Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Profesionálne bielenie zubov a dentálna hygiena aj pre deti

4,8 / 5 White Smile Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Laura

Dobrý večer prajem. Chcem sa spýtať, či je to peroxidové bielenie alebo bez peroxidu. Ja peroxid nemôžem na moju citlivú a zničenú sklovinu a bielenie dosť potrebujem veľmi by mi to pomohlo lebo pasty ani nič iné mi nepomáha , peroxid by mi veľmi poškodil moju sklovinu , rada by som tuto ponuku využila preto sa radšej informujem ako to robíte , ak to pre mna nie je vhodne, tak poprípade aspoň poradiť, ďakujem :)

White Smile

Dobrý deň,

bielenie je s peroxidom.

Pekný deň prajeme
White Smile

Michaela

Dobry den, chcela by som sa opytat ci je bielenie vhodne ak mam citlive zuby, teda ci to zvladnem. Dakujem za odpoved

White Smile

Pridite si zakupit bieliacu pastu alebo bieliace pero k nam, mozno bielenie nebudete ani potrebovat .) ak mate citlive zuby , neodporucame bielit ambulantne .

Radka

Dobry den,
je jeden poukaz na bielenie postacujuci na viditelne vybielenie?
Dakujem

White Smile

Dobrý deň,

kupón na bielenie zahŕňa jednu návštevu, po ktorej sú viditeľné výsledky bielenia.

Prajeme pekný deň
White Smile :)

Ika

Dobrý deň, mám korunku na prednom zube. Nie je keramická. Je možné urobiť bielenie zubov aj v tomto prípade? Zaujíma ma či sú nejaké kontraindikácie na tento zákrok.
Ďakujem

White Smile

Ano bielenie je mozne , korunka ale ostane bezozmien na farbe .

Mária

Dobry den, chcela by som sa informovat, ci dentalnu hygienu a bielenie zubov robite naraz v jeden den, alebo v ramci dvoch navstev. Po DH mavam citlive dasna a zuby, a preto sa obavam bielenia v rovnaky cas. Dakujem za odpoved.

White Smile

Dobrý deň,

áno, vieme sa dohodnúť aj na dvoch stretnutiach.
Termín si viete dohodnúť na tel. čísle +421 940 869 651.
Pekný deň

Renata Džukova

Bola som milo prekvapena.mile babenky na recepcii.super doktor Michal vyborny pristup.profe­sianalita.Som nadmieru spokojna .urcite sa este vratim.super a dakujem zo ❤.

Alex

Dobry den chcem sa spytat na bielenie zubov,ze kolko krat sa nanasa bieliaci gel?ci iba raz,alebo viac krat?za odpoved dakujem…

White Smile

Dobry den 3 x15 minut

Alena

Dobry den,

vykonavaju u Vas zakroky doktori, resp. je aspon pritomny doktor, ktory by dokazal uvazit ci je bielenie vhodne alebo nie.

Dakujem vopred za odpoved!

 Alena

White Smile

Samozrejme , bielenie je opravneny vykonavat iba lekar .
 Ws

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore