Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Klenot menom Paríž a krása zámku Versailles

4,1 / 5 STARTRIP s. r. o. Francúzsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Barbora

Nejde nám zaplatiť zájazd. Prosím o radu ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Barbora,

kontaktujte nás na tel. čísle +421 232 117 321, alebo e-mailom na podpora@zlavomat.sk.

Prajem Vám krásny deň.

Kristina Herakova

Dobrý deň chcem sa spýtať ubytovaní budeme 2 na izbe ? Keď ideme ako pár 😊😊či budeme s niekym ešte ak bude viac posteli na apartmáne ?

STARTRIP s. r. o.

Ubytovanie je v dvojzložkovej izbe

Kristina Herakova

Dobrý deň môžem vás poprosiť o stránku alebo niake info o ubytovaní ? Nevidím žiadne fotky ani názov hotela idem budeme ubytovaní ďakujem

STARTRIP s. r. o.

Kontaktujte prosím Ck

Kristina Herakova

Dobrý deň chcela by som vedieť ked ideme pár mám zaplatiť dva vouchery? A aka je aktualna Cena Disneyland?

STARTRIP s. r. o.

dobrý deń áno každá osoba musí mať svoj voucher. Vstupenka do Disney je cca 52 EUR

Emília Patajová

Dobrý deň.Je v termíne 22.-26.8 2018 aj nástupné miesto Zvolen?

STARTRIP s. r. o.

v uvedenom termíne žiaľ nie je nástup vo Zvolene. Zo Zvolena je možné cestovať v termíne 12.9.-16.9.

Petra

Dobry den. Je nastupne miesto zaroven vystupnym miestom? Ak nastupim napr. v Trencine, budem tam aj vylozena? …za cenu 15 € alebo dvojnasobok? Dakujem za odpoved.

STARTRIP s. r. o.

Nástupné miesto je zároveň aj výstupným miestom. Poplatok za nástupné miesto je účtovaný jeden krát

Kika

Dobry den chcem sa spytat, zlavy pre mladych a vstupy zadarmo do 26 a 25 rokov…su automaticke ci iba s kartickou ISIC?? Ak ju nema ani jeden z nas a mame 23 a 25 rokov si musime vstupy hradit sami?.:) Dakujem

STARTRIP s. r. o.

zľavy sa viažu na vek nie sú len pre študentov. zľava je závislá od prevádzkovateľa mú­zea

Ľubka

Dobrý deň, a keď chceme ísť výlučne do dysneylendu a zvyšok skupiny nie…je možné aby aj napriek tomu sme navštívili dysneylend.. alebo sa musíme prispôsobiť skupinke.. ďakujem

STARTRIP s. r. o.

každá osoba absolvuje program podľa svojho želania. Pokiaľ by ste boli len dve na Disney , pôjdete do Disney

Anna

Dobry den,
ucastnici sa musia zucastnit vsetkych planovanych prehliadok? Napriklad ak je v plane plavba po Seine, musia sa nej zucastnit vsetci?
Dakujem

STARTRIP s. r. o.

Dobrý deń nie je povinné sa zúčastniť prehliadok. Môžete si urobiť vlastný program

Anna

Dobry den,
chcem sa spýtať, o ktorej poobede, toho 22.8., je odchod z Bratislavy? dakujem

STARTRIP s. r. o.

cca o 15 hodine, presné pokyny zasielame 7 dní pred termínom zájazdu

Anna

Dobry vecer. mate este volny termin na 22ho?dakujem

STARTRIP s. r. o.

Dobrý deň áno mame ešte voľne miesta v tomto termine

Saša

Dobry den bude nejaky terminik aj v auguste? Musim sa drzat len tohto planu co je pisany alebo si program mozem urcit aj sama? ☺️

STARTRIP s. r. o.

v auguste máme termín 22.8.-26.8.2018. je možné si samozrejme v prípade záujmu urobiť vlastný program

Martin

Ako som pisal nizsie je uvedene ze treba uplatnit voucher do 2.7. Ci bude tato ponuka k zakupeniu aj po tomto termine? :)

STARTRIP s. r. o.

zakúpený kupon bude platný

Erika

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať či bude zájast do Paríža aj v Septembri.

STARTRIP s. r. o.

dobrý deň v ponuke máme termín 12.9–16.9.

Martin

Takze sa bude dat zakupit aj po tomto termine ano? Dakujem

STARTRIP s. r. o.

poprosím o vysvetlenie, nerozumiem Vašej otázke

Martin

Dobrý deň, chcem sa vás spýtať, je písane ze treba uplatniť do 2.7. Po tomto dátume už nebude ponuka platná? Dakujem!

STARTRIP s. r. o.

zakúpený kupon je potrebné uplatniť 48 hodín od zakúpenia

Alena

dobry den mame zujem o zájazd ale sme rodina dvaja dospeli a dieťa 13 rok Dakujem

STARTRIP s. r. o.

pekný dobrý deň rezervácia je možná. Zakúpte prosím 3 kupony pre každú osobu jeden

Janette Mackaničová

Dobrý deň!
Chcela by som sa spýtať, či v cene zájazdu je zahrnuté aj vstupné do Disneyladu a ak nie, v akej výške sa pohybuje vstup a iné poplatky cca.
Ďakujem.

STARTRIP s. r. o.

dobrý den vstupenky nie sú v cene zájazdu. Cena vstupenky do Disneylandu je cca 52 EUR

Ema

Dobrý deň. Mám záujem o tento poznávací zájazd. Idem však sama a chcem vedieť ako mám postupovať, rada by som mala aj izbu pre seba. Kľudne aj za poplatok.
V popise je napísané že treba zakúpiť 2 vouchery. Nerozumiem tomu. To znamená je aj dvojitá cena? 175+175?

STARTRIP s. r. o.

dobrý deň, zakupujete si len jeden kupon. Pri registrácii v CK uvediete že cestujete sama a žiadate o jednolôžkovú iz­bu.

Patrik

Nemôžu ísť sami deti však bude ste dohliadali na nich prosim

STARTRIP s. r. o.

Osoba ktorá má menej ako 18 rokov musí cestovať v sprievode dospelej osoby

Patrik

Je to len pre rodini z deťmi alebo môže ísť aj dieťa sám keď ma 13rokov a bude mať aj niekeho kto naňho dohliadne ja chcem ísť sam mám 13 bol vo somnu niaki dozor ďakujem

STARTRIP s. r. o.

Osoba ktorá má menej ako 18 rokov musí cestovať v sprievode dospelej osoby

Janka

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či by to išlo aj letecky…keďže máme 3,5rocneho syna…
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Tento konkrétny zájazd je v ponuke len s autobusovou dopravou.

Pekný deň.

Lenka Psencikova

Dnes (28.5) nam bola posla sprava, ze nas zajazd je zruseny..mali sme ist 30.5. ..chcela som sa opytat ako a kedy budu vratene peniaze? Nemam zaujem o nahradny termin ani iny zajazd. ..dakujem za odpoved

STARTRIP s. r. o.

kontaktujte prosím CK zajazdy@startrip.sk

Tamara Grecová

Zdravím chceli by sme ist dve dievčatá mame 15 rokov da sa to?

STARTRIP s. r. o.

dobrý den žiaľ cestovať musíte s dospelou osobou

Lenka Psencikova

Dobry den chcela by som sa opytat…v zajazde do Pariza s moznostou Disneylandu je v uvode za priplatok aj nastupne miesto Martin no po zakupeni zajadu uz nieje je v ponuke? Ako to je? A este.. Je povinne v Parizi navstivit vsetky spomenute miesta? O vsetky nemam zaujem . Dakujem za odpoved

STARTRIP s.r.o.

kontaktujte prosím CK zajazdy@startrip.sk za účelom potvrdenia nástupných miest. Klient nie je povinný navštíviť žiadne múzeum či pamiatku

Andrea

Chcem sa opytat či děti 12.rokov a 8 rokov platia tiež celu sumu zájazdu . Dakujem

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň áno každá osoba musí mat svoj voucher

Zuzana Taryová

Dobrý deň, je možnosť vybrať si nástupné miesto aj vo Zvolene?
Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

Záleží od konkrétneho termínu

Michaela Kovalčíková

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, keď sa nenazbiera počet ľudí aký potrebujeme na daný termín, zájazd sa ruší alebo ako to bude? Ďakujem za odpoveď

STARTRIP s.r.o.

v uvedenej situácii klientov informujeme o nedostatočnom počte klientov na daný termín, sú navrhnuté iné možnosti a s klientom sa dohodneme na riešení

Jozef Ockaj

Dobry den,

tak uz len pre upresnenie, ked nepojdem do Disneylandu, tak budeme pokracovat so sprievodcom v prehliadke Pariza. Pochopil som to spravne?

Dakujem

STARTRIP s.r.o.

áno správne ste pochopili

Jozef Ockaj

Dobry den,
zaujima ma ten 4.den. Pisete o dvoch alternativach, kde jednou je pokracovat v prehliadke Pariza a druha je Disneyland. No v programe zajazdu v Startripe je len jedna alt. a to navsteva Disneylandu, o co nemame zaujem. Ako to teda je?
A este jedna otazku – preco ponukate tento zajazd na Zlavomate, ked mate rovnaku cenu ako priamo v Startripe, cize ziadna zlavnena cena -:) ?

Dakujem za odpoved.

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň, program bude realizovaný podľa ponuky. Návšteva Disneylandu nie je povinná. Cena zájazdu 175 EUR je výlučne s použitím zľavového kuponu

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore