Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Wellness pobyt s dlhou platnosťou v obklopení krásnej prírody v Penzióne Zlatý Orol

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Penzión Zlatý Orol Gelnica (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Alena Hiadlovská

Dobrý deň dieťa 4 ročné môže mať vstup s nami dospelými do hotelového bazénu či welnes? dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Alena
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Odporúčam kontaktovať hotel a informovať sa bližšie. Pripájam aj kontakt: el. č.: +421 915 715 442, 053/381 06 64 alebo emailom na zlatyorol@zlatyorol.com

Pekný deň prajem.

Lenka

Dobrý deň, chcem sa informovať, či ešte tento rok bude poskytovať zľavové kupóny na pobyt s polpenziou na 3 dni pre dve osoby? S priateľom nás ponuka zaujala, no žiaľ už je to vypredané a nestihli sme si to zakúpiť. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Lenka
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Žiaľ tento variant je vypredaný. Nové ponuky sa pridávajú každý deň, je potrebné si priebežne sledovať stránku.

Pekný deň prajem.

Viktor Bugár

Dobrý deň , je môžme pobyt aj od 15.2–17.2.2019?

Penzión Zlatý Orol

Dobrý deň.
Na tento termín je posledná voľná izba.
S pozdravom J.Pisková

Ján F.

Je možné zakúpiť pobyt aj pre neplnoleté (16 r) osoby?

Penzión Zlatý Orol

Áno, je možné.
Pekný deň.

Ajka

Dobrý deň, keď som dostala poukaz ako darček, ako ho viem stornovať? Je to poukaz pre dvoch a ja som sama, druhého nemám, tiež mam problémy s kolenami a nevládzem chodiť po schodoch.

Penzión Zlatý Orol

Dobrý deň.
Voucher si musíte stornovať na zľavomate, my vieme stornovať iba rezervácie, ale nie kúpu. Peniaze dostávame až po uplatnení pobytu.
S prianím pekného dňa. Jana Pisková

Marek

Dobrý deň môžem sa spýtať, keď vám na prvom variante píše že raňajky a večera ale nižšie strava iba raňajky prečo je to tak
a potom je druhá varianta a tam tiež raňajky a včera ale už strava píše polpenzia?
Ďakujem

Penzión Zlatý Orol

Obidva pobyty sú s raňajkami a večerou, podľa kapacity ubytovania: formou bufetov, alebo ponukou z karty.
S prianím pekného večera. Jana Pisková

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore