Hotel JÁNOŠÍK****

Liptovský Mikuláš, Jánošíkovo nábrežie 1

„Ubytovanie v poriadku, čisto, prijemne. Wellness super. Lokalita super – autom sa dostanete všade za pár minút – napr. Demänovské jaskyne“ — Martina, Pred 9 mesiacmi

„Ubytovanie v poriadku, čisto, prijemne. Wellness super. Lokalita super – autom sa dostanete všade za pár minút – napr. Demänovské jaskyne“ — Martina, Pred 9 mesiacmi

O nás

Hotel Jánošík**** svojou ideálnou polohou ponúka širokú paletu možností pre šport a zároveň oddych v každom ročnom období! Leží v srdci Slovenska na Liptove známom predovšetkým nádhernou prírodou a prírodnými útvarmi, ktoré ocenia všetci vyznávači turistiky.

Zaujímavosti v okolí

Ukázať ďalšie zaujímavosti Zobraziť na mape
Hotel JÁNOŠÍK****
Jánošíkovo nábrežie 1, Liptovský Mikuláš, 03101 (zobraziť na mape)

Hotel JÁNOŠÍK****

Jánošíkovo nábrežie 1, Liptovský Mikuláš

Zobraziť na mape
Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí
Vezmite deti, máme kútik!
Wellness
Vnútorný bazén
Vlastná reštaurácia
Domáci miláčikovia: po dohode s recepciou
Mapa pobočiek

Hodnotenie podniku

Anonym

Vsetko, sluzby, strava…

Zdenko

welnes a kvalita stravy

vsetko sa nam pacilo, prideme znovu

Dalibor

V hotelu Janošík jezdíváme 2 krát za rok už několik let. Mohu říci, že služby v hotelu trochu váznou než minulý rok. Komunikace na recepci a obsluha je velice příjemná a ochotná. Jídlo v hotelu Janošík snídaně jsou nadmíru dostačující, velký výběr jídla. U ovoce je trochu skromné, mléko na kakao není teplé. To jsou detaily. Večeře v takovém hotelu jsou skromné, ale dobré. Výběr ze 3 jídel. Velká škoda, že 4* hotel nepoužívá Gastronomii, nebo švédské stoly na večeři. Ubytovaní na hotelu je pěkné, ale oproti minulého roku nenajdete župan, který chcete použít do wellnes. Ve wellnes je to pořád stejné, obsluha je znuděná, nehlídá na 100% bazén kdyby se někdo topil. Vstup do páry je čím dám více agresivnější. Personál mohl stým něco udělat. Moc ten wellnes nevyužívám, protože chodíme do Tatralandia. Celkový dojem spokojený, určitě se vrátíme, ale pořád tento hotel má mouchy, které se musí doladit.

Málo ovoce při snídaní, večeře jsou slabší. Chybí mi švédské stoly při večeři. Na pokoji není župan a ve wellnes agresivní pára a personál neochotný. Myslím si, že za tak vysokou cenu za ubytování mohly být trochu lepší služby.