Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Nástenný či stolový kalendár z vlastných fotiek

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Radka

Dobrý deň. Prosím Vás, koľko fotografii sa vkladá do stolového kalendára dvojtyzdenneho, týždenného a mesačného? Ďakujem

IVA PRINT

Týždenný kalandár má variantu s 1, alebo 2 fotofrafiami. Mesačný má 2. Je však možné podľa Vašej úvahy si vložiť i viac fotografií.

Mariana

Dobrý deň,
je taka možnosť doplniť meno do kalendára, ak sa tam bežné nenachadza? A ak áno, koľko by takéto doplnenie finančne stalo pri počte kalendárov napr. 4 ks, resp. či by bol potom tento poplatok aj jednorazový.
Mam na mysli meno Markus.
Vdaka za odpoveď

IVA PRINT

Doplnenie mena, alebo aj inej pripomienky si môžete spraviť aj sama. V kalendároch je možnosť pridávania aj textu. Prípadne Vám ho doplníme u nás zdarma. S pozdravom IVA PRINT

Miriama Pidová

Dobry den, dna 25.10.2018 som zaplatila prostredníctvom embosovanej kreditnej karty dva kalendare, neprisli mi vouchery. Prosim o zaslanie voucherov.

IVA PRINT

Dobrý deň,
s touto otázkou sa musíte obrátiť na Zľavomat u ktorého ste kupovala zľavové kupóny. IVA PRINT

Zdenka

Dobry den Prosim Vas pri kalendari K02 su uvedene mena a sviatky? alebo len pri FORMATE A3 ? A este jedna vec ked som robila kalendar su tam presne urcene mesiace- date mi foto k tym mesiacom ake si ja vyberiem ale podla seba ich priradite k mesiacom? dakujem

IVA PRINT

Dobrý deň,
asi by bolo najlepšie mi napísať Vaše tel číslo na info@myphotostory.eu. Nie je mi celkom jasná Vaša otázka.
IVA PRINT

Zdenka

Môžem sa opýtať su určite v K02 mena aj sviatky? Dní su napísané v stlpci pod sebou a fotka naboku alebo dole pod fotkou je datum?Ďakujem

IVA PRINT

Vo všetkých našich kalendároch sú mená aj sviatky. Dni a ostatné údaje sú v ľavom stĺpci. IVA PRINT

Barbora Uríková

Dobrý, deň robila som objednávku, ktorá je aj zaplatena na 5× kalendar, ale. Doteraz mi neprisiel žiadny voucher. Urikova

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Barbora,

ďakujeme za Váš záujem o naše ponuky. Váš voucher evidujeme ako odoslaný dňa 22.10.2018, každopádne, zasielam Vám ho opätovne, preto si prosím skontrolujte aj reklamné priečinky ako sú „Spam“, „Reklamy“, prípadne „Propagácie“.

Prajem Vám krásny deň.

Zdenka

Dobry vecer,
prosim vas ak si chceme s kamoskou objednat viac veci napr.ja fotokalendare a ona fotoknihy da sa to nejak spojit do jednej objednavky aby sme nemuseli platit obe postovne? vdaka

IVA PRINT

Dobrý večer,
je porebné v poznámke uviesť, že bude ďalšia objednávka. V tom prípade počkáme na Vašu ďalšiu objednávku a obe budú zaslané v jednom poštonom. IVA PRINT

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore