 4mesacne. Ďakujem za odpoveď.
S pozdravom Monika

Nikola Rybecká

Dobrý deň prajem,

chcem sa spýtať dokedy najneskôr sa dá zakúpiť tento voucher?

Ďakujem, Nikola

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

akcia trvá do 20. 12. 2018, avšak je možné, že vouchery sa vypredajú ak skôr a ponuka bude stiahnutá skôr, preto odporúčame kúpiť čím skôr.

Želám pekný deň.

Dana

dobrý den, máte volný pokoj na velikonoce na tři noci? od pátku 30. 3. do pondělí 2.4? děkuji

Hotel JÁNOŠÍK****

Dobrý deň, počas veľkonočných sviatkov kupon nie je možné uplatniť. Budú v ponuke špeciálne pobytové balíky na Veľkú noc, ktoré sú aktuálne v štádiu prípravy. Ďakujeme.

Július Varga

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať či je možné dokúpiť si ešte jednu noc k balíku 4/3 noci ak áno koľko by to stálo. Ďakujem

Hotel JÁNOŠÍK****

Dobrý deň prajem pán Varga. Doplatok za noc navyše je 75,– EUR s raňajkami. Ďakujeme.

Ivana

Dobrý večer, chcela by som sa informovať, ci by bola mozna aj 3 posteľová izba, pripadne pristelka, ale pre dospelú osobu. A koľko by to vyšlo. Ďakujem :-)

Hotel JÁNOŠÍK****

Dobrý deň Ivana, v dvojpostelovej izbe je možnosť prístelky. Pre dospelú osobu ju však moc neodporúčame. Cena je 20,– EUR / noc + doplatok za večeru 10,– EUR / noc. Prajeme príjemný deň, Zuzana

Peťa

Dobrý deň,
rada by som sa informovala, či máte voľnú izbu v termíne 8 – 10 december 2017. Máme záujem o izbu 2+1 dieťa do 12 rokov.
Chcela by som sa ešte informovať či v prípade izby s prístelkou sú nejaké ďalšie poplatky.
Ako uvádzate príplatok za dieťa do 12 rokov je 20 eur/noc. Zahŕňa to aj vstup do bazéna, resp. welnesu?
Ďakujem. S pozdravom Peťa

Hotel JÁNOŠÍK****

Dobrý deň Peťa, áno termín je ešte dostupný. Presne tak ako uvádzate, doplatok za dieťa do 12 rokov je 20 EUR za noc. Rozúčtovanie tejto ceny je nasledovné: 5,– EUR / večera + 15,– EUR prístelka = 20,– EUR. Vstup do wellness centra nie je v cene zahrnutý. Doplatok je 5,– EUR za dieťa do 11,99 roka. Ďakujeme a prajeme Vám príjemný deň. Zuzana

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore