Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Príjemný pobyt s raňajkami alebo privátnym wellness v rodinnom Pensione Lucie**** v Prahe

4,0 / 5 Pension Lucie**** Praha - Česko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
IvkaLM

Dobrý deň… Chcela by som sa prosím opýtať ci by ste mali voľný termín 16.8–18.8.2019 pre dvoch dospelých a deti 14,9,a 4 r… A cenovo by to ako bolo… Ďakujem

Pension Lucie****

Dobry den, diskuse je urcena pouze pro zodpovidani vseobecnych dotazu. Neni skutecne v nasich silach potvrzovat rezervace prostrednictvim diskuse. Pro provadeni rezervaci a vsech dotazu tykajicich se rezervaci kontaktujte, prosim, nase rezervacni oddeleni (tak jak je uvedeno na nabidkove strance slevoveho portalu) nejlepe e-mailem na adrese lucie@pensionlucie.cz. Nase recepce Vam obratem odpovi.
S ohledem na tri deti byste si museli rezervovat rodinny apartman se dvema pokoji nebo dva dvouluzkove pokoje nebo jeden pokoj a jednu suite – z toho jeden s pristylkou.
Napiste mi, ktera varianta by Vam vyhovovala, rad Vam zaslu cenovou nabidku.
Dekujeme za pochopeni Ing. Jaroslav Luprich – Pension Lucie****

Kristína Marková

Dobrý deň, ja som si kúpila voucher s daným termínom, ktorý som si vybrala online, chcela by som sa opýtať ci vám táto rezervácia prišla ( Kristína Marková, 07.06–09.06 2019 ro­mantický pobyt pre dve osoby) pretože mi nejako štrajkuje mail, poslala som vám totižto aj mail a nič mi neprišlo ako odpoveď, Ďakujem Marková

Pension Lucie****

Vazena pani Markova,
koupite-li si voucher na konkretni termin, je tento termin automaticky potvrzen a Va dostanete od Zlavomatu potvrzeni. Neni potreba jeste nijak dale overovat a potvrzovat.
My presto na kazdou rezervaci odpovidame, hostum nabizime dalsi moznosti a posilame blizsi informace, napr. ohledne dalsich sluzeb, dopravniho spojeni, jizdenek apod. Tento potvrzovaci e-mail byste mela mit v dorucene poste. Nedosel-li Vam, prohlednete si i spam, jinak mi klidne napiste nebo zavolejte, potvrzovaci e-amil, ktery jsem Vam posilala poslu rada znovu.
S pozdraem
Mirka Luprichova

Eva Belániková

Dobry deň!potebovali by sme prespat na jednu noc 25.4.2019 do 26.4.2019 dvaja dospelý a jedno dieta.Dalo by sa?Ďakujem!Eva

Pension Lucie****

Dobry den, diskuse je urcena pouze pro zodpovidani vseobecnych dotazu. Neni skutecne v nasich silach potvrzovat rezervace prostrednictvim diskuse. Pro provadeni rezervaci a vsech dotazu tykajicich se rezervaci kontaktujte, prosim, nase rezervacni oddeleni (tak jak je uvedeno na nabidkove strance slevoveho portalu) nejlepe e-mailem na adrese lucie@pensionlucie.cz. Nase recepce Vam obratem odpovi. Dekujeme za pochopeni Ing. Jaroslav Luprich – Pension Lucie****

andrej

dobrý deň,
mal by som záujem o 2 – 2 posteľové izby v termíne 16.08.-19.08. alebo 17.08.-20.08. máte prosím vás niečo voľné? aká by bola cena? ako je to s parkovaním? ďakujem.

Pension Lucie****

Dobry den, diskuse je urcena pouze pro zodpovidani vseobecnych dotazu. Neni skutecne v nasich silach potvrzovat rezervace prostrednictvim diskuse. Pro provadeni rezervaci a vsech dotazu tykajicich se rezervaci kontaktujte, prosim, nase rezervacni oddeleni (tak jak je uvedeno na nabidkove strance slevoveho portalu) nejlepe e-mailem na adrese lucie@pensionlucie.cz. Nase recepce Vam obratem odpovi. Dekujeme za pochopeni Ing. Jaroslav Luprich – Pension Lucie****

Julka

Dobry den ! Máte este volny termin od 18.04.20– 22.04.2019 ? Dakujem !

Pension Lucie****

Vazena pani Julko,
dekuji za Vas e-mail.
Bohuzel nepisete, pro kolik osob ubytovani pozadujete, v terminu 18. – 22. 04. 2019 mame volnou jeste jednu velkou romantickou dvouluzkovou suite s mramorovou koupelnou a roho vou vanou se dvema pristylkami a rodinny apartman se dvema pokoji.
Upozornuji pouze, ze vouchery se, jak je uvedeno v nabidce, na termin Velikonoc nevztahuji.
Budete-li chtit nejakou rezervaci, napiste mi, prosim, na e-mail lucie@pensionlucie.cz, pro kolik osob a jakou variantu pozadujete, poslu Vam blizsi info a cenovou kalkulaci.
S diky a pozdravem z Prahy
Mirka Luprichova

Agnesa

dobrý deň, chcem sa opýtať či je možné kombinovať dva pobyty a to na jednu noc + dve noci, cheme ísť na 4 dni…

Pension Lucie****

Dobry den, ano, urcite, kombinace voucheru je mozna. Alice Lexová, Pension Lucie

Magda Baloghová

Prosím Vás sme 3 zať, vnuk a ja babka , potrebujeme na jún izbu a neviem ako sa dá objednať na 4 noci a postele pre rozdielnych hostí. Za cenu ak je možné zľavovú.

Pension Lucie****

Vazena pani Baloghova,
dekuji za Vas dotaz. Na slevovem portalu nabizime pouze klasicke dvouluzkove pokoje nebo suite, kde je mozna pristylka. Pro Vas by byl ale idealni rodinny apartman se dvema pkoji a malou kuchynkou, Napiste mi, prosim, na e-mail lucie@pensionlucie.cz, uvedte vek ditete a termin, kdy chcete prijet, poslala bych Vam blizsi info a cenovou kalkulaci.
S diky a pozdravem
Mirka Luprichova – Pension Lucie

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore