Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

5-dňový zájazd na Azúrové pobrežie – Nice, Cannes a Saint Tropez

4,1 / 5 STARTRIP s. r. o. Francúzsko

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Lenka Ondrušková

Dobrý deň, chcela som sa informovať aký je názov hotela, kde sa bude bývať a či je ešte voľný termin 5.9–9.9 ?

STARTRIP s. r. o.

dobrý deň prosím kontaktujte CK

Lucia

Ak cestujem so sestrou, ktorá nemala ešte 18 rokov, aký doklad pre vstup do krajiny prípadne pre vašu cestovku potrebujem? Ďakujem

STARTRIP s. r. o.

je potrebný písomný súhlas rodičov, resp. zákonného zástupcu

Lenka

Dobrý deň chcem sa spýtať či je autobus vybavený elektrickou zásuvkou . Či si môžem počas cesty dobijat telefón

STARTRIP s. r. o.

autobus nemá elektrické zásuvky

Slávka

Dobrý deň dá sa zájazd nejak rezervovať za menšiu sumu? Dá sa vyplatiť aj inak ako kartou?

STARTRIP s. r. o.

cenu zájazdu nie je možné znížiť

Radoslav Ďuračka

Dobrý deň, chcel by som sa informovať, či sú ešte 2 voľné miesta v termíne od 5.-9.9.2018. A koľko sa pripláca za nástupné miesto Nitra. Ďakujem

STARTRIP s. r. o.

v uvedenom termíne máme ešte voľné miesta. príplatok za nástup v nitre je 5 EU R/ osoba

Slávka

Dobrý deň, mám záujem ísť s rodinou na 5-dňový zájazd na Azúrové pobrežie – Nice, Cannes a Saint Tropez v termíne 22.8. – 26.8.2018. Sú ešte voľné 4 miesta? Chcem sa spýtať aj na príplatok za vstup do centra miest 15 EUR. Je to jednorázový poplatok za všetky mestá na osobu?

STARTRIP s. r. o.

dobrý deň v tomto čase máme ešte 4 voľné miesta. Poplatok za vstup je jednorázový – za všetky mestá na osobu

Aurel

Dobrý deň, máme záujem ísť s rodinou v termíne 22.8.2018–26.8.2018. Máte v tom termíne ešte voľnú trojlôžkovú izbu?
Za skorú odpoveď vopred ďakujem!

STARTRIP s. r. o.

dobrý deň žiaľ už nie je dostupná trojlôžková izba

Anna

Dobrý deň.

Prosím Vás, o ktorej hodine je predpokladaný návrat do Nitry 26.8.? Za Vašu skorú odpoveď Vám vopred veľmi pekne ďakujem.

STARTRIP s. r. o.

Cca 13 hod

Monika

Dobrý deň,
v pondelok som objednala termín 22.06.2018 –26.08.2018. Kedy obdržím zmluvu o obstaraní. Zatiaľ nič neprišlo.

STARTRIP s. r. o.

kontaktujte prosím Ck

Majka

Kedy sa odchádza zo Žiliny, keď z Bratislavy sa odchádza o 15,00 hodine?

STARTRIP s. r. o.

Cca o 12 hod

Alexandra Zánová

Dobrý deň,
Prosím v termíne August nie je nástupné miesto Košice/Prešov?

Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Bohužiaľ nie.

Pekný deň.

Jarka

Dobrý deň.prosím vás máte ešte voĺné 4 miesta v termíne 30.5.-3.6.?Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

V danom termíne je momentálne ešte 8 voľných miest.

Pekný deň.

Miriama

Dobry den, prosim vas ako je to ked nam 15mesacne dieta. Plati vsetko ako dospely? Mali by sme s manzelom zaujem o 5dnovy zajazd na Azurove pobrezie. A este ze ako je to s programom pri mori. To vsetci cestujuci chodia spolu alebo si ide kazdy kde chce. Dakujem pekne

STARTRIP s.r.o.

cena na každú osobu je rovnaká. klienti si môžu urobiť individuálny program, nie je potrebné sa zúčastňovať programu so skupinou

Žaneta Habalová

Dobrý deň, dá sa prosím niektorý deň ísť aj na pláž a okúpať? Ďakujem pekne za odpoveď

STARTRIP s.r.o.

Áno je to možné

Zuzana

Dobrý deň chcela by som sa spýtať ci je ešte termín cez veľkú noc voľný??

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň žiaľ zájazd je v termíne veľkej noci vypredaný

Oľga

Dobrý deň chcela by som sa spýtať ci je termín cez veľkú noc ešte voľný??

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň žiaľ zájazd je v termíne veľkej noci vypredaný

Júlia Janečková

Dobrý deň, chcem sa opýtať na termín od 30.04–02.05.2018, ktorý ste mali predtým v ponuke., či je ešte voľný Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň najbližší voľný termín na Fr. riviéru máme 30.5.-3.6.2018

Dušan

Dobrý deň, mal by som dve otázky.

Termín zájazdu je 29.3. – 2.4.2018 s nástupom v Banskej Bystrici. Chceli by sme ísť traja dospelí. Môže ten tretí človek spať na prístelke na jednej izbe spolu s tými dvomi, alebo si musí platiť príplatok za ďalšiu izbu?
Má autobus ktorým sa pôjde WC?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň áno je možné mať trojlôžkovú izbu. V tomto čase je jedna posledná voľná. Autobus má aj Toaletu. Je to však pohotovostné WC. Neodporúčame ju používať len v nevyhnutných a urgentných prípadoch. Obsah si vozíme so sebou. Každé 3,5 hod stojíme na CS a tiež v prípade súrnej potreby vodiči zastanú

Dušan

Dobrý deň, mal by som dve otázky.

  1. chceli by sme ísť traja dospelí. Môže ten tretí človek spať na prístelke na jednej izbe spolu s tými dvomi, alebo si musí platiť príplatok za ďalšiu izbu?
  2. Má autobus ktorým sa pôjde WC?
STARTRIP s.r.o.

dobrý deň žiaľ neuviedli ste termín zájazdu

Ildikó Keresztes

Dobrý deň prajem, chcela by som sa opýtať, že kde budeme mať nocľah (ktoré mesto)? A či aj druhá noc budem v tom istom hoteli? Ďakujem :)

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň ubytovanie je zabezpečené v jednom hoteli počas oboch noci

Miloš Novák

Prosím mate ešte dve voľné miesta na Azurove pobrežie počas Veľkej Noci na trase .. ,NR, BA, ..
Ďakujem Novák

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň áno v uvedenom termíne máme ešte voľné miesta

Monika

Dobrý deň, poplatok 15 EUR sa platí pri vstupe do každého mesta zvlášť, či iná jednorazovo? Ďakujem.

STARTRIP s.r.o.

je to jednorázový poplatok za všetky mestá

Eva Mikušková

Dobrý deň, sú ešte volné miesta 29,3 do2,4 na trase Košice, Prešov, Poprad.....
Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

pekný den áno v uvedenom termíne máme ešte voľné miesta

Jarmila Drakova

Mala by som zaujem o 5-dňový zájazd na Azúrové pobrežie v mesiaci maj alebo jun.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň, kontaktujte prosím ck zajazdy@startrip.sk

Hana Hana

prosím o ktorej bude odchádzať autobus z Bratislavy?

STARTRIP s.r.o.

PRESNé POKYNY POSIELAME 7 DNI PRED TERMINOM ZAJAZDU. ODCHOD Z BA JE CCA O 15 HOD

Adela

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať či by sme mohli ísť aj keď ešte nemáme 18 rokov?

STARTRIP s.r.o.

KONTAKTUJTE PROSIM CK – ZAJAZDY@STARTRIP.SK

Peter Poráč

Dobrý deň. Nemáte tam napisaný program.

STARTRIP s.r.o.

program zájazdu je pod PROGRAM ZÁJAZDU – kliknite na to

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore