Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Štýlový penzión PRECEDENS ** s neobmedzeným wellness a polpenziou

4,6 / 5 Penzión Precedens Zemplín (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Častá otázka
Anka

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či na zaplatenie môžem použiť aj poukážky EDENRED?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Anka,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Prostredníctvom nášho portálu nie je možné pri platbe využiť tieto poukážky. Objednávku je možné uhradiť bankovým prevodom, kartou online, prípadne peňaženkou Masterpass.

Prajem Vám krásny deň.

Ľuba

Dobrý deň,
chcela by som Vás poprosiť o informáciu týkajúcu sa voľného termínu v čase od 22.6.2019 do 23.6.2019 (jedna noc) wellness pobyt pre dve osoby s polopenziou.
Ďakujem

Penzión Precedens

Dobrý deň,
tento termín máme voľný
S pozdravom
Labancová

Marta

Dobrý deň. Chcela by som vedieť či je možné ubytovanie so psíkom?

Penzión Precedens

napíšte nám email pre konzultáciu. recepcia@penzionprecedens.sk

Jarmila Erdélyiová

Dobry vecer.chcela by som sa inf.ci mate volny termin id 15–17.3.wellness pre 2 osoby s polpenziou.da­kujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Jarmila,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít na Vami vybraný termín sa môžete informovať priamo u prevádzkovateľa na tel. čísle +421 918 878 918, alebo e-mailom na recepcia@penzionprecedens.sk.

Prajem Vám krásny deň.

Zuzana

Dobrý den,chcem sa spýtať či budete mať túto ponuku na zĺavomate ešte aj v marci.Ďakujem za odpoveď,pekný deň.

Penzión Precedens

Dobrý deň,
áno budeme mať túto ponuku aj v marci. Platnosť tejto ponuky je do 30.06.2019.

S pozdravom Penzión Precedens

Gabriel Krass

Dobrý deň. Chcem sa opýtať či by ste mali voľny pobyt pre dve osoby s wellnes vstupom a polpenziou terez cez vikend 30.11, 1.12, 2.12 2018. Ďku­jem Krass

Tomáš Mihalik

Dobrý deň tento voucher je už pre 2 osoby alebo keď chceme ísť dvaja tak si musíme zakúpiť 2 vouchery.
Ďakujem
S pozdravom
Tomáš Mihalik

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Tomáš,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Vouchery z tejto ponuky sú určené pre 2 osoby. To znamená, že v cene jedného voucheru, máte pobyt pre 2 osoby.

Prajem Vám krásny deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore