Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Celodenný zájazd do Osvienčimu a Krakowa

4,1 / 5 STARTRIP s. r. o. Krakov - Poľsko

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Rabia Özkan

Odkial presne sa z BA odchadza ?

STARTRIP s. r. o.

pokyny zasielame klientom 7 dní pred termínom zájazdu

Timea

Dobry den, budete mat v ponuke aj neskorsie terminy po 27.?

STARTRIP s. r. o.

nové termíny budú v marci 2019

Sisa Jánska

Dobry den, rada by som sa informovala, kedy je priblizne odchod z BA do Polska? Pisete len, ze v skorych rannych hodinach.

Za odpoved dakujem

STARTRIP s. r. o.

pokyny zasielame 7 dní pred termínom . Odchod je cca o 3,30 hod ráno

Mária

Zdravím,prečo nie je nastúpne miesto aj napr. Zc,Zh?

STARTRIP s. r. o.

V každom termíne mame inú trasu zájazdu

emilia cernicka

POPRAD JE ASI VYPREDANY VSAK

STARTRIP s. r. o.

žiaľ áno

Kveta Zálehová

Dobry den
Mala by som zaujem z nastupneho miesta z Kosic ale je to uz vypredane. Chcem sa opytat ci v budicnosti este bude takato ponuka. Dakujem

STARTRIP s. r. o.

najbližší termín s odchodom z Košíc je 20.10.2018

Adrián

Zdravim, prosim Vas, viete mi povedat, ci sa planuje zajazd aj v novembri tohto roku?

STARTRIP s. r. o.

žiaľ neplánujeme

Meliska Szaboova

Zdravím. je 3.9 a ideme 8.9 , kedy dostaneme pokyny k zájazdu ????

STARTRIP s. r. o.

kontaktujte prosím ck za účelom doposlania pokynov zajazdy@startrip.sk

Veronika

Dobrý deň,
zaujímalo by ma prečo z ponuky zmizol zájazd na 29.9. s nástupným mestom Banská Bystrica. Tento termín je už vypredaný? Respektíve je nejaká možnosť si ho ešte zakúpiť?

STARTRIP s. r. o.

termín je vypredaný, preto Vám ho už neponúka

Meliska Szaboova

v Osviencime je prehliadka celého Osvienčimu? aj Birkenau?

STARTRIP s. r. o.

áno je prehliadka oboch táborov

Anita

Dobry den chcela by som sa opytat ci sa to plati hned po rezervacii alebo az v den zajazdu ? Dakujem

STARTRIP s. r. o.

Platí sa pri rezervacii

Dominika Novotná

Dobrý deň, dnes som zakúpila vouchery (2) na tento zájazd. Ale na mail mi nič neprišlo, nenašla som to ani v spame alebo reklamách. Vouchery som si stiahla do mobilu z aplikácie, ale som znepokojená, pretože nemám žiadne pokyny. Ak by sa to dalo nejako znova zaslať, bola by som rada. Môj mail: dnovotna228@gmail.com

STARTRIP s. r. o.

ohľadne doposlania zľavových kuponov prosím kontaktujte zľavomat

Marianna Dziaková

Dobrý deň, ak by som to chcela zrušiť, 14 dni po podpise zmluvy, aké su tam podmienky?

Za skorú odpoveď vopred ďakujem
S pozdravom
 MDz

STARTRIP s. r. o.

Kontaktujte prosím Ck

Miroslava Vrždiaková

Dobrý deň chcela by som sa spýtať či je ešte jedno miesto voľné do Krakowa na 2.6.2018 ak áno dá sa platiť aj na mieste nástupu z Trnavy

STARTRIP s. r. o.

dobrý deň kontaktujte prosím CK zajazdy@startrip.sk resp. telef 0911 594464

Miroslava Vrždiaková

Dobrý deň máme u Vás objednaný jednodňový poznávací zájazd do Osvienčimu – Krakow a chcem sa spýtať či je ešte jedno miesto voľné na 2.6.2018

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Na našej stránke už tento termín dostupný nemáme. Skúste skontaktovať priamo CK.

Pekný deň.

Peta

Dobrý deň,
objednala som 2 vouchery,no napísala som tam 2× svoje meno. Dá sa potom do prihlásenia (po tých 48h) dať to 2.meno iné? Lebo jeden voucher som kúpila pre mamu,ale neoznacila som,že to kupujem ako darček. Dúfam,že s tým nebude problém. Vďaka

STARTRIP s. r. o.

Môžete zmeniť meno cestujúceho

Vladimír

Dobrý deň.O koľkej je odchod zo Zvolena 9.6

STARTRIP s. r. o.

pokyny zasielame 7 dní pred termínom zájazdu. Odchod je cca o 4 hod

Eva Cicha

Ak bude odchod z Kosic , mam zaujem :)

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

V ponuke je aj odchod z Košíc.

Pekný deň.

JANKA

DOBRY DEN PLANUJETE ESTE ODCHOD Z KOSIC V MESIACI JUN JUL AUGUST 2018 DAKUJEM

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Momentálne máme k dispozícii len varianty, ktoré vidíte na našej stránke.

Pekný deň.

Zdenka Budinská

Dobry den vidim, ze nastupne miesto Poprad uz je vypredane, no mam o to zaujem. Nenaslo by sa este jedno volne miesto? :) dakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň kontaktujte prosím ck , môžu Vás zaradiť ako náhradníka zajazdy@startrip.sk

Martina Andrejcova

Dobrý večer,chcela by som sa opýtať mám záujem o celodenný výlet do Osvienčimu pochádzam z Humeneho je nástup aj tu v Humennom malá by som zaujem o 3 lístky na obdobia 7mesiaca keby ste organizovali.Ďa­kujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deń z východného Slovenska máme nástupné miesta Košice, Prešov, Levoča, Poprad. V prípade záujmu o iné nástupné miesto sa prosím kontaktujte v CK zajazdy@startrip.sk

Lenka

Dobry den;mame objednany zajazd a rada by som vedela ;ci sa daju vstupy platit eurami alebo treba si zamenit polske peniaze ;dakujem Lenka

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň klientov informujeme v pokynoch k zajazdu

Eva Tirkošová

Dobrýdeň!
Kupovala som od Vás zájazd na 2 osoby do Osviedčin-Krakow na 21,04. ale zatial na mailovú adresu mi nedošlo nič..malo ísť autobus s Nitri..Dík za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

na váš email vám bol odoslaný voucher, len si prosím skontrolujte aj reklamné priečinky a spam. Na vouchery nájdete informácie ako postupovať ďalej. Ak vám neprišli pokyny je potrebné kontaktovať priamo CK.

Želám pekný deň.

Maja

Dobrý deň,
celodenný výlet do Osvienčimu 19.5.2018 – na kedy je naplánovaný odchod z Prešova a potom následný príchod? A sú ešte voľné miesta na tento termín? Ďakujem.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň miesta sú ešte voľné. pokyny zasielame 7 dní pred termínom, odchod z Prešova bude cca o 4 hod ráno

Adriána

Dobry den chcem sa opytať ci robite aj dvojdnove vylety s prespanim ,dakujem ..Adriána

STARTRIP s.r.o.

pekný dobrý deň áno samozrejme máme v ponuke veľké množstvo viacdňových zájazdov

Gabriela Jursová

Dobry den, som Vam pisala mail a volala a nezdvihate alebo ste nedostupny. Chcela som objednat vylet a chcela by som viac info.

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň kontaktovať nás telefonicky je možné pondelok – piatok v čase od 9–16 hod.

samantha

Dobry, chcem sa opytat kedy je naplanovany odchod z Popradu a navrat, dna 14.04?

STARTRIP s.r.o.

Pokyny posielame 7dni pred odchodom. Odchod bude cca 6 hod

Lea

Zdravím, chcem sa spýtať kedy bude odchod z Košíc a predpokladaný návrat z termínu dňa 14.4.

STARTRIP s.r.o.

odchod z Košíc je plánovaný na cca 3,30 hod. návrat cca o 23 hod

Natália

Dobrý večer chcela by som sa informovať či je možný zájazd z nástupom v Trenčíne v júnovom termíne… ďakujem

STARTRIP s.r.o.

2.6. je možný nástup aj v Trenčíne

Peter Sekera

Dobrý deň,

ku komentáru z dňa 8.3 a Vašej odpovedi pridávam, že stále tam je problém, pretože tu je uvedená trasa „Celodenný zájazd do Osvienčimu a Krakowa — Trasa: Bratislava, Trnava, Piešťany, Žilina“ a vo formulári chýba Trnava a namiesto nej tam je Trenčín ako nástupné miesto. Ako mám prosím postupovať?
Ďakujem pekne.

STARTRIP s.r.o.

Urobte prosím registráciu je to v poriadku

Nikola Vaňková

Dobry den
Zakupila som si zajazd na 12.5. 2018.urobila som vsetko podla pokynov,a z Adria travel mi prisiel email na uhradu sumy 29,90€
Viete mi povedat co to znamena?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň ohľadne registrácie kontaktujte prosím ck zajazdy@startrip.sk

Peter

Dobrý deň,

dnes 8.3.2018 som si zakúpil tento zájazd pre 2 osoby na 2.6.2018 ale v registračnom formulári Vám tento termín chýba. Snažil som sa Vás kontaktovať aj viackrát telefonicky no bez úspechu. Preto píšem sem, ako mám prosím postupovať? Ďakujem.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň registráciu je možné urobiť bez problémov na 2.6.2018

Maky

Dobry vecer, chcem sa opytat ci je mozne nastupit s Trnavy 14.4.2018?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň žiaľ odchod z Trnavy nie je možný 14.4.. realizované budú len uvedené trasy v uvedených termínoch

Patricia

Dobrý deň, chcem sa spýtať či je vstup do Oswiemčinu nejako vekovo ohraničený pre deti

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň,nie je ohraničený vek detí

Lenka

Dobry den, prosim Vas, nedavno mi ukazovalo odchody z Nitry, a teraz ani jeden zajazd s odchodom z Nr, su zrusene alebo vypredane? Dakujem za odpoved, Lenka

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň termíny sú vypredané. skúste kontaktovať ck zajazdy@startrip.sk ohľadne plánovaných pridaných termínov

Natália

Dobrý deň, chcela som sa opýtať či do Osvienčimu budú aj nejaké termíny z Trenčína?
Ďakujem pekne, prajem pekný deň

STARTRIP s.r.o.

Z Trenčína je možné cestovať 12.5.

Lenka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako je to s odborným sprievodcom v Osvienčime. Mňa konkrétne zaujíma termin 14.4. odchod Košice. Bude ten sprievodca rozprávať buď po slovensky alebo česky? Je to už vopred dohodnuté? Alebo sa to rieši až po príchode? Ďakujem za odpoveď.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň rezervácia je na slovensky resp. česky hovoriaceho sprievodcu

Eva Malchová

Dobry chcem zaplatit ponuku zajazd z rk a nechtiac ked som objednavala som namiesto 8 miest tukla 9 chcem uz zaplatit mozem dat iba sumu nizsiu ci ako mam zmenit objednavku

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň je možné urobiť novú objednávku na 8 miest

Mária

Dobry den kolko prosim tam trva cesta s BA? Su nejake zastavky a kolko stoji eate vstupne prosim priamo na mieste

STARTRIP s.r.o.

Cesta trvá cca 6 hod. Každé 3 hod robíme zastávku. Vstupenka do osviencimu stojí cca 35 pln

Jan Kaplan

Dobrý deň! Mala by som záujem o termín 28.4.2018 – Osvienčim, nástupné miesto Zvolen. Sú voľné ešte dve miesta? O koľkej je predpokladaný odchod.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň, v termíne 28.4. sú ešte voľné miesta. Odchod je cca 4,30 hod

Eva Malchová

Dobry na 28.4 je este kolko miest z ruzomberka chceli by sme ist10ti

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň momentálne máme voľné miesta v tomto termíne

Lenka

Dobry den, planujete prosim Vas vylety aj v maji? Dakujem. LENKA

STARTRIP s.r.o.

informujte sa prosím v CK zajazdy@startrip.sk

Michaela

Dobrý deň,

ako to je s tými miestenkami? Keď chceme ísť na výlet s priateľom a sedieť vedľa seba, musíme si kúpiť miestenky? Cena 5 € je len za jednu cestu, a teda na celý výlet to je 10 €/osoba? Ďakujem.

STARTRIP s.r.o.

miestenka slúži na prednostný výber sedadla v autobuse. Platí sa jeden krát na zájazd

Ľuboš Matuška

Dobrý deˇm prajem,,,
Chcel by som sa spýtať na zájazd do Osvienčimu dňa 21.4. s odchodom autobusu z Bánoviec nad Bebravou , koľko miest je voľných.

STARTRIP s.r.o.

Dobrý ohľadne prosím kontaktujte ck zajazdy@startrip.sk

Kristína Žáčková

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na termín ktorý je z Bratislavy dňa 7.4 (sobota) kedy je cca odhadovaný odchod do Poľska a príchod na Slovensko ?

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň odchod je cca o 3,30 a príchod cca 23 hod.

michal

zdravím je potrebny aj cestovny pas či stači iba občiansky preukaz ?

STARTRIP s.r.o.

Postačuje občiansky preukaz

Zuzana

Dobrý deň chcem sa opýtať či je v cene zahrnuté vstupné do tábora Osvienčim? Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

nie v cene nie je vstupenka do osvienčimu

Peter

Dobrý deň,

chcem sa opýtať, či neplánujete nástupné miesta z Humenného. Ďakujem.

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň kontaktujte priamo CK s požiadavkou 0911594464, zajazdy@startrip.sk

JANKA

DOBRY DEN 14.4.2018 MATE ODCHOD Z KOSIC CHCEM SA OPYTAT O KOLKEJ HODINE JE ODCHOD A PRICHOD PRIBLIZNE A NASTUPUJE SA KDE NA AUTOBUSOVEJ STANICI ?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň pokyny zasielame 7 dní pred terminom. Odchod je cca o 7 hod. a návrat cca o 21 hod

Michal Rajtek

Dobrý deň chcem sa opýtať či sú alebo budú ponuky aj z nástupom zo Žiliny?
Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

zo ZA je možné cestovať 21.4.2018

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore