Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Privátny wellness relax s občerstvením pre dvoch!

4,6 / 5 Wellness RELAX Hotel Modena*** Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Patricia

dobry den je volny terminna nedelu 22.9. vecer?okolo 18:00 a neskor?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Patrícia,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne rezervácie je potrebné kontaktovať priamo hotel na tel čísle + 421 2 5859 7293, alebo e-mailom na modena@hotelmodena.sk.

Prajem Vám krásny deň.

Milka

Dobrý deň, bol by voľný termín na wellness 27.9.2018 alebo 28.9.2018? Ďakujem za odpoveď.

Hotel Modena*** wellness

Dobrý deň,

áno sú ešte nejaké voľné termíny 27.9. aj doobeda aj poobede a 28.9. sú termíny od 12:00 do 14:00 a potom o 21:00 – 23:00.

V prípade záujmu napíšte email na naš mail modena@hotelmodena.sk aj s číslom kupónu a preferovaným dátumom.
Prajem pekný deň.
S pozdravom team Hotel Modena.

Stanislav

Dobry den,

dalo by sa na tento privatny vstup zobrat aj dieta (cca 2 roky stare) so sebou?

Hotel Modena*** wellness

Dobrý deň,
vo všeobecnosti platí, že má saunovanie na deti pozitívny vplyv. V prípade, že dieťatko beriete so sebou do sauny je však nutné si uvedomiť, že detský organizmus reaguje na saunu odlišne od dospelého. Treba postupovať predovšetkým opatrne a poradiť sa aj s Vašim pediatrom. Nie pre každé dieťatko je totiž proces saunovania vhodný.
S pozdravom
recepcia Hotel Modena***

Petra

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, či je voucher možné uplatniť kedykoľvek počas vašich otváracích hodín a ako veľmi dopredu je treba dať vedieť termín.

ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Petra,

ďakujeme za Vašu otázku. Voucher je možné uplatniť po rezervácii na tel. čísle + 421 2 5859 7293 alebo e-mailom na modena@hotelmodena.sk. Samozrejme, je potrebné si termín zarezervovať čím skôr, aby ste voucher vedeli uplatniť ešte v dobe platnosti.

Prajem pekný deň.

Milan

Dobrý deň
chcel by som sa spýtať či sa dá aj rezervovať na určitý čas a či by sa dalo viac ako 2 hodiny a kolko by to stálo .

Hotel Modena*** wellness

Dobrý deň,

samozrejme dá sa rezervovať welnes aj na dlhší čas ako 2 hodiny. Záleží na ako dlho by ste si priali ešte predĺžiť.

Prajem pekný deň.
S pozdravom recepcia Hotel Modena

Wiedermanova Silvia

Dobrý deň chcem sa spýtať zakúpila som si uvas wellnes zaplatila som bankovým prevodom no zatiaľ mi neprišla správa z voucheru o mojej objednávky.dakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Kontaktujte nás prosím na podpora@zlavomat.sk alebo na +421 232 117 321.

Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore