Kategória

Penzión Myslivna

3,9 / 5 (124 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „mesto, zámok, možnosť cykloturistiky“

Relaxujte aj vy v jednej z najatraktívnejších a najnavštevovanejších lokalít v Česku a ubytujte sa v poľovníckom penzióne Myslivna. Táto čarovná lokalita ponúka nespočetné množstvo zaujímavých zákutí a miest vhodných pre oddych a relaxáciu.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Cestovanie, Romantika pre dvoch, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty

Hodnotenie podniku Penzión Myslivna

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Zoli

všetko ok.

2. 10. 2016
Užitočné? Áno
Cifra

Všetko bolo super.

29. 9. 2016
Užitočné? Áno
Marta

Postele,boli stare tvrde vŕzgave

29. 9. 2016
Užitočné? Áno
Andrej

Apartmán bol veľmi pekný, priestranný, čistý, kúpeľňa s vaňou, čo nám vyhovovalo, polpenzia chutná, len na môj vkus trochu ťažké jedlá na večeru (manželovi sa páčilo). Personál sa skutočne snažil vychádzať v ústrety, nestretla som sa so žiadnou neochotou. Jediným mínusom bola príliš malá úschovňa bicyklov, kde sa nezmestili bicykle všetkých hostí. Napriek tomu sme aj toto v súčinnosti s personálom a pánom majiteľom vyriešili náhradným riešením. Poloha penziónu bola pre nás vynikajúca, v nie príliš rušnej uličke, kľudná lokalita, blízko k rybníku, odkiaľ sme štartovali naše cyklotúry, takisto veľmi príjemná cestička do centra Ledníc začína priamo pri penzióne. Okolie je prenádherné, veľmi sme si to s deťmi užili (deti 7, 5 ročné a 10-mesačný prcek v cyklovozíku). Nestihli sme zďaleka všetky trasy, čo sme chceli, určite sa chceme vrátiť.

9. 8. 2016
Užitočné? Áno
Bobo10

Strelnica

9. 8. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (48)