Kategória

Penzión Pulse

4,2 / 5 (26 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „pekné prostredie, čistota, ochota personálu, výborná strava“

Penzión Pulse – sa nachádza v Podhájskej, časť Belek. Táto časť je najkrajšou časťou obce Podhájska, odkiaľ je výhľad na priľahlé lesy, ktoré ponúkajú čarovný pohľad v každom ročnom období počas dní strávených u nás. Penzión Pulse – je penzión, ktorý ponúka svojim klientom jedno z najvýhodnejších ubytovaní v pomere „ cena a kvalita“. Okrem základných ubytovacích a stravovacích služieb ponúka aj škálu iných doplnkových služieb, ktoré sa pomaly stávajú neoddeliteľnou súčasťou dovolenkových pobytov.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Cestovanie, Wellness pobyty, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty, Pobyty na Slovensku a okolí, Kúpele

Hodnotenie podniku Penzión Pulse

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,2/5 podľa 26 hodnotenia
Jachono

Strava aj ubytovanie boli v pohode, len je veľká škoda že penzión nie je dostatočne vybavený. Na izbách chýba ASPOŇ MALÁ CHLADNIČKA. V letných mesiacoch je to dosť dôležité.

Vyjadrenie partnera
Penzión Pulse Pred 6 mesiacmi

Ďakujeme za recenziu.
Penzion je už vybavený chladničkou,minibarom

7. 11. 2014
Užitočné? Áno
Pawlinka

pri nástupe neboli moc čisté izby-prach a smeti po podlahách,klientom sú poskytované iba osušky bez uterákov. Strava bola výborná.

Vyjadrenie partnera
Penzión Pulse Pred 6 mesiacmi

Pokiaľ sa Vám zdalo, že izba nie je dostatočne pripravená /čo však sa mi nezdá - smeti po podlahách/ je potrebné danú skutočnosť oznámiť personálu a požiadať o výmenu izby.

Vedenie penzionu Pulse Podhájska

8. 9. 2014
Užitočné? Áno
Lucia

pekné prostredie, čistota, ochota personálu, výborná strava

20. 8. 2014
Užitočné? Áno
Rkazimier

dobry den.my sme tento zajazd ešte neabsolvovali,takže je tažko niečo k tomu napisat.

4. 8. 2014
Užitočné? Áno
Oľga

Majitelia a personál penziónu sú ústretoví a priateľskí. Veľmi pozitívne hodnotím vlastný bazén pri penzióne. Považujem za veľkú nevýhodu polohu penziónu veľmi blízko železnice, keďže vlaky rušili nielen cez deň, ale aj v noci. Penzión sa nachádza ďaleko od kúpaliska. Z piatich dni, iba dva krát majitelia zabezpečili odvoz. Pre ľudí so zdravotnými problémami to pôsobilo problémy.

Vyjadrenie partnera
Penzión Pulse Pred 6 mesiacmi

Žial v tomto čase sme mali technické problémy s autobusom.Doprava bola zabezpečená osobným autom na požiadanie.

Penzion PULSE

25. 7. 2014
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (9)