Hotel JÁNOŠÍK****

Liptovský Mikuláš, Jánošíkovo nábrežie 1

„Vyborné jedlo, dobrá poloha, wellnes sa nám páčil. Personál bol milý, izby luxusne zariadené. Odporúčam.“ — Zuzana, Pred 5 mesiacmi

„Vyborné jedlo, dobrá poloha, wellnes sa nám páčil. Personál bol milý, izby luxusne zariadené. Odporúčam.“ — Zuzana, Pred 5 mesiacmi

O nás

Hotel Jánošík**** svojou ideálnou polohou ponúka širokú paletu možností pre šport a zároveň oddych v každom ročnom období! Leží v srdci Slovenska na Liptove známom predovšetkým nádhernou prírodou a prírodnými útvarmi, ktoré ocenia všetci vyznávači turistiky.

Výlety v okolí

Ukázať ďalšie výlety Zobraziť na mape
Hotel JÁNOŠÍK****
Jánošíkovo nábrežie 1, Liptovský Mikuláš, 031 01 (zobraziť na mape)

Hotel JÁNOŠÍK****

Jánošíkovo nábrežie 1, Liptovský Mikuláš

Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Wi-Fi zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí
Vezmite deti, máme kútik!
Vnútorný bazén
Vlastná reštaurácia
Domáce zvieratá: po dohode s recepciou
Lyžiareň
Sauna
Vírivka
V blízkosti vody alebo kúpaliska
V blízkosti aquaparku
V blízkosti zjazdovky

Hodnotenie podniku

4,2/5 (439 hodnotenie)
Jiri

Všechno bylo super. Za danou cenu naprosto perfektní. Všechno čisté, s ničím nebyl problém, personál na úrovni. Wellness jsme měli prakticky jen pro sebe, občas s pár dalšími lidmi. Pokud by byl plný, jak se píše v některých recenzích, asi bychom si ho tak moc neužili. Jídlo velmi chutné, jak na snídani, tak večeři. Večeře byla připravena i docela rychle na naše přání. 4 hvězdičky si hotel určitě zaslouží.

Jen takové maličkosti. TV na pokoji je stará a hraje opravdu špatně. Ve wellness není žádné mýdlo ani šampon.

Ještě doplním, ale to se netýká hotelu samotného, že pokud plánujete si brát skibus do Jasné nebo Tatralandie, je třeba být na zastávce o několik minut dříve a na autobus dávat pozor! Několikrát autobus odjel ze zastávky o pár minut dříve a jednou jen zastavil za jiným autobusem a rozjel se hned dál, i přesto, že jasně viděl skupinu asi 15 lyžařů na ní. To stejné pak další autobus předvedl na další zastávce směr Jasná. Ani jeden autobus nebyl plný a v obou případech na řidiče lyžaři mávali. Vypadá to, že řidiči těchto skibusů se v tom doslova vyžívají. Odjedou si své a doma si pak asi napíšou číslo, kolika lidem zkazili den.

Nora

Nakoľko je tento hotel našim obľúbeným hotelom na Liptove, sme tam spokojní a radi sa tam vraciame. Sú tam veľmi dobré raňajky, super wellness, ústretové a milé chyžné aj recepčné. Ubytovanie je pohodlné a príjemné. Výhľad na Váh a okolie tiež.

Sú tam drobnosti, ktoré sme už dávnejšie spomínali skoro pri každom hodnotení, ale vedenie hotela asi tieto hodnotenia nečíta, preto sa asi ani kritikou hostí nezaoberá, hoci ide o kozmetické úpravy, ktoré by zlepšili kvalitu toho 4 hviezdičkového hotela. Napr..že údržba sa nestará dostatočne o zariadenie izieb, ktoré treba občas pozrieť v akom stave sa nachádza, alebo vypínanie kúrenia aj na 3 až 4 hodiny denne aj v noci v zime pri teplote –5 stupňov.

Zuzana

Vyborné jedlo, dobrá poloha, wellnes sa nám páčil. Personál bol milý, izby luxusne zariadené. Odporúčam.

Nemám čo vytknúť.