Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Romantický pobyt s privátnym wellness na brehu Domaše

4,5 / 5 Garden Hotel Domaša Zemplín (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Meggie

Dobrý deň, chcem sa opýtať či máte ešte voľný termín od 31.3 do 1.4 ? Ďakujem za odpoveď

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň Áno v tomto termíne máme ešte voľné kapacity.S poz­dravom

Robert Kostár

Dobrý Večer chcem sa opýtať či nemáte niečo volné od 26.2 pre 2 osoby na 2 noci. Ďakujem

Garden Hotel Domaša

Dobrý večer prajeme,
áno v uvedenom termíne sú ešte dostupné kapacity.
Poprosíme Vás aby ste nás ohľadom rezervácie kontaktovali na: recepcia@hoteldomasa.sk
S pozdravom recepcia

Michaela Štarmachová

Dobry deň chcela by som sa opýtať ci mate este niečo volne zo 17 ho na 18 ho.2? Pre 2 osoby?

Garden Hotel Domaša

Dobrý večer prajeme,
ľutujeme ale v uvedenom termíne sú naše kapacity plne obsadené. Ďakujeme za pochopenie.
S pozdravom recepcia

Jitka Eleková

Dobrý deň, chcem sa opýtať či je ešte voĺný termín od 30.3 do 2.4. ?Ďakujem za odpoveď.

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň,

v danný termín máme ešte voľné kapacity.
S pozdravom

Mato

Dobry den prajem…mal by som vazny zaujem vyuzit vas pobyt aj sluzby v termine od 14 –15.1…su este volne nejake izby a ci je na izbach aj nejaka tv…? Lebo na vid foto nebolo vidiet…dakujem

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň,
samozrejme izba obsahuje Tv…čo sa týka voľného termínu ktorý mesiac máte na mysli?
S pozdravom

Ivana

Dobrý deň, ak máme deti vo veku 2r. a 5r., kolko by sme platili za pobyt na jednu noc? Ďakujem.

Garden Hotel Domaša

Dobrý večer prajeme,
za deti vo veku do 5 rokov bez nároku na služby sa neplatí žiaden príplatok. Ak by ste chceli pre to staršie dieťa prístelku a polpenziu, doplatok je 25€.
S pozdravom recepcia

Martina

Dobry den prajem, ak chcem ist na pobyt sama s 2detmi…teda 1dospela osoba, 1dieta 10rokov a 1dieta 6rokov..aka bude prosim cena pre nas?…dakujem

Garden Hotel Domaša

Dobrý večer prajeme,
doplatok k balíčku by bol 25€/1noc.
S pozdravom

Dena

Dobry den chcem sa opytat ci mate vonlne 2izby na 31.3–2.4 ?

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň prajeme,
áno v uvedenom termíne ešte máme dostupné kapacity. S pozdravom

Katka

Dobrý deň, chcem sa opýtať či viete prispôsobiť večeru, ktorá je v cene pobytu aj vegetariánom? Ďakujem

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň, samozrejme vieme vyhovieť aj vegetariánom. S pozdravom

Simona

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ohľadom ponuky „Romantický pobyt s privátnym wellness na brehu Domaše“ a konkrétne sa zaujímam o wellness. Je napísané, že v cene balíčku je zahrnutý 1× vstup na 60 minút do privátneho wellness no nieje mi jasné či to je pre 2 osoby alebo 1 osobu. Ďakujem vopred za odpoveď.

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň,
vstup do wellnessu je pre dve osoby.
S pozdravom

Michal Dolinic

Dobrý deň rad by som sa informoval o voľných ubytovacích kapacít… Jedna sa mi o termín 12 až 14.01.2018 jedna izba pre dve osoby…
Dakujem

Garden Hotel Domaša

Dobrý večer, v tomto termíne máme ešte voľné ubytovacie kapacity
Ďakujeme

Eva

Dobry den chcem sa opytat da sa u vas uplatnit zlava z benefitplus karty? Dakujem

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň, takúto kartu nepoznáme a neakceptujeme. S pozdravom

Štefánia Hrebeňaková

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, že či k Vašej ponuke platí iba jednorázový vstup na wellness, za každý další už musíme platiť? dakujem za odpoved

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň, áno v balíčku máte zaplatený 1× vstup pri 3-dňovom pobyte a 2× vstup pri 4-dňovom pobyte. Ďalšie vstupy si viete doplatiť priamo na mieste po dohode s recepciou.
Prajeme pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore