Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Romantický pobyt pre dvoch na brehu Domaše

4,5 / 5 Garden Hotel Domaša Zemplín (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
miroslava

dobrý večer. chcem sa opýtať kedy plánujete otvoriť vás wellness? ďakujem.

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň, žiaľ naše wellness nebude tak skoro v prevádzke.

Darina

Dobry den Vam prajem. Chcela by som sa opytat, ci aj pri ubytovani na 3 noci su na veceru kacacie hody? Dakujem.

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň, kačacie hody bohužiaľ už v ponuke nemáme vôbec tie nám skončili 16.12.2018
S pozdravom

Oľga Čerhitová

Dobrý deň.
Ako ďaleko je hotel Zelená Lagúna
 Oľga

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň
Zelená Lagúna je od nás 3 min. autom. S pozravom

Jana

Dobrý deň chcela by som sa spýtať ten pobyt na 2 noci pre dve osoby tam je cena 85 eur to je na jednu osobu alebo obidve? A ešte otázka koľko sa dopláca za wellnes? Ďakujem pekný deň

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň, cena je uvadzaná pre dve osoby. Bohužiaľ náš wellness je mimo prevádzky.
S pozdravom

Anička

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či je možnosť aj vegetarianskej večere?

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň, áno, v ponuke máme zopár bezmäsitých jedál, takže veríme, že by ste si niečo vybrali. S pozdravom

Oľga

Ake su prosim Vas ceny na wellness v hoteli Zelená Lagúna****? Plati zlava aj na pernamentkove vstupy 10vstupov/1hodina, prip. 5 vstupov/2 hodiny? Dakujem

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň
Zľava neplatí na permanentky, len na jednorazové vstupy. Ďakujeme za pochopenie

Ria

Welnes je aka cena?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Mária
ďakujeme za vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Na našej stránke si viete zakúpiť pobyt s Wellnessom. Pre bližšie info je potrebne kontaktovať hotel: tel. č.: +421 57 449 4274, +421 908 854 807, e-mail: recepcia@hoteldomasa.sk

Pekný deň, Vám prajem

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore