Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vstup do galérie „Priestor a zrkadlá“ pre celú rodinu

4,3 / 5 Galéria Multium Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Dana

Dobrý deň,
rada by som kúpila vstupenky ako darček. Bojím sa či stihnú ísť do 30.9.2018. Je možné predĺžiť tento dátum?

Ďakujem Vančová

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Dana,

ďakujeme za Vašu otázku. Žiaľ, platnosť voucherov sa predĺžiť nedá. Preto je potrebné voucher využiť do 30. 9. 2018.

Prajem Vám krásny deň.

Gabika Jurečková

Dobrý deň tiež som včera uhrádzala rodinný voucher a zatiaľ mi nič neprišlo…

vopred vdaka

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Gabika,

prosím kontaktujte nás na tel. čísle +421 232 117 321, alebo e-mailom na podpora@zlavomat.sk.

Prajem krásny deň.

Mi

Dobrý deň, platí u vás akcia 1. Nedeľa v mesiaci?

Galéria Multium

nie

Maja Lukačiková

Dobry den, chcem sa opytat, ci zlavu na rodinny vstup ponukate aj priamo pri navsteve 2.9. 2018, nakolko uz nestiham zakupit cez zlavomat, aby som do nedele 2.9. dostala od Vas vouchery. Dakujem za odpoved. Maja L

Galéria Multium

Na mieste platia len tie ceny, ktore su uvedene na www.multium.sk v sekcii Kontakt

Bohdana Ali

Dobrý večer. Chcem sa opýtať že aká je túto zľava v porovnaní z pôvodných cenách? Ďakujem za odpoveď.

Galéria Multium

porovnajte s cenami na www.multium.sk

Mirka

Dobry den,
V sobotu som uhradila 4 vstupenky,no neprislo mi od vas ziadne potvrdenie do mailu,ani cislo objednavky,nic.Je to v poriadku?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Mirka,

ďakujeme za Vašu otázku. Vouchery sme Vám zaslali na Váš e-mail už včera, kedy platba k nám prebehla.
Každopádne Vám ich zasielam opätovne, preto si prosím skontrolujte priečinky „Spam“, „Reklama“ alebo „Propagácie“.

Prajem pekný deň.

Tothova A

Dobry den. Chcem sa opytat, ci je mozne kupit vstupenku pre ztp osobu, teda, ci je zlava na vstupnom. Dakujem.
S pozdravom

Tothova

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu otázku. Žiaľ, u nás sa nedá uplatniť zľava na ZŤP, keďže cena voucherov, ktoré ponúkame, je už po zľave.

Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore